Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca aa, ok, no w każdym razie Haaland jest zajebisty
1
@LAMC_10 Może ktoś się znajdzie
0
@gumaz Kwiatowy, poza no to wiem aby nie pocierać.
1
Czy ktoś z was cierpiał na hemoroidy? Jeśli tak to może ktoś coś poradzić, bo przyznam że problem z nimi jest doprawdy niszczący.
1
@michaleu Kiedyś wleci 8,9 oraz 10. Ac Milan to klub stworzony do wygrywania tych rozgrywek.
1
@MesQueUnClub_87 No niestety jest to przykre że, zamiast promować naprawdę zdolnych i Inteligentnych ludzi, to niestety bryluja twory pokroju magicala albo innych ekip.
0
@MesQueUnClub_87 Ale pewnych rzeczy po prostu bez wykształcenia się nie nauczysz i tyle, jak na przykład wiedza specjalistyczna czy przeprowadzanie badań.
Ja wiem jak wygląda co u poniektórych tok studiów, sam znam takie przypadki, ale jednak warto studiować, to nigdy uważam nie jest strata czasu.
0
@lithotripter No to kierunek szałowy nie jest, ale na pewno coś z niego wyniosłeś, a nie myślałeś po prostu o innym kierunku przed pójściem?
0
@CLS63AMG Ale manipulacja. Jak on miał dwa tylko mecze w swojej karierze w półfinale.
0
@FCB24 Haaland jest zajebisty, odczep się od niego.
0
@lithotripter A czy nie rozwinęło to w tobie myślenia krytycznego? Poza tym co studiowałeś?
3
@Comentateiro Ale Trzaskowski przegrał przez raz, że słabe pierwsza część rządów Tuska, dwa no nikt nie lubi jak ktoś zmienia poglądy na siłę, trzy no te końskie go pogrążyly, poza tym jakim trzeba być dzbanem aby drugi raz wystawić kandydata który przegrał? Przecież Tusk sam w zasadzie oddał przestrzeń dla PiS, a Nawrocki to jednak stosunkowo nowa twarz i do niedawna nieznana.
0
@clyde Gdzie tyle zarobisz jako przeciętny zjadacz chleba, 20 K na rękę? Gdzie?
0
@usztafik No i zero argumentów, ale dalej stosuj taki ton.
Swoją drogą skoro skończyłeś prawo to czym się zajmujesz?
0
@ACMaldini3 tego nie potrafię zrozumieć, poza tym problemem są po prostu auta. W dobie kapitalizmu przybyło ich 40 razy więcej co niestety wzmacnia emisję spalin.
0
@usztafik Ja już dawno wyhodowalem gościu I swoje w życiu przeżyłem, ale fakt posiadania wykształcenia daje ci większe możliwości życiowe i poszerza twoje horyzonty intelektualne i możesz sobie mówić co chcesz, no ale tak jest.
0
@Vegeta88 Stabilność finansowa przede wszystkim, na studiach człowiek też staje się bardziej pragmatyczny i dużo więcej analizuje niż dotychczas (no przynajmniej robi tak większość)
0
@Vegeta88 A może po prostu nie chcą i to jest ich wybór? Poza tym no nie każdy ma możliwości na założenie biznesu i biznes to jednak jest zawsze duże ryzyko? Praca na etacie to żadna ujma.
Poza tym podajesz mi dowód anegdotyczny.
0
@ACMaldini3 Prawdziwe rozwiązania to ograniczenie nadmiernej urbanizacji czyt budowy dróg, budowy mieszkań, to także nie sprzyja klimatowi.
1
@Vegeta88 Różne są losy życiowe, jednak dalej większość społeczeństwa po studiach no robi większe kariery niż osoby bez, tutaj nawet mogę znaleźć na to badania naukowe.
Zawod, a interakcja z ekspertami w danej dziedzinie, prowadzenie metodologii badawczej, jeszcze większe posiadanie krytycznego myślenia jest unikalnym doświadczeniem życiowym.
0
@draxidox Tak tylko mówisz, a jednak byś po czasie mógłbyś stwierdzić że "kurcze, no czegoś mi w życiu brakuje"
0
@alone49 No można mieć jedno i drugie, ale ja wybierając wykształcenie A kasę, zawsze wybiorę to pierwsze, po prostu jest to swoista satysfakcja, bo studia to jednak nie jest bułka z masłem. Zawsze interakcja z naukowcami, posiadanie wiedzy jednak naukowej to jest coś czego ja kasa nie kupię (no chyba że studiuje się Collegium humanum czego nie nazywam wyższym wykształceniem)
0
@usztafik Pooglądaj sobie psychologów którzy mają bogatych ludzi bez wykształcenia jako pacjentów co więcej badania naukowe pokazuja, że to osoby z wykształceniem podstawowym bądź średnim częściej targają się na swoje życie aniżeli ludzie z wykształceniem wyższym. Wykształcenie to jest dalej awans społeczny jakkolwiek byś to kwestionował.
Przede wszystkim studia rozwijają jak żadna inna jednostka myślenie krytyczne, no tego nie da ci dobrze prosperujacy biznes w którym nie potrzeba studiów.
9
Zaraz chłopiec od podawania piłek zostanie w takim tempie kapitanem.
0
@lithotripter Gwarantuje tobie jak i @draxidox że wybralibyscie studia. Pieniądze nie dadzą tak ogromnej satysfakcji jak fakt posiadania wykształcenia.
0
@ACMaldini3 Rozmywasz się z tematem.
2
@ACMaldini3 Ale wiesz ze z polityką klimatyczna musimy coś zrobić? Dane dla świata są nieubłagane.
17
@kamyk_23 To są zwykli ludzie którzy też mają prawo oddać głos. No tusk nigdy nie dbał o najbiedniejsza warstwę społeczną, więc co się tu dziwić ze Nawrocki ma takie duże poparcie.
Każdy zasługuje na godne traktowanie, tego z KO nie widzę, a zwłaszcza od wyborców którzy momentami wręcz bezczelnie podkreślają wykształcenie danego człowieka.
2
@MesQueUnClub_87 Akurat cobra kai co do obsady była genialna.
1
@Hasszz Ostatnio tak się śmiałem jak zobaczyłem chłopa przebranego za babę.