Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
El Mundo: W Realu Madryt dojdzie do przebudowy
Te media mówi, że Vinicius jest nietykalny.
Oj jak dobrze I niech tak dalej pozostanie, Vini prowadź Real.
1
@Pawlak1992 https://music.
1
@Pawlak1992 https://music.
0
@Pawlak1992 z 17 I 18 obiektywnie pewnie najlepsze
0
@Popitek12 Maly ale wariat, pamiętaj.
4
Brakuje mi takiego klimatu wrestlemanii, jak tej z 38, a ta piosenka do wrestlemanii była idealna :
https://music.
@lucas/catalan @PatrychoO @Pawlak1992 @Popitek12
The Weeknd zawsze top.
3
Real Madryt je kupę.
0
@norbi77 Albo więcej szans, ale igła był super napastnikiem
0
@Katalończyk 99 Kozak napastnik, ale zabrakło mu trochę głowy.
1
Żartem to jest wasz ten cały Vinicius.
0
@Ostatnikrwawygang Nie no oczywiście że tak, aczkolwiek walić Izrael.
2
@MessiForeverTheBest Męskie granie.
0
Ciekaw jestem kto do madryckiego burdelu trafi po Alvaro "Negreiraaaa" Arbeloi.
Według mnie dużym kandydatem jest Maurycy Poczetino, a jak wy myślicie?
5
@Faro za wolna? Xd
0
@lucas/catalan po tylu latach
34
Moje ulubione nagłówki po każdej porażce Realu "żaden piłkarz nie wypowiedział się po meczu".
CUDOWNE XD.
0
@Ptasior A jednak wczoraj dostalo im się bronią dzięki której przez lata przechodzili xd.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@damianex10 Okropny typ I na dodatek szerzy taką propagandę, że głowa mała.
Facet skończy w Republice albo w partii Kaczyńskiego,no i te jego nagłówki jak z atora wzięte.
6
Komentarz usunięty
0
Vincic słabo sędziował? Gdzie? Przecież on sędziował naprawdę dobrze, a przy sytuacji z Camavinga zero kontrowersji, bo Francuz zachował się jak debil i tyle. Kto normalny mając wynik na styku jeszcze przedłuża mecz kradnąc piłkę oraz mając na koncie żółtko? Xddd.
2
@PatrychoO co gość się odbił od dna to aż wybitne.
0
@MirusAmisz skąd jesteś
5
@michal26 Nie tylko, to podnóżek jak cała nowa lewica Izraelu.
20
Komentarz usunięty
0
@Dari0G Zobaczymy co się wydarzy, fakt faktem to dobry krok w stronę zmian w tym kraju.
0
@Safrani Zobaczymy, czas pokaże, bo patrząc na to jak poziom życia w Ameryce gwałtownie spada, to można wysunąć pewne wnioski.
0
Meksyk z Rigcz.
Właśnie zmniejszyli godziny pracy z 48 do 40 oraz mają zamiar wprowadzić powszechna publiczna służbę zdrowia.
No to będzie beka jak w niedalekim czasie w Meksyku będzie się lepiej żyć niz w Ameryce xd.
1
@Giwera pfff
https://music.
5
Co za Liverpool przeżywa okropny czas Jezu:
Hugo Ekitike odpada na 9 miesięcy jak nie dłużej z powodu zerwania ścięgna Achillesa (najgorsza kontuzja w piłce nożnej)
Leoni zerwał Acl, Bradley poważna kontuzja, isak złamał nogę, no i dostali gonga już na początku sezonu w postaci śmierci Joty, a i jeszcze odchodzi Salah oraz Andy Robertson
Śmiało można nazwać ten sezon za jeden z najgorszych w historii klubu.