Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ilka No raczej nie chwali się na pokaz wiarą, no ale w sumie mówi to osoba która chętniej by zagłosowała na Brauna niż na Tuska więc.
0
@Toretto Nie sądzę, bo grają dobrze i konsekwentnie, a dzisiaj ten mecz powinni wygrać.
0
@Ilka Tak w ogóle to czemu ty się tym chwalisz? Bo nie rozumiem tego.
0
@Toretto Może mu tam od wiary albo swoich safiksowan styki się przepaliły, ale to nie mój problem.
1
@sokot No od ciebie to tam jest niechętnie chce słyszeć "mądrości"
0
@PatrychoO A czemu od razu robisz zarzut w stronę tych ludzi?
0
@FcPortoFan1999 Nie, arbiter wypaczyl wynik meczu i to tak bardzo, że nawet mógłby dostać lodówkę.
2
Szczerze? Mocno sędzia rozwalil mecz I znów United traci w zasadzie punkty przez arbitra
0
Komentarz usunięty
2
@bartekvisca yamal to wyjątek od reguły
0
@Laminedependencia o szóstej
0
Miał być młody z ekstraklasy i jest młody.
Witamy turbo grosika w naszej kadrze.
0
Znowu Trump grozi NATO? Nie może być ojej co my Europejczycy poczniemy.
8
Można powiedzieć że Chuck Norris kopnął kalendarz z pół obrotu
1
@Safrani Sekiro zapewnie i Elden ring oraz ekspedycja 33.
Albo the legends of zelda bądź wiedźmin.
2
@MesQueUnClub_87 To tak czy siak jest na duży, a stacje benzynowe nigdy nie powinny sprzedawać alkoholu.
1
@Misiusessi To zawsze jest duża różnica w porównaniu do całodobowych sklepów, a tego w Polsce nie brakuje.
5
Nocna prohibicja w Warszawie, no w końcu, bo to wstyd aby stolica Polski nie miała prohibicji na alkohol.
Ogólnie to każde miasto wojewódzkie powinno mieć nocną prohibicje, bo sorry ale skala patologii przy żabkach czy w monopolowych o późnych porach to codzienność tego kraju.
0
@pt9 No I z. Nim dotarliśmy w ubiegłym roku do półfinału.
0
@ProMILs Araujo też jest bo zbytnio nie było wtedy lepszych piłkarzy, Ferran to dobry piłkarz I niezła opcja z ławki, a Balde cóż, jednak dalej 23 lata i cała kariera przed nim, ale no progresu to nie widać.
0
@pt9 Przeciętny piłkarzyna nie gra tyle lat w Barcy I jednak z sukcesem.
3
I gdzie my na ten moment do ligi mistrzów, jak my nie potrafimy przejść obecnie mega przeciętnej fiorentiny czy przeciętnego szachtara.
Oj ten ranking mocno zaklina rzeczywistość polskich klubów.
3
@AlexDark00 O, farmazoniarz znowu w Akcji
2
Vance pojedzie do Węgier wspierać Orbana, bo są duże szanse na to że pozycyjna tisza wygra wybory.
Cóż, wiadomo do której bramki gra Ameryka i na pewno nie jest to bramka zachodnia
1
@PatrykBarca Ma lepszy czas, ale ogólnie to Lewy>Kane.
1
@sokot Kolega @Faro uczy się od najlepszych, nie @Roobo oraz @AlexDark00
0
@Gitarkafcb Też bym tak chciał, ale czy ktoś tu przyjdzie inny?
1
Mam nadzieję że Robercik już będzie grać do końca od 1 minuty, bo gdy łapie rytm to staje się lepszy i lepszy, a Ferran zawsze lepiej gra z ławki, bo podstawowym piłkarzem to on nie jest.
I coś czuję że ten Vlahovic i tak w nowym sezonie tu trafi, bo lepszej opcji pod względem ekonomicznym nie będzie, no chyba że w końcówce sezonu lewy odleci.
0
@kuz Nie, to znaczy że biali mają znów czutke do ligi mistrzów.
5
@Faro To nie kibicuj tej drużynie i nara typie. Nikt ne potrzebuje takich kibiców.