Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KrychaFCB Kto straszył?
3
@bananowycincin Mhm, a jakoś Ziobre atakował non stop i przede wszystkim to on rozpowszechnial aferę o Mejzie.
9
@Cochise Dobry dziennikarz po prostu. Oby nie doszły oszołomy które chciałyby takich dziennikarzy stlunic
1
@turhiay Tak było to fakt, ale warto się cieszyć że ruski czopek orban poszedł w pizdu m
3
Komentarz usunięty
8
@Aragorn33 Takie które wypierdolily Orbana na zbity pysk.
0
@Roobo Prorosyjski czego przykładem jest Zajączkowska i Berkowicz, a w partii wcześniej był Korwin oraz Braun.
Chcesz dyskusji to dawaj o tym że konfa nie ma zapędów pro ruskich.
15
@Roobo no już nie przeżywaj tej przegranej Fideszu, no co najwyżej możesz wysłać pdw dla Ziobry albo cos.
0
@turhiay Nie, tusk to centro prawica. Jedyna lewica jest zandberg. Spójrz na politykę Tuska przez lata.
1
@Tabaluga37 No tak, o tym mówię, to po prostu niemożliwe.
1
@Cryptolis To raczej wobec opinii tutejszej, że Białoruś. No nie, dla PiS wyjazd polityka na Białoruś oznacza koniec i oni o tym wiedzą.
0
@Comentateiro Nie pojedzie do Białorusi. Chcesz możemy się założyć o to.
0
@Kapitan hawk Nie, jednak nie z przypadku w kiepskim United robił liczby ala double double. Dla mnie to od zawsze był lepszy zawodnik.
4
@Natenczas Następny, jak tam? Chusteczki podać?
0
@Kapitan hawk Rashford jest lepszym graczem niż Nico i tyle.
2
@MOLESTA Trump załatwi co trzeba stary
A, obstawiam Słowację jeszcze.
2
Ziobro nie wybierze się do żadnej Białorusi.
Przecież gdyby tam pojechał to PiS w zasadzie w 2027 mógłby się żegnać z jakimikolwiek szansami na wygraną. Dużo jednak wyborców PiS nie lubi Rosji i nagle Ziobro jedzie sobie do Łukaszenki czy Putina? Nie nie, to niemożliwe.
Ziobro poleci do usa, taka prawda.
6
@tomek8756 Jego to bym wywalił do Rosji najchętniej. Obrzydliwy typ.
0
@Bilon87 No I jak tam? Xd
2
@Roobo To jest partia ala holownia I myślisz że Węgrów to obchodzi?
Konfederacja? Przypomnieć tobie jaki konfa ma stosunek do Rosji?
0
@Azazel_Pazuzu I to jebnie prawdopodobnie.
3
Dlaczego są tak ważne dla nas? Pomyślmy.. A tak.
Węgry są w unii więc to logiczne że każde wybory są ważne dla państw członkowskich.
Po drugie fidesz to ogromny bufor dla skrajnej prawicy i upadek tego buforu oznacza tapniecie w całej Europie, no i wpływu trumpa oraz Putina znacząco się zmniejszają.
Kolejna sprawa to pomoc Ukrainie. Węgry wetuja wszystko co mogą związanego z Ukraina, a przy nowej władzy raczej do tego nie dojdzie, bo tisza jest anty rosyjska.
No i wiadomo, fidesz to jawny slugus Rosji czego dowodem są rozmowy ministra spraw zagranicznych Węgier z Lawrowem.
Tak, to są bardzo ważne wybory dla Europy, możliwe że ważniejsze niż nasze w 2023 roku.
1
@Bilon87 No tylko tutaj mamy odwrotnie, bo skala idzie przeciwko orbanowi.
0
@Criss18Barca Ciekawe
0
@Aragorn33 Masakra I coraz więcej potwierdza to mediów.
Koniec Orbana chyba jest bliski.
1
@Bykunn Chyba tak będzie, no ogólnie to prawdopodobnie Orhan ma przesrane.
0
@Bykunn że tisza większość?
1
Według sondaży tisza wygrała wynikiem 55 procent.
Oj to Ziobro out z Węgier do usa pewnie, bo w Białoruś to nie wierzę.
0
@AlexDark00 No,ludzie z mózgiem tak umieją, na szczęście (bądź nie) to ciebie nie dotyczy.
0
@Rifek Gdzie lewica rządziła w Ameryce?