0

@kpiarz A ty tu czego? Dla mnie to ty jesteś ruskim podmiotem, bo czytam ciebie i czemu ty tu nadal jesteś. Ja cie będę na każdym kroku zgłaszał, bo tacy ludzie jak ty są szkodliwi.

"lewackie sprzedawczyki" - Mówić o obecnym rządzie "lewacki" trzeba się nie znać, ale co ja z ruskim podmiotem będę rozmawiać i niech mnie też za to redakcja banuje jak ciebie nazywam, ale ty trollu zawszony nie powinieneś tu urzędować.

1

Ten gol Gulera to jest gol całego sezonu la ligi jak w ogóle roku. Mamma mia co za bramka i to jeszcze z ich połowy boiska.

0

@LAMC_10 Nie chce mi się w to wierzyć.

0

@Ilka No to po co robisz? Poza tym nazywać trzaska lewackiego to tak jak Hitlera tolerancyjnego. Serio, Google, chat gpt I odpowiedź będzie odnośnie jego poglądów.

3

@Ilka Trzaskowski lewacki xdd, Boże co ja czytam.

Dziewczyno, nie komentuj kandydatów, jak nie znasz ich poglądów.

0

@Vegeta88 No cóż, Miller to trudny człowiek.

0

@Vegeta88 Miller? Najbardziej prawicowy polityk który określal siebie przez lata jako lewicowego.

6

Komentarz usunięty

1

Oby nasz bulterier Gavi dał nam dużo radości i oby już nie doznawal ciężkich kontuzji.

1

@Giwera Oby inter dalej tak kroczył

0

To Jagiellonia czy jakaś Legia? Ja pierdziele jaki paździerz oni grają.

0

@Hosh Grają w tej chwili tragicznie

0

@LAMC_10 "Młodzież" Wszechpolska.

1

@LAMC_10 Mam nadzieję że nie.

2

@Hosh "przecież wystarczy egzekwować prawo które już istnieje" - I co w związku z tym? Tu chodzi o ochronę sędziego i prawda jest taka że przez państwo w zasadzie w żaden sposób arbitrzy nie są chronieni, a tutaj nieuchronnosc kary dla patologii zwiększy się.

1

@Hosh No, zwłaszcza w Ameryce Południowej kiedy chłopowi odcięto głowę no.

Stary, sędziowie właśnie później mają przerąbane.

0

@Arkon Zła narracja od początku kampanii została przyjęta i zbyt duże mizianie się do prawicy więc wyszło słabo I dlatego były głosy o "elycie" I

0

@Arkon Nie, po prostu bekę z tego kręcili, a że przegrał trzaskowski to głównie przez Tuska i resztę.

0

@Fog_W_1899 Bo leki są mniej badane niż szczepionki? Dokształć się.

0

@BorzyKrzys Nieprawda, zależy kto ale nie przesadzaj.

9

Nie da się czytać wywiadów zarówno Laporty jak I Fonta.

0

@wpwelement U was strona git z reklamami nawet, są strony gdzie wchodzić się nie da więc tutaj jest naprawdę spoko.

0

@Enerio Tu reklamy są ok, wejdź na stronę AC Milan to tam zobaczysz ile reklam masz.

6

@kamyk_23 Myślę że taki był plan Trumpa.

3

@lucca87 Ten śmietnik nigdy nie powinien wyjść z więzienia. Kawał bydlaka nie zasługujący na żadna skruchę.

Nie wiem niech ruszy na niego jakaś petycja albo cokolwiek.

0

@MesQueUnClub_87 Klub za jego kadencji idzie do góry, wychodzimy na prostą, espai Barca się rozwija. Ale co ma do zaproponowania Font? Poza tym jak mówię, jak się otacza ludźmi jak Xavi to ja podziękuję, a pomimo jego statusu legendy Hernandez nigdy do szczerych ludzi nie należał.

Laporta to populista, ale jest jednak do bólu skuteczny, kimś takim byłby Font? Wątpię w to, no i jak ktoś swoją kampanie opiera na Leo Messim w 2026 to jest coś z nim nie tak.

0

@MesQueUnClub_87 Laporta jest jaki jest, ale jemu bardziej uwierzę niż komuś pokroju Xaviego.

Jakoś odszedł Inigo I takiego problemu nie było.

0

@Bykunn Xaviemu nie wierzę w żadne słowa, Messi w historii pokazał że od klubu to lubi ciągnąć pieniądze, Suarez nawet go nie zna, ale jeśli to prawda z tym Bartomeu to ja tym bardziej jestem za tym aby gruby wygrał wybory.

Xavi to na pewno oraz Messi, co do tej dwójki mam wątpliwości.

1

Font widzę ma silne plecy amigosow. "Otoczenie" (słowo wytrych każdego dziennikarza) Messiego, później Luis I Pedro, a na dodatek Xavi mówiący o prawdzie (gdzie jego słowa są tyle warte co obietnice polityków), a i na koniec ponoć Bartomeu go popiera.

Gruby ma prostą drogę do wygranej w tych wyborach.

0

@LAMC_10 A czemu nie? Znani są. Muhamad Ali i wielu innych też się angażowało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?