1

@Giwera pfff

https://music.


5

Co za Liverpool przeżywa okropny czas Jezu:

Hugo Ekitike odpada na 9 miesięcy jak nie dłużej z powodu zerwania ścięgna Achillesa (najgorsza kontuzja w piłce nożnej)

Leoni zerwał Acl, Bradley poważna kontuzja, isak złamał nogę, no i dostali gonga już na początku sezonu w postaci śmierci Joty, a i jeszcze odchodzi Salah oraz Andy Robertson

Śmiało można nazwać ten sezon za jeden z najgorszych w historii klubu.

0

@Eklerek No ja grałem w piłkę i dalej gram ze znajomymi for fun, ale czemu ma to nie wypalić? Ja tam kibicuje z całego serca

1

@michaleu Może na naszych obrońców by to podziałało.

0

@Pedri16Future Skutek hejtowania za płeć?

4

Widzę że kobieta która została trenerka Unionu Berlin mierzy się ze sporym hejtem, pytanie tylko, za co? Za to, że zarząd ja wybrał do trenowania drużyny? Poza tym może ona sobie poradzi i Union osiągnie pod koniec dobre rezultaty.

Chore, że ludzie krytykują kogoś za płeć, ale w piłce nożnej to norma kiedy jest się kobieta, bo zaraz zlatuje się stado szownistow.

0

@Jakchcesz Oj mnie boli, aż maść z lidokaina muszę stosować.

0

@Dari0G Możliwe, ale raczej nie, izrael tak.

0

@Cochise przeminął z wiatrem.

0

@Dari0G Nie wiem, to jest os zla

1

Dlaczego mój post odnośnie Izraela został usunięty? Myślę że niezależnie od poglądów nikt wobec Izraela nie powinien być obojętny, bo to jest państwo terrorystyczne jak Rosja.

0

@Gaz Tego nie wiesz, to co piszesz to tylko się opiera na twoim przekonaniu.

1

@NeroTFP1 I - 6 punktów dla Evertonu, pamiętaj.

0

Hahahahaha, ale jak Vinicius płacze na arbitrow oraz caly Real to spoko xd.


1

Pedri od pewnego czasu jest w bardzo kiepskiej formie. Cały dwumecz w jego wykonaniu do zapomnienia, no i ogólnie powrót po kontuzji na razie wygląda bardzo źle. Hiszpan wygląda na takiego któremu brakuje sił do grania, a no i co najgorsze, gdy jego nie ma, to ta drużyna już totalnie nie wie w co ma grać.

W ogóle ktoś zrozumiał wczorajszy sens zmian? Zmiana Ferrana była niepotrzebna, a Lewy jak już miał wchodzić czy Rashford to od razu po pierwszej połowie za niejakiego wczoraj Fermina.

A, jeszcze coś, śmiejcie się śmiejcie Madryciaki, zobaczymy kto będzie się śmiać ostatni po dzisiejszym meczu, bo chyba coś czuję, że u was znów nadchodzi zero tituli, a regres w waszej drużynie tylko się pogłębia (co mnie cieszy).

0

@bartulek98 Tylko, że graliśmy zachowawczo do kartki Cubarsiego, tutaj nie było tak wysoko ustawionej linii obrony, a wczoraj no musieliśmy zagrać wyżej, ale to spaliło na panewce.

0

Możemy mówić ciągle, że gramy wysoko (w tym sezonie w lm nie graliśmy tak wysoko, od razu przypominam), ale prawda jest taka że tu ciągle brakuje odpowiednich piłkarzy do tej upragnionej ligi mistrzów. Nie zwojujemy świata przy takich brakach kadrowych jakie posiadamy, do tego kluczowi piłkarze raz po raz wypadają w najważniejszym momencie sezonu. Jestem pewien że gdyby był Bernal oraz Rapha to wynik byłby korzystniejszy dla nas.

Wczorajsza zmiana Lewego była bardzo mizerna. Minimalny kontakt z piłką, a gdy ją miał, to ta piłka odskakiwala mu jak juniorowi, no i znów nie umiał znaleźć sobie miejsca. Dobrze by było aby odszedł już z klubu pomimo mojej sympatii do niego, bo czas już nadszedł, a Barca nie może na nim opierać gry w ataku, a Ferran to nigdy nie będzie seryjny strzelec.

Atletico było w przeciągu dwumeczu lepsze, miało także więcej szczęścia w postaci decyzji sędziowskich I to w zasadzie tyle.

Szwagry niech się starają o tą 9 i środkowego obrońcę, bo to te formacje wyglądają najgorzej.

0

Cokolwiek napiszecie, to i tak nie ma znaczenia, bo nie jesteśmy w półfinale i tyle.

To jest po prostu przykre jak w tej lidze mistrzów Barcy nie idzie, jak jakaś Argentyna przez lata na mundialu.

7

Przyznam że jest mi bardzo smutno po tym meczu :(

0

@kuz Wygramy, przestań tak pisać.

0

@tadzik447 Nie, Donald pl podał artykuł.

2

To republika widzę już nagle zmieniła narrację o Orbanie i oczywiście musi w tym wątku wspomnieć o Tusku xd.

Ahhhh

1

@misterio Pewien typ mu to proponował, taki słynny farmazoniarz, jak on? A, Aleks chyba.

0

@JimMorrisonFCB To co dopiero mówić o Polsce gdzie niemal każde miasto odnotowuje niż prócz wawy?

1

Moment, to Chiny mają korzystniejsze ceny mieszkań niż pochówku? Xddd.

Tymczasem w Polsce patodeweloperka szaleje na całego, a to nasz kraj jest demokratyczny.

2

@Popitek12 @PatrychoO @lucas/catalan @Pawlak1992 Beka ze story na szybko Gunthera i Setha jest lepsze niż Codyego oraz Ortona.

0

@Strikero to fakt

3

@Derean Nie no ciągnął za włosy, czerwona ewidentna, ale ja 1 raz w życiu widzę taka kartkę po prostu, jednak w świetle prawa to czerwo.

1

@FcPortoFan1999 Mogło być 2 do 2, ale Lewin uratował Leeds.

3

Po 45 latach Leeds United pokonaje Manchester United na Old Trafford.

Wooow.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?