2

El Mundo: W Realu Madryt dojdzie do przebudowy

Te media mówi, że Vinicius jest nietykalny.

Oj jak dobrze I niech tak dalej pozostanie, Vini prowadź Real.

1

@Pawlak1992 https://music.

17

1

@Pawlak1992 https://music.

18

0

@Pawlak1992 z 17 I 18 obiektywnie pewnie najlepsze

0

@Popitek12 Maly ale wariat, pamiętaj.

4

Brakuje mi takiego klimatu wrestlemanii, jak tej z 38, a ta piosenka do wrestlemanii była idealna :

https://music.



@lucas/catalan @PatrychoO @Pawlak1992 @Popitek12

The Weeknd zawsze top.

3

Real Madryt je kupę.

0

@norbi77 Albo więcej szans, ale igła był super napastnikiem

0

@Katalończyk 99 Kozak napastnik, ale zabrakło mu trochę głowy.

1

Żartem to jest wasz ten cały Vinicius.

0

@Ostatnikrwawygang Nie no oczywiście że tak, aczkolwiek walić Izrael.

2

@MessiForeverTheBest Męskie granie.

0

Ciekaw jestem kto do madryckiego burdelu trafi po Alvaro "Negreiraaaa" Arbeloi.

Według mnie dużym kandydatem jest Maurycy Poczetino, a jak wy myślicie?

5

@Faro za wolna? Xd

0

@lucas/catalan po tylu latach

34

Moje ulubione nagłówki po każdej porażce Realu "żaden piłkarz nie wypowiedział się po meczu".

CUDOWNE XD.

0

@Ptasior A jednak wczoraj dostalo im się bronią dzięki której przez lata przechodzili xd.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@damianex10 Okropny typ I na dodatek szerzy taką propagandę, że głowa mała.

Facet skończy w Republice albo w partii Kaczyńskiego,no i te jego nagłówki jak z atora wzięte.

6

Komentarz usunięty

0

Vincic słabo sędziował? Gdzie? Przecież on sędziował naprawdę dobrze, a przy sytuacji z Camavinga zero kontrowersji, bo Francuz zachował się jak debil i tyle. Kto normalny mając wynik na styku jeszcze przedłuża mecz kradnąc piłkę oraz mając na koncie żółtko? Xddd.

2

@PatrychoO co gość się odbił od dna to aż wybitne.

0

@MirusAmisz skąd jesteś

5

@michal26 Nie tylko, to podnóżek jak cała nowa lewica Izraelu.

20

Komentarz usunięty

0

@Dari0G Zobaczymy co się wydarzy, fakt faktem to dobry krok w stronę zmian w tym kraju.

0

@Safrani Zobaczymy, czas pokaże, bo patrząc na to jak poziom życia w Ameryce gwałtownie spada, to można wysunąć pewne wnioski.

0

Meksyk z Rigcz.

Właśnie zmniejszyli godziny pracy z 48 do 40 oraz mają zamiar wprowadzić powszechna publiczna służbę zdrowia.

No to będzie beka jak w niedalekim czasie w Meksyku będzie się lepiej żyć niz w Ameryce xd.

1

@Giwera pfff

https://music.


5

Co za Liverpool przeżywa okropny czas Jezu:

Hugo Ekitike odpada na 9 miesięcy jak nie dłużej z powodu zerwania ścięgna Achillesa (najgorsza kontuzja w piłce nożnej)

Leoni zerwał Acl, Bradley poważna kontuzja, isak złamał nogę, no i dostali gonga już na początku sezonu w postaci śmierci Joty, a i jeszcze odchodzi Salah oraz Andy Robertson

Śmiało można nazwać ten sezon za jeden z najgorszych w historii klubu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?