- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1458 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
87 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1458 Culés
1
Wszyscy piszą o Liverpoolu, że robi świetne ruchy transferowe. W mojej opinii tak nie jest. TAA to legenda klubu i nie można sobie go od tak zastąpić Frimpongiem, który nie nadaje się do taktyki z 4 obrońcami. To samo Kerkez jest ultra ofensywny. Wirtz to ŚPO, a ja słyszę, że oni zamierzają go upchnąć w składzie jak i Szoboszlaia. Pozbędą się zapewne Diaza, który co by nie mówić jest rasowym skrzydłowym, robiącym różnice. Van Dijk wiekowy, Konate, który ma rok kontraktu i jest słabego zdrowia, na zmianie mają tylko bardzo słabego Joe Gomeza. Czyli nawet jakby sprzedali Konate i kupili Gueghego z Crystal to nic nie zyskują. Jeśli kupiliby Isaka to byłby już absurd totalny, bo wydaliby 250 baniek na 2 piłkarzy na pozycję napastników, eliminując skrzydłowego. Mam wrażenie, że ze wzmocnienień nie ściągnęli jeszcze nikogo stricte pasującego do danej pozycji. Tu aż się prosi przejść na 3-4-3, żeby wykorzystać boki obrony. Ale żeby grać tą taktyka trzeba mieć co najmniej 5 ŚO. Ciekawi mnie bardzo jak to Slot ułoży, jak Wirtz się wkomponuje w tak ciężką ligę. Będą pod ogromną presją, bo fani będą im wypominać tą kasę. Jak Isak odejdzie to tylko za ponad 150 baniek
0
@Goldenretriever1899 Wirtz był w bl więc przeskok nie będzie duży. Podobna intensywność i niemal tyle samo miejsca na boisku.
Zgadzam się, bo Liverpool ma krucha obronę, a Isak nie jest uważam im potrzebny, bo tutaj by się przydało ze dwóch środkowych obrońców aby to grało.