- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1396 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
42 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
36 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1396 Culés
1
Mocne strzały. W Chelsea 5 lepszych na skrzydło niż w United, ale sie tam pcha xD
0
@Eklerek Akurat na lewe skrzydło to za bardzo zawodników nie mają.
0
@DonCarletto A ten Gittens i George? Nkunku chyba tez na lewej moze zagrać, choć nie wiem czy juz przekreślony nie jest
0
@Eklerek Nkunku na sell a Gittens miał w Niemczech gorsze liczby w zeszłym sezonie niż Garnacho w Anglii, także raczej byłby pierwszy do gry i Gittens by z nim ewentualnie rywalizował.
1
@Eklerek Przeciętny piłkarz do bólu.
0
@Karol145 Daleko mu do bycia przeciętnym.
0
@DonCarletto Dali za niego 60 baniek nie po to zeby byl zmiennikiem Garnka :D
0
@Eklerek Ty patrzysz jak Chelsea obecnie transfery robi xD? Na ŚPO mają Palmera a chcą wydać jeszcze 60 na Simonsa, na PS mają Neto za 60 i kupili Estevao za kolejne 60.
1
@DonCarletto Mówię o Garnacho.
0
@DonCarletto Patrzę i dalej nie wierzę, ze Garnacho bedzie pierwszym wyborem, ale chętnie bede sie przyglądał temu
0
@Karol145 Ja też.
@Eklerek A dlaczego ma nie być skoro jest lepszym zawodnikiem? No chyba, że Gittens pod jakimś względem by Maresce bardziej pasował.
1
George chce odejść. Co do pozostałych opcji, to Neto może obskoczyć LS. Nie wiem, czy Simons jest ściągany jako 10tka czy opcja do gry na lewej stronie. @DonCarletto @Eklerek
0
@blakkudium Oby nie i niech biorą Garnacho.
1
@DonCarletto No I jest przeciętny. Brakuje mu techniki użytkowej i demonem prędkości to nje jest.
0
@DonCarletto Pewnie go wezmą, bo sam Garnek chce tylko Chelsea. Chociaż nie zdziwię się, jak to będzie na złych warunkach dla Man Utd.
0
@DonCarletto Podniecasz sie nim, bo jest fanem Ronaldo? Widzialem jego mecze i to jezdziec bez głowy, sęp bez wykończenia.
Nawet fani United mówią żeby go do rezerwy zesłać i płacić te 50 tyś tygodniowo przez 3 lata xD
0
@Eklerek Co ma do tego bycie fanem Ronaldo? A fani MU mówią żeby go zesłać do rezerw jeśli zablokuje odejście. No i nie podniecam się nim, bo sam go nie lubię i chcę żeby odszedł.
@Karol145 Przeciętny zawodnik nie robi double-double w Anglii.
0
@DonCarletto Słucham? Przecież jego statystyki to 6 bramek I 2 asysty w pl, ogólnie za poprzedni sezon to 11 goli i asyst licząc wszystkie rozgrywki i czy to jest coś wow? Nie, absolutnie, ale to, że jest przeciętny to już wielokrotnie udowodnił.
0
@Karol145 Czy to jest coś wow? Nie. Czy to jest coś przeciętnego? Też nie.