Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może Barcelona powinna zrobić zrzutkę na transfery jak republika na wozy transmisyjne?
0
Paluszek i główka to szkolna wymówka panie Garcia.
0
@Comentateiro już w Milanie był genialny.
0
@Hawajczyk Ale mają wokół siebie starych wyjadaczy więc akurat transfery uważam za udane w ich wykonaniu. Właśnie Reijnders robi show.
0
Reijnders gol I asysta pierwszego stopnia . To jest Pan piłkarz i to widać po jego każdym kontakcie z piłką.
0
@Comentateiro Ten zespół potrzebuje gry bardziej bezpośrednej.
0
@Hawajczyk Zostali kupieni jako zawodnicy Rozwojowi więc zobaczymy. Ait Nouri to akurat zawodnik z bardzo dużym potencjałem i kogoś takiego brakowało w City na lewej stronie obrony.
2
Ależ nie mogę się doczekać meczu. Już dawno nie byłem tak pozytywnie nastawiony jak na ten sezon
Co do Erica to bardzo dobrze, Garcia od pewnego czasu wygląda lepiej i to normalne, że Flick właśnie postawił na Hiszpana.
1
@Ku84fcb Nie lubię jak ktoś mówi o nienawiści, to polaryzujace, ale jeśli jakichś nie lubię to zdecydowanie Bayern(serio nie wiem za co można lubić ten klub) , Inter, Juventus, Getafe, Legia Warszawa i nigdy nie byłem jakimś wielkim fanem Liverpoolu czy City.
0
@AlexDark00 Aleksik, mój ulubieniec. Widzę forma nie spada i dalej piszesz swoje mądrości. Tak trzymaj bo ściana sławy na ciebie czeka la bamby.
1
Typowe granie na czas Trumpa. Dla niego ruskie (tylko dla niego, bo ich handel jest na szarym końcu) to bliski partner ponieważ oni przez lata pomagali mu w wyborach, do tego jak się poszpera to Trump robił interesy w Moskwie więc to, że się przymila do Putina nie jest żadnym zaskoczeniem, wszak takie ma poglądy od lat.
0
@Kgorecki2500 Nie, Ukraina nie przegrała, to siejesz razem ze swoim poplecznikiem demagogie. Tacy zwycięzcy, że niczego nie osiągnęli przez 3,5 roku, no niesamowici. Weźcie trzymajcie się faktów A nie swoje bzdury rozpowszechniacie.
19
Wczorajszy mecz jest kolejnym pokazem na to dlaczego Izrael powinien być wykluczony ze wszelkich rozgrywek jak Ruskie. Takie sytuacje będą się powtarzać i oczywiście to odwalili kibole i mieszanie Netanjahu nie ma niby sensu , ale z drugiej strony ten kraj powinien być cancelowany niemal na całym świecie po tym co robi.
0
@Kgorecki2500 No ale kto to odwalił? Kibole. Ja jestem pro Palestyna, ale tutaj odwalili kibole i ja tam nie będę mieszać Netanyahu do tego.
1
@Arys Ten człowiek to wariat i tyle, do tego przesiąknięty tą całą kulturą amerykańską i w ogóle ten cały kraj to przypomina mi jakąś dystopie.
1
@Vegeta88 No właśnie w tym różnica, że rządzi tu jeden człowiek, a nie cały parlament, w tym przypadku to prezydent ma taką władze, że obywatel ma się tylko dostosować. Taki system jest. Podobny do monarchii.
1
@Vegeta88 Chciałbyś mieć system jak w usa gdzie prezydent ma ogromną władze? Bo ja nie.
0
@Goralkov Upamaguire? Xd
0
@lithotripter Nie dziw się, ja np nie potrafię, ten ocet po prostu mnie odtrąca.
1
@kundee crynchipsy z dealza sour creme and onion badz Takie paprykowe, są mega.
0
@lithotripter ble, ocetowe, nie zrozumiem nigdy tego smaku.
0
@Faro Dobra skończ już bredzić.
0
@DonCarletto Słucham? Przecież jego statystyki to 6 bramek I 2 asysty w pl, ogólnie za poprzedni sezon to 11 goli i asyst licząc wszystkie rozgrywki i czy to jest coś wow? Nie, absolutnie, ale to, że jest przeciętny to już wielokrotnie udowodnił.
0
@Kgorecki2500 powodem była niepewność Rosji wobec pomocy, stąd podpisanie porozumienia. Usa nie miało jakoś na to. Wpływu, a Armenia już od dawien dawna przybliża się w stronę Europy jak i UE.
1
@DonCarletto No I jest przeciętny. Brakuje mu techniki użytkowej i demonem prędkości to nje jest.
1
@DonCarletto Mówię o Garnacho.
0
@Kgorecki2500 Jak on nie miał na to wpływu xd.
1
@Eklerek Przeciętny piłkarz do bólu.
2
@Rifek Etolla nie mają xd.
5
Donald Trump właśnie stwierdził, że Rosjanie zajęliby Kijów w 4 godziny gdyby pojechali autostrada, ale generał rosyjski stwierdził że lepiej będzie pojechać przez pola uprawne i dlatego wpadli w błoto.
Co on tam za towar bierze xd.