Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ku84fcb Geniusz, daj spokój.
0
@Czajka90 nie dane mu będzie ujrzeć legendy m
0
@Ku84fcb Właśnie portale podają że zostaje w związku z kontuzją Delapa.
1
@Bilon87 Se obejrz United to wtedy zaczniesz gadać na poważnie o masochizmie.
2
Nicolas JAXXXXAN zostaje w Chelsea w związku z kontizja Delapa.
Wielki powrót legendy.
0
@Cule1234 Tylko co tam będzie? Od rana do nocy rozmowy w studiu?
2
Joao Pedro to mega udany ruch the blues, takiego napastnika właśnie potrzebował Maresca. Szybki, silny, dobrze wyszkolony technicznie oraz wie w jakim miejscu i czasie znaleźć przy akcji bramkowej.
A to był dość krytykowany ruch przez ludzi, a tu jednak brazylijczyk daje rady.
0
@Eklerek I to oznacza że nie wiadomo dlaczego nadal jest w Chelsea? Właśnie zanotował asystę, więc coś tam umie, a w ubiegłym sezonie jeden z najlepszych piłkarzy premier league.
0
@Kgorecki2500 Wydaje mi się, że to zrobiła rodzina i jeśli tak to serio, ja złotówki nawet bym nie dał i nie dam. To nie są biedni ludzie, mówimy tu o bogatych.
1
Komentarz usunięty
0
@Cobra303 A ja jestem. To bardzo dobry piłkarz.
1
@Kgorecki2500 A to nie jest tak, że rodzina pisze do siepomaga A oni pośredniczą?
1
@Bolton nie no to jest kosmiczna kwota.
0
@krycha2201 dlatego xd
0
Nicolas Jaxxxxan w Bayernie.
Zdecydowanie jeden z najbardziej zabawnych transferów tego okienka XDDDD
0
Jezu jeśli on znów zerwał więzadło krzyżowe to jest to masakra jakaś :(
0
@Kgorecki2500 Tak, to mało patrząc na potrzeby ludzkie.
0
@Kgorecki2500 Widziałeś koszty najmu przy zarobkach? Przecież to jest kosmos, nawet koszt pokoju potrafi wynieść 1,3 - 1,5 tys.
A kto pracuje na te podatki? Skąd masz drogi? Szpitale? Armię? Serio odstaw dawkę konfy bo im dalej w las tym gorzej. Państwo wręcz powinno zaopiekować się obywatelem, bo to my pracujemy na tą kasę, tym bardziej powinno się podnieść podatki najbogatszym i pójść w podatek katastralny.
Potem dziw czemu nikt nie chce mieć dzieci skoro państwo w ogóle nie pomaga.
Każda pomoc socjalna jest dobra, bo pracownik I tak to zwróci do budżetu, tym bardziej przy niskiej demografii kiedy potrzeba koniunktury gospodarczej.
0
@Kgorecki2500 "No widzisz, jestem z klasy średniej tylko nie jestem śmierdzącym leniem i potrzebuję żeby mi ktoś coś dał. Tylko swoją pracą spróbuję sobie sam zarobić. Państwo po prostu niech nie przeszkadza.
" - Widzisz, ja też jestem osobą która pracuje, a jednak wynajem mieszkania kosztuje tak dużo, że 2/3 wypłaty na to potrafi pójść, co dopiero mówiąc o kredycie czy dostania mieszkania od miasta.
Bzdury które poprawiają życie zwykłym obywatelom? Nieźle xd. Nie, państwo musi pomagać obywatelom aby to się jakoś kręciło, w przeciwnym wypadku jak wymrze tobie klasa średnia i naibiedniejsi to kto będzie robił na gospodarkę? To się tak fajnie mówi jak ktoś mieszka w domu z rodzicami (bo zapewne mieszkasz) nie mając żadnych obowiązków i będąc z ludzi którzy mają bardzo dobre prace bądź swoje działalności gospodarcze, ale istnieją też zwykli ludzie którym nie starcza do 10 pomimo oszczędnego życia. Wybacz, to co mówisz nie ma pokrycia z rzeczywistością.
Myślisz że jak zmniejszy się podatki to życie ci się polepszy? Powiedz to obywatelom usa gdzie wszedł ultralibek Trump który wręcz kłania się w pas najbogatszym.
0
@Kgorecki2500 A, bo prawa pracownicze to populizm tak? Waloryzacja 800 plus to populizm tak? Podatek dla big tech to populizm tak? Zmienić kodeks pracowniczy który jest bliższy pracownikowi to populizm tak? Bo zwiększenie pkb na służbę zdrowia to populizm tak? Na mieszkalnictwo to też populizm zgadza się? Podatek katastralny też tak? To co on mówi nie stało koło populizmu tylko koło tego co stosują państwa zachodnie jak między innymi Norwegia, Dania.
A to co mówi Mentzen jest tanim populizmem, bo niskie podatki to totalne szaleństwo kiedy mamy okres kiedy podniesienie podatków najbogatszym to wręcz priorytet czy walka z patodeweloperką.
Nie wiem z jakiej klasy pochodzisz, ale konfa na pewno niczego nie ma do zaoferowania klasie średniej czy najbiedniejszym.
0
@Kgorecki2500 Zandberg zna się tysiąc razy lepiej na gospodarce niż Mentzen i cała konfederacja razem wzięta i nie bredzi populizmow jak Doktor Ekonomii, a przeciez robił zupełnie inny kierunek.
Już na debatach pokazywał, że to jest nie przeciętny koleś, a Mentzen wyglądał źle, już nie mówię o tym jak Senyszyn potrafiła jemu wygarnąć, a co dopiero Zandberg włączając telefon o tym co bredzil Sławek.
Ja nie popieram tanich populistow jak ci ludzie.
Dowodem na niekompetencje Sławka jest to, że jego firmy odnotowuja spadki, między innymi jego Pub.
0
@D10SLEO Bo Morawiecki też geniuszem w debatach nie jest.
Oranie Sławka to jest dziecinada nawet jemu.
0
@MOLESTA Jeden na jeden Mentzen nie miałby nawet cienia szansy.
4
Widzę doktor Ekonomii Sławek Mentzen został wyjaśniony przez Morawieckiego xddd.
Nie no ten gość to chodzący mem jest, bo zostać zaoranym przez Petru, Morawieckiego to trzeba serio być geniuszem. Aż się boję co by z nim zrobił Zandberg 1 do 1 jak nawet Morawiecki I Petru po nim jadą.
0
@JohnKennedy No nie I jeszcze mówi coś o zaśmiecaniu odnośnie tematu Fify xd. Wybitny to gość jest.
2
@Safrani Kościół, a kiedy sytuacja się uspokoi to na armię, ale przede wszystkim trzeba podnieść podatki najbogatszym, wyeliminować szara strefę związaną z marihuaną, uderzyć w korporacje i już budżet będzie dużo większy.
Jakakolwiek pomoc socjalna powinna zostać, bo ja nie wiem jak można przekonywać ludzi do dzieci, a pomoc socjalna jednak powinna być.
0
@kubix05 Szwagier urodziny obchodzi.
1
@Bykunn Uwielbiam ich za ten stek kłamstw jaki nam serwują
1
@Roobo Szanuje go jako jako postać dzięki której mamy iii RP w dużej mierze, ale co on pieprzy? Cała gospodarka III Rzeszy opierała się na zbrojeniach.
0
@Tasde Czyli co, ludzie mają rezygnować z takich inicjatyw?