0

@Ilka No raczej nie chwali się na pokaz wiarą, no ale w sumie mówi to osoba która chętniej by zagłosowała na Brauna niż na Tuska więc.

0

@Toretto Nie sądzę, bo grają dobrze i konsekwentnie, a dzisiaj ten mecz powinni wygrać.

0

@Ilka Tak w ogóle to czemu ty się tym chwalisz? Bo nie rozumiem tego.

0

@Toretto Może mu tam od wiary albo swoich safiksowan styki się przepaliły, ale to nie mój problem.

1

@sokot No od ciebie to tam jest niechętnie chce słyszeć "mądrości"

0

@PatrychoO A czemu od razu robisz zarzut w stronę tych ludzi?

0

@FcPortoFan1999 Nie, arbiter wypaczyl wynik meczu i to tak bardzo, że nawet mógłby dostać lodówkę.

2

Szczerze? Mocno sędzia rozwalil mecz I znów United traci w zasadzie punkty przez arbitra

0

Komentarz usunięty

2

@bartekvisca yamal to wyjątek od reguły

0

@Laminedependencia o szóstej

0

Miał być młody z ekstraklasy i jest młody.

Witamy turbo grosika w naszej kadrze.

0

Znowu Trump grozi NATO? Nie może być ojej co my Europejczycy poczniemy.

8

Można powiedzieć że Chuck Norris kopnął kalendarz z pół obrotu

1

@Safrani Sekiro zapewnie i Elden ring oraz ekspedycja 33.

Albo the legends of zelda bądź wiedźmin.

2

@MesQueUnClub_87 To tak czy siak jest na duży, a stacje benzynowe nigdy nie powinny sprzedawać alkoholu.

1

@Misiusessi To zawsze jest duża różnica w porównaniu do całodobowych sklepów, a tego w Polsce nie brakuje.

5

Nocna prohibicja w Warszawie, no w końcu, bo to wstyd aby stolica Polski nie miała prohibicji na alkohol.

Ogólnie to każde miasto wojewódzkie powinno mieć nocną prohibicje, bo sorry ale skala patologii przy żabkach czy w monopolowych o późnych porach to codzienność tego kraju.

0

@pt9 No I z. Nim dotarliśmy w ubiegłym roku do półfinału.

0

@ProMILs Araujo też jest bo zbytnio nie było wtedy lepszych piłkarzy, Ferran to dobry piłkarz I niezła opcja z ławki, a Balde cóż, jednak dalej 23 lata i cała kariera przed nim, ale no progresu to nie widać.

0

@pt9 Przeciętny piłkarzyna nie gra tyle lat w Barcy I jednak z sukcesem.

3

I gdzie my na ten moment do ligi mistrzów, jak my nie potrafimy przejść obecnie mega przeciętnej fiorentiny czy przeciętnego szachtara.

Oj ten ranking mocno zaklina rzeczywistość polskich klubów.

3

@AlexDark00 O, farmazoniarz znowu w Akcji

2

Vance pojedzie do Węgier wspierać Orbana, bo są duże szanse na to że pozycyjna tisza wygra wybory.

Cóż, wiadomo do której bramki gra Ameryka i na pewno nie jest to bramka zachodnia

1

@PatrykBarca Ma lepszy czas, ale ogólnie to Lewy>Kane.

1

@sokot Kolega @Faro uczy się od najlepszych, nie @Roobo oraz @AlexDark00

0

@Gitarkafcb Też bym tak chciał, ale czy ktoś tu przyjdzie inny?

1

Mam nadzieję że Robercik już będzie grać do końca od 1 minuty, bo gdy łapie rytm to staje się lepszy i lepszy, a Ferran zawsze lepiej gra z ławki, bo podstawowym piłkarzem to on nie jest.

I coś czuję że ten Vlahovic i tak w nowym sezonie tu trafi, bo lepszej opcji pod względem ekonomicznym nie będzie, no chyba że w końcówce sezonu lewy odleci.

0

@kuz Nie, to znaczy że biali mają znów czutke do ligi mistrzów.

5

@Faro To nie kibicuj tej drużynie i nara typie. Nikt ne potrzebuje takich kibiców.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?