Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Zdrowia Aitana :)
1
Uwielbiam nagłówki brukowców :
"Miguelsanz podaje, że Flick dał zgodę na kupno Garcíi i Nico, a teraz jego obsesją jest poprawienie innych pozycji."
To flick pewnie nie je, nie śpi, nie spędza czasu z rodziną tylko ma obsesję na punkcie bocznego obrońcy i kogoś do ataku, zgadza się?
0
@Kgorecki2500 Czym?
0
@Rastafarnianin Co jest złego w niehandlowej?
1
@marcin62 Jest to spowodowane tylko tym, że Nawrocki brał snusa.
Ale żenujący ruch.
0
@draxidox A, dobra, już wiem o co chodzi xd.
1
@draxidox Dlaczego się śmiejesz? Moim zdaniem dobrze uczy.
1
@Kgorecki2500 Dark Souls 2?
1
@Lucyffffer1922 Rammstein? TOP!
2
@ACMaldini3 Jakby rząd sprawował się w miarę sprawnie , to Konfa i PIS nie miałyby czym zbytnio straszyć, ale, że PO powtarza swój cykl no to cóż.
0
@tomek8756 Najlepszy argument na nieuctwo, zwalenie winy na coś czego nie ma . Donald Trump stosuje podobny zabieg, zwala winę na coś co nie ma wpływu albo czego nie ma.
1
@YeastMoss Dziękuję, to bardzo miłe słowa z twojej strony.
0
@pt9 Miał bo wpadał w kontuzje,zwłaszcza zerwanie Acl, a przed kontuzja nie mówiono o nim, że jest pasożytem. To legenda klubowa która przyczyniła się do największych sukcesów drużyny i nazywanie kogoś takiego pasożytem jest słabe.
Pasożytem był Bartomeu, ale nie legenda klubowa.
1
@Roobo Nie uważam tak, ponieważ wszystko co jest wykorzystywane do celów naukowych społeczeństwu się zwraca i przynosi później korzyści. Na sam lot wydano ok 300 mln euro, a lot w kosmos to jedna z najbardziej słusznych inicjatyw na jakie można wydać pieniądze. Poza tym co to jest wydać 300 mln z czego polska nawet do 100 nie wydała? Państwo wydaje idiotyczne miliony na fundusze kościelne czy telewizję publiczna w stanie likwidac.
Nie ma co słuchać portali które by nawet żałowały na realny rozwój cywilizacji.
0
@pt9 Czyli twoim zdaniem Ter Stegen to pasożyt?
11
@Roobo Tak, bo na naukę nie ma co zbytnio żałować, a lot w kosmos (no chyba że lecisz sobie jak bezos w celach turystycznych) jaki teraz się odbył jest przeznaczony do celów naukowych.
0
@michal26 Flick to gdzieś zakomunikował, że na niego nie liczy? Bo jak na razie to Deco walczy o to aby Niemiec opuścił zespół.
Nie ma żadnych dowodów na to aby MATS miał szantażować Bravo, co więcej to przez dwa sezony Niemiec oddawał polę do gry Chilijczykowi w la liga i to było naturalne, że prędzej czy później wtedy młody Niemiec będzie 1 wyborem trenera, więc o jaki niby szantaż tu się rozchodzi? Niemiec na dodatek temu zaprzeczył, a Bravo nigdy także nie potwierdził takich newsów.
Jasnym za to jest, że to klub robi wszystko ażeby wypchnąć Niemca z klubu. Robiono ten sam proceder z Frenkim, bo właśnie za dużo zarabia (nadal mniej od przecenianego Araujo ).
0
@michal26 "Klub mówi "dziękuję", to piłkarz ma psi obowiązek odejść z klubu. Marc natomiast robi cyrk." - Masz jakiś na to dowód, że piłkarz robi cyrk, czy rzuciłeś kaczką dziennikarską? Pamiętaj, że wiele mediów jest na zlecenie klubu i w tej chwili trwa nagonka na Niemca.
Skład należy sobie wywalczyć, a nie zgarnąć go z miejsca, zwłaszcza mając takiego rywala jak Niemiec który nadal pomimo kontuzji jest klasowym bramkarzem.
Znów gadanie o jego toksyczności, no szkoda , że takie newsy pojawiają sie AKURAT wtedy kiedy przychodzi Garcia i kiedy trafił Wojtek, a klub ewidentnie dopuszcza się nawet najbardziej nikczemnych sposobów na to aby pozbyć się bądź co bądź legendy klubowej która wciąż może zespołowi coś dać.
0
@Kinginiesta Kiedy? Masz na myśli te ostatnie mecze w których grał i to nie z jego winy padły bramki? Czy błąd z Monaco?
Zresztą jak sprawdzam dane to jego zarobki nie są tak wysokie w porównaniu do Araujo czy Christensena, a to jemu najbardziej się dostaje .
0
@Kinginiesta 6,3 mln euro to dużo jak na legendę , kapitana i jednak bramkarza w nadal dobrym wieku bramkarskim grającego w topowym klubie? No nie , to nie jest dużo. Ciężko jest coś dawać kiedy doznałeś kontuzji która wyeliminowała cię na niemal cały sezon . Ter Stegen > Szczęsny, bo Wojtek nadal ma problemy z wysoką grą i jego interwencje są koszmarnie wolne w porównaniu do Niemca i jednak wypada ci Wojtek, Garcia załóżmy nie spełnia oczekiwań, do tego wejście 35 latka znów do pierwszego składu który nadal ma problemy z systemem gry zajmie czasu , to co wtedy ? Jaką klub posiada alternatywę? Brak matsa to takie trochę zagranie ala double or nothing.
A podjęcie rękawicy do gry nie jest niczym złym i tak, Deco robi wszystko aby się pozbyć MATSA i o to rozchodzi się w moim poście, bo uważam to za nieeleganckie i niegodne statusu Barcelony.
5
Szczerze to co robi klub w związku z MATSEM jest obrzydliwe. Szantaż medialny, wypowiedzi Deco, groźby braku gry. To jest najlepszy bramkarz XXI wieku w Barcelonie , jeden z niewielu który w ostatnich latach potrafili pójść do kibiców i przeprosić za mecz czy się zachować fair oraz powiedzieć, że coś tutaj nie gra ,a klub zamiast dać szansę i żeby mieć dobrą alternatywę choćby na pół sezonu (nie wiadomo jak Garcia zacznie się prezentować, on przychodzi z zupełnie innej drużyny, a Szczęsny to nie jest wcale jakaś gwarancja stabilnej gry i kontrakt nie został nadal oficjalnie przedłużony) to klub robi wszystko aby go się pozbyć, a podobna sytuacja miała miejsce z Frenkim w ubiegłym roku.
Manchester United robił podobnie z De Gea , bo przyszedł Onana i widzimy kim jest Kameruńczyk, a jaką świetną formę prezentował Hiszpan we Fiorentinie.
Szanujący się klub jak Barca nie powinna tak traktować zasłużonych postaci klubowych jak Niemiec.
7
Prezydentura Bartomeu była istnym koszmarem. Nadmiarowe kontrakty, afery poza boiskowe typu "Barcagate" , większość nietrafionych transferów za grube miliony .
Oczywiście pazerność agentów wcale nie była lepsza i amigosi nie wzięli się znikąd, jednak amigosi klubowi się przysłużyli, a ten szkodnik prawie doprowadził Barce do ruiny.
0
@Rastafarnianin Jak się dostosowuje swoje poglądy zamiast ich się twardo trzymać do opinii publicznej (nikt się nie nabiera z prawej strony na ludzi którzy skręcili w lewo, zrobili nagły skręt w prawo, przykład migracji) , jak się ma PSL który jest kamikadze w rządzie, jak się miało ministrów którzy narobili afer jak Wieczorek , jak się jawnie kłamie wyborcy w twarz , jak się wpuszcza Giertycha do KO (kto wpadł na ten pomysł aby taki oszołom był w rządzie) , to potem mamy co mamy. Wzrost do konfy nie następuje znikąd, on jest efektem działań obecnej koalicji rządzącej, a nawet ludzie którzy stoją dość twardo przy KO powoli zaczynają pękać.
7
@kaamil1910 Niewolnik zarabiający miliony i pławiący się w luksusie, mający rzesze menedżerów, umowy reklamowe związane z jego marką, chlip chlip chlip.
4
@QQL5 Dziękuje, dostosuje się do twojej maksymy .
13
@QQL5 "No ale gdy kończą się argumenty, zaczyna się zdarta płyta i populistyczne określanie danej grupy społecznej." - A przed chwilą stygmatyzowałeś imigrantów i wrzucałeś ich do jednego wora mówiąc o gwałtach , o dzielnicach ( ta, bo to oni tak celowo tworzą, to wcale nie jest tak , że często władze wrzucają określoną grupę społeczną do jednej puchy i potem ich odizolowują ) , ale jak kolega podkreślił kim są tacy ludzie (o czym świadczy historia ) to "łeee , stygmatyzują grupę społeczną, łeee". Doprawdy hipokryzja się wylewa z nogawek.
18
@QQL5 Alez oni dobrotliwi, skarb narodu.... Kibolów pewnie też w taki sposób hołdujesz pomimo tego, że ich wkład w sport jest ujemny.
Niech wracają pod bloki albo niech się biorą do roboty, bo jak widać na zdjęciu pracy nasz skarb się ima.
2
@Safrani Na studiach miałem poruszany temat cyberprzestrzeni i cóż, ludzie oczywiście narzędzie jak internet wykorzystują po to aby siać niebezpieczne teorie spiskowe, aby wstawiać jakieś idiotyczne filmiki, a założenie internetu było inne, miało pomagać w celach naukowych, no ale niestety stety(bardziej niestety) konsumpcjonizm swoje zrobił i mamy dystopijny obraz tak w pięknej założeniu technologii.
2
@QQL5 Te dresy co stoją przy granicy Niemieckiej?
0
@Criss18Barca Nie uważam, że wejdzie. Społeczeństwo już na psl się mocno przejechało i jeszcze mamy internet, a to totalnie nie pomaga psl. Wiesz, oni dostali taki procent z uwagi na mobilizację i fatalna końcówkę konfy w kampanii w 2023, no i holownia jednak nadal był nowoczesny, więc powstała 3 droga.