0

@Ilka Nic nie masz do Lgbt a jednocześnie jesteś przeciw nim, no nie powiem dosyć pokretne.

Będąc przeciw Unii Europejskiej defacto wybierasz pójście w kierunku orbanowskim.

Czyli jesteś za pełna własnością prywatna, ograniczeniem finansowania dobr publicznych, oddanie władzy kapitałowi.

A co do Brauna no cóż, jak ktoś pisze o tym, że Polska jest na pierwszym miejscu i wolałby/wolałaby oddać głos na niego niż na Tuska (Braun to rasista, homofob, ruski kmiot który nie powinien tutaj startować do wyborów oraz agresor który powinien siedzieć w więzieniu) to myślę, że dyskusja jest tu zbędna.

Żeby nie było, nie lubię Tuska oraz całej libkowej platformy, ale pisanie o tym że lepiej Braun niż Tusk pomimo całej niechęci jest szaleństwem, jeszcze w dobie wojny Rosji z Ukraina gdzie Rosja to nasz główny wróg.

Ja nie to, że coś ale Braun, Korwin kobiety mają za drugą kategorie, no ale decyzja już należy do ciebie :)

1

@FcPortoFan1999 Nie obchodzi mnie to

0

@CLS63AMG A jak ty chcesz ratować służbę zdrowia?

2

@fart Nie ma co porównywać Rosji do III Rzeszy gdzie depesze szły od dawna o ataku na nas, poza tym polecam przejrzeć historie i zobaczyć kto dał ciała w tych latach i wcale to nie był zachód :)

1

@Bykunn I uważam że w budownictwie mieszkalnym, a to będzie jeden z najmocniejszych atutów polityków w kampanii, bo polityka mieszkalna idzie łeb na szyję.

Cii, wujek sam powiedział że idzie wojna.

0

@Ilka Czyli za czym za a za czym przeciw? No śmiało, jakie masz poglądy

0

@Ilka A jakiś argument dlaczego lepiej na Brauna niż na Tuska? No słucham.

0

@Ilka A co może lepiej aby na konfe Brauna oddać co nie?

11

0

@AlexDark00 A płacz, jak musisz

2

@AlexDark00 Ziomkami to my nie jesteśmy.

4

@AlexDark00 Naczelny farmazoniarz znowu w Akcji.

@DariaFCB @clyde dajcie spokój, ten człowiek to chodząca bzdura.

0

@leonek160 A ja nie, bo mamy świetnych piłkarzy w drugiej linii.

0

@AmigoBlancos Tak, 9 która regularnie strzela gole I jest gwiazda w ekipie zbliżonej stylem i kulturą gry do Barcy na pewno by nie pasowała xdd.

Boże co ja czytam z rana.

0

@APTAPT A jednak pokonują i nie mówię o city ale ogólnie. Premier league w tym sezonie jest do bólu przeciętne i zresztą wieczna dyskusja o ich tej intensywności nie ma sensu.

1

Na koniec w piłce nożnej liczą się umiejętności, a tego premier league w tym sezonie brakuje w każdej drużynie. Gadka o intensywności do mnie nie przemawia, jak jakość jest, to i reszta też przyjdzie, patrz Barcelona flicka z ubiegłego sezonu.

0

@panczo Pep akurat potrzebuje przerwy w przeciwieństwie do Mou który po prostu ciągle jedzie na tym swoim the special one.

1

@panczo Przereklamowany trener nie podbija rok w rok premier league oraz nie zdobywa 3 razy ligi mistrzów.

Po prostu projekt się skończył.

3

Prawda jest taka że Manchester City po 2023 roku to drużyna wypalona. Co prawda było to mistrzostwo, ale też ledwo wywalczone I gra już w 2024 roku nie powalała.

To przecież widać że ten projekt dobiega końca.

0

Nie znoszę Realu Madryt, ale przyznam jedno, że te wszystkie angielskie drużyny których tak media hypeuja pięknie są ośmieszane w 1/8 I ze spora doza prawdopodobieństwa może zostać w ćwierćfinale tylko Arsenal xdddd.

13

@AlexDark00 Naczelny farmazoniarz tego forum znów zabiera głos.

8

Dwumecz Real - Manchester City zrowna się z seria meczów w Europie pomiędzy FC Barceloną a AC Milan. Do tej pory Barca z AC Milan grała aż 17 razy (a ja już zapomniałem kiedy Barca grała z Milanem), natomiast City z Realem Madryt odbyło aż 15 spotkań.

Oj człowiek tęskni za meczami Barca vs Milan.

0

@Kazragore Co? Gość już przed aktami był wymieniany jako potencjalny bywalec na wyspie, no ale nie przeszkadzalo to Melowi oddać głos na niego.

Zwykły hipokryta i zwykły padalec jak reszta elit.

0

@Lionel_Messi10 To nie jest piłkarz do Barcy.

2

@Kazragore A zagłosował na gościa który z tego co wiem pojawia się ponad tysiąc razy w dokumentach xd.

1

Bez komentarza...

0

@barteq Nie, krycie zawalił Araujo i już był w tym polu karnym, bo on nawet dobrze się do tego nie ustawił. Mając Yamala obowiązkiem Araujo jest kryć Halla i od czego w końcu jest obrońca? Od bronienia.

0

@partymaker Można tak powiedzieć.

1

@Toretto Nie nie trolluje, nawet jeśli to nie, nie truchta się wręcz w taki sposób i co więcej nie robi się cyrków przy linii bramki przeciwnika.

0

@partymaker Przecież komentatorzy byli zgodni, że błąd popełnił Araujo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?