7

Ło Jezu. Gyokeres zarejestrował swoją cieszynke jako znak towarowy.

Szczerze to już jest przegięcie i ogólnie uważam że rejestracja cieszynek powinna być zakazana, bo cieszenie się z bramki nie powinno być dane tylko jednemu pilkarzowi, a co do samej cieszynki, cóż, no ja widywałem lepsze i osobiście mega mnie to irytuje jak gość nawet w wielkich momentach niemal już na siłę robi tą cieszynkę.

4

@Comentateiro Nie wiem, uważam że w temacie kary śmierci potrzeba wiedzy specjalistycznej, takowej większość tutaj na ten temat nie posiada co widać po komentarzach. No offence, ale po prostu tak jest, bo jest to temat trudny jeśli chodzi o literature Prawa oraz trudny Jeśli chodzi o społeczeństwo.

0

@tadzik447 Nie dziwię się. Bosnia Jak mało który kraj zna mordy na tle etnicznym, w końcu Serbowie wyrzneli ich w pień.

5

@draxidox Raz, proces kary śmierci trwa latami(apelacje, umorzenia itd itd, procesy są zawiłe) , po drugie nieodwracalnosc kary, po trzecie koszta kary śmierci(przewyzszaja karę dożywocia) , po czwarte brutalozowanie społeczeństwa, kolejny argument to wytrych na opozycję, no i nieważne jak byłbyś dobry w swoim fachu to wymiar sprawiedliwości bywa w błędzie, więc no to się ma do kary śmierci.

Ogólnie nawet dla niego większą kara jest dożywotnie pozbawienie wolności bez warunkowego zawieszenia.

No nie po to powstały takie dziedziny jak kryminologia i nie po to ludzie od lat depenalizowali kary śmierci w poszczególnych państwach.

Zresztą dodać fakt korupcji w prawie, więc możesz mieć sytuacje celowego skazania niewinnej osoby.

0

@draxidox A to temu Lombroso I wielu innych później naukowców udowodnilo, że kara śmierci nie jest nawet skuteczna, zresztą zbyt wiele argumentów jest przeciw niż za karą śmierci.

1

@michal26 Kara śmierci to zły pomysł.

0

@TR3YWAY W swojej beznadziei owszem.

3

@TR3YWAY Przecież Sousa hyl beznadziejny.

5

@kubix05 moje ulubione czasopismo :)

0

@gumaz codziennie śpiewam.

6

Co tam 1 kwietnia, jutro 2 kwietnia, a więc nastawiać zegarki na godzinę 21:37

@Konradowskyy @lithotripter @Comentateiro @Kapitan hawk

2

@kamyk_23 A to w Polsce już mieszkasz, a no to kiedyś pisałeś że niebawem wyjeżdżasz z Ameryki.

2

@kamyk_23 A gdzie teraz przebywasz?

2

@kamyk_23 Ja tam szanuję każdego kto jasno stwierdzi za jaką jest partią aniżeli nie wskaże jasno jakie ma poglądy i za jaką partią stoi, wtedy każdy wie na czym i z kim stoi.

3

Curaçao drink proszę państwa.

1

Komentarz usunięty

0

@Vegeta88 chodzi o post na twitter.

0

@Eklerek Ja zwracam uwagę na twój post, do niego się odnoszę.

1

@michal26 W tej kwestii z nim nie wiadomo, ale tak jak mówisz, on już ma coś z banią.

0

@Eklerek Gdzie ja jestem propagandysta z PO typie? Jakiś dowód? Poza tym ja głosowałem na Zandberga Wtf xd.

No ale czemu manipulujesz? Odpowiedzieć nie umiesz na pytanie?

Nie no zostawię tobie, bo widzę lubisz się bawic

0

@Starrk Z tym akurat może nie kłamać.

0

@Eklerek Czemu manipulujesz?

1

Pomarańczowy już mówi że poważnie rozważa wycofanie się USA z NATO.

Cóż, nie zaskakuje mnie to, wszak już w 1 kadencji chciał to zrobić.

1

@Marusek O Jezu przykro mi :(.

Nie wiedziałem że kamica jest aż tak straszna.

1

@MesQueUnClub_87 Też leżałem 6 godzin, ale lekarz szybko mnie ogarnął, problem w tym, że termin mi zły podał na kartce xd

Przerąbane, u mnie pęknięta sluzowka odbytu, nic fajnego i zapewne leczenie zabiegowe, chyba że zachowawcze w co wątpię, no ale zabieg sam w sobie jest krótki, więc tyle dobrego.

1

@Comentateiro Nas wczoraj Szwecja pokonała taktycznie. Wyczekala moment w 80 minucie i zaczęła atakować i cóż, opłaciło się to, bo my gramy na posiadanie piłki oraz wysokim pressingiem, tylko w tym wszystkim brakuje nam skoordynowanej defensywy.

1

@Antimadridista_WR Szkoda ze kosztem pacjenta.

4

@Pawlak1992 Boże niech ktoś zatrzyma tą karuzele śmiechu.

4

Gdy byłem na Sor, lekarz mówił że proszę pojechać do lekarza 1 kwietnia między godziną 9-12, no cóż, pojechałem i okazało się że ten lekarz był wczoraj a doktor załatwił mnie na szaro tutaj, bo nawet pani z rejestracji była w szoku.

Cóż, jak widać zrobił mi żart prima aprilis już w piątek, szkoda że tylko znów muszę czekać ponad tydzień na wizytę u proktologa, ale skubany ma dryg do humoru...

1

@kanver_ Bardzo chętnie Norwegia albo Holandia, reszta jest mi obojętna jakoś.

No i klasycznie aby Niemcy odpadły jak najszybciej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?