1

@CLS63AMG Ograniczona aborcja która w Polsce i tak jest na poziomie krajów z bliskiego wschodu?

0

@Roobo "takie zachowania u niego to standard" - Dowody co zrobił więcej?

Co ty człowieku wygadujesz (znaczy to standard u ciebie, bo to ty), Lewy mógł być zły i tyle, a to Messi jak dziecko nawet ręki nie potrafił na meczu podać i to po sytuacji która była ponad rok temu xd.

Poza tym Robert nic złego o nim nie powiedział, ale ze ty zbytnio normalny nie jesteś i na dodatek wraz z Aleksikiiem nie lubicie lewego, to ja się takim komentarzom nie dziwię.

0

@mmaciass Nie no Braun taka sama Łajza jak Giertych, jeszcze do tego agresywny czubek I nie ma? No on się brata z prorosyjskimi kamratami, dowody są wręcz na rękach.

2

@mmaciass Łajza której dawno nie powinno być w polityce i tyle.

1

@Roobo A co ten Lewandowski zrobił później? Nie dziwię się reakcji, Robert powinien otrzymać złota piłkę i tyle.

1

@mmaciass Giertych to kawał mendy bez dwóch zdań, każdy kto zna choć troszkę jego historie o tym wie.

A co do powcow, a mnie to nie dotyczy.

0

@PatrychoO A nie znam nie znam, ale się zapoznam

1

@michaleu Fan Realu, deficyt co zrobisz.

0

@AmigoBlancos Real Madryt to ogólnie obrzydliwy jest w całości i to nieważne w jakiej kampanii.

5

@Aragorn33 On i Aleksik to moje ulubione duo. Żaden z nich nie gada takich bzdur jak owa dwójka i to sztuka, że pomimo ciągłego ośmieszania się na forum oni dalej tu są, może mają jakiś fetysz z tym związany.

2

Komentarz usunięty

1

@michal26 Pierdolenie, Atletico nas wypunktowalo taktycznie I jakie my niby mieliśmy tak klarowne okazje prócz sytuacji Rasha?

1

@NeroTFP1 Przecież mieli mecz pod kontrolą.

8

@Roobo Ty nawet kiedy po nic złego nie zrobiło się do nich przywalisz, a to Nawrocki musi przyjąć, no ale dzienna dawka jebania po rządzie zrobiona to więc pora na CSA.

12

@maroon Ale przyjąć musi, rozumiesz to?

4

Negreira dla realu to jak Tusk dla PiS

0

@MirusAmisz A nieprawda. Ferran dostawał mnóstwo piłek I co? I nie wykorzystywał tego. Lewandowski źle się do tego ustawia, poza tym nie mają do niego ewidentnie zaufania, a do takiego dzika jak Norweg to już by mieli, poza tym Norweg łatwiej potrafi znaleźć się w dogodnej sytuacji.

0

@Ryoumen So jakoś się przeżyje, ale brak 9 już, to najważniejsza pozycja w układance flicka.

0

Od początku obecnego sezonu brakuje nam klasycznego napastnika. Lewandowski już ma swoje lata i nie nadąża, Ferrana przemilczę, a reszta na tej pozycji gra słabo.

Ciągle to samo i to samo, brak porządnej 9 I nie wiem kiedy to się zmieni.

2

@michaleu Ale to jesr bekowe xddd.

1

@Konradowskyy Hahaha hahaha

0

Ale, że na sieć będą go łapać?

0

Takim Netflixem zajeżdża trochę.

1

@Konradowskyy I chorobowego jeszcze, no kto to widział.

1

@Konradowskyy Co nie? Ja tego nie rozumiem jak pracownik ma się domagać praw.

0

@lithotripter Dokładnie, sam bym chętnie ich zgłosił

4

O I to są poważne problemy, gdzie zwykli ludzie dostają po tyłku od nieuczciwego pracodawcy, a nie jakieś tam typy którzy inwestują w krypto wiedząc z czym to się wiąże (albo ślepo wierząc politykom) :

https://www.donald.pl/artykuly/sXBdXXAT/po-nieudanych-mediacjach-pracownicy-dino-zapowiadaja-strajk-ostrzegawczy

IMO za to Dino to powinna się wziąć prokuratura.

1

@Maker0 No społeczeństwo madryckie jest najgorszym, bo zadufani i nigdy nie widzący problemów wokół siebie, a zwłaszcza na boisku i

0

@Czyhrynski No ale to opcja, a nam potrzeba jednak kogoś z jakością i to młodego.

25

Mbappe nie udzielił wywiadu po przegranej z Bayernem.

Jezu oni jak zawsze dostają w cymbał to wiecznie chowają głowę w piasek, ale gdy wygrywają, to pierwsi do fleksowania się wygrana.

Jak ten klub można lubić to ja nie wiem, no nawet nie kibicujac Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?