- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1618 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
26 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1618 Culés
2
Legia jeszcze parę dni temu chciała za Kacpra Urbańskiego ponad półtora miliona euro, a dziś podobno chcą rozwiązać z nim kontrakt.
Powiem, że w sumie to zobaczyłbym go w Widzewie. Koleś do odbudowy, bo umiejętności to on ma. Oczywiście jakiś tam mądrze skonstruowany kontrakt.
@Arkon @michal26 @FcPortoFan1999 @zgiru @Adran360 @ferdas_rawa @Bernard777 @Azrik @Marusek i inni
2
@Safrani Szkoda Kacpra, solidarność imienna.
1
@Safrani Za darmo, to brać i budować. Młody jeszcze odpali.
1
@Safrani Do Jagi z nim lepiej.
1
@Safrani idzie do Górnika Zabrze, dobrze, niech się chłopak odbudowuje
1
@Kgorecki2500 ale szkoda, bo Legia chce go wypchnąć, czy szkoda go do Widzewa? Bo w sumie nie wiem, czy mi nie podpadłeś Młody Padavanie.
1
@Safrani Szkoda bo kariera mu się mogła potoczyć znacznie lepiej. No dalej to młody zawodnik ale zaczynają się kolejne transfery w obrębie polskiej ligi :P
1
@Kgorecki2500 wybranąłeś. A już moi ludzie szli do Ciebie na piętro.
1
@Safrani ale.. on mieszka na parterze.. :D
Kacper spoko pomysł - przy odpowiednim kontrakcie jak piszesz.
A wiesz co z Zeqirim? W niego już w Widzewie nie wierzą zupełnie? Bo nie sprawdził się, to mało powiedziane, ale z jakiegoś powodu gościu ma 15 występów w kadrze Szwajcarii i parę rzeczy na boisku pokazywał (cały czas żałuję, że nie miał debiutującej bramy przewrotką).
0
@Azrik trenuje i póki co będzie trenował. Decyzja zapadnie przed wyjazdem na obóz. Jutro sparing, więc też coś Vuko zobaczy. On generalnie w ogóle sobie przerwy nie zrobił. Po skończeniu ligi mocno formę budował.
To samo tyczy się Bukariego. Tu dodam, że Vuko jest zadowolony z jego treningów i postawy.
1
@Safrani ciekawi mnie trochę rywalizacja Akere vs Bukari o ile taka zaistnieje na obozie.
0
@Azrik zobaczymy. Póki co nie ma jeszcze żadnych decyzji.