0

@draxidox Tak, że nawet nie poczułem.

0

@fotohobby Bardzo pragmatyczne podejście.

0

@Danny Gaucho On niewiele, ale podałem to jako przykład od ręki odnośnie całej bazy influ

0

@PietrasCoelho Ale to dalej charity washing, oni tym że to podbijają również podbijają swój Pr.

0

@budel17 A to może do redakcji o to się wypłacz A nie do mnie? Gówno mnie to obchodzi chłopie.

0

@OBSERWATOR2021 Cos tam się wpłacało kiedyś, teraz już niezbyt.

0

@shinthps Czy ty próbujesz mi zarzucić, że ja nie czynie dobra, bo nie wspieram tej akcji?

No trochę jednak ma znaczenia, ale ok zobaczymy jak to się rozwinie.

Poza tym ja wiem akurat co to znaczy ta choroba i wiem jak te dzieciaki muszą przeżywać piekło, Więc swoje teksty zostaw dla siebie.

0

@VamoSBarca88 To żadne uprawnienie do wyrzucania z forum. Mam swoje zdanie na ten temat, nie, zgadzam się z tym co robi i tyle. Sam potrafiłem wpłacać na ludzi, na szlachetna paczkę itp ale na to niezbyt, nie ufam tej akcji po prostu.

0

@ProMILs Może, ale po prostu ja nie ufam zbiórkom gdzie celebryci najbardziej maczaja w tym palce i tyle.

0

@NeroTFP1 Może I jest, ale to charity washing, a jak ktoś taki jak Doda w tym uczestniczy, to ja tym bardziej temu nie ufam.

0

@Chimera No to wy się podniecacie zbiórka która jest charity washingiem.

0

Komentarz usunięty

0

@VamoSBarca88 A kim ty jesteś żeby mnie wyrzucać?

3

Ja mam problem z tą zbiórka z uwagi na fakt że to jest charity washing, czyli te wszystkie duże firmy nagle wybielają sobie tym wizerunek nie wspominając o celebrytach pokroju Dody oraz Wardegi i wielu innych.

Ja na to nie wpłacę złotówki, po prostu nie I dziwi mnie to że wy się tym podniecacie, ale ok.

0

@Sulimo Dode też

0

Czy już wszyscy patostreamerzy hurtowo ogolili sobie głowy? Czy jeszcze nie?

0

@Lucerfi Ale wszystkie media o tym mówią, więc jak bez medialnej?

1

@Kgorecki2500 Jajca mogę ogolić jak chcą.

0

0

@draxidox Znaczy poniekąd tak jest w, nawet te badania też to pokazuja, ale to fakt, po to hipokryci wszelkiej maści.

0

@Bykunn A nawet jeśli to i tak ludzie by się cieszyli jakby go usunęli xd.

0

@draxidox Dodaj fakt że starsi głosują na obie partie, bo po prostu są bardziej z nimi zzyte, a młodym obie partie nic zbytnio nie dały, dlatego Konfa oraz Razem w każdym sondażu gdzie głosują najmłodsi lideruja, bo to jest dla nich bezpieczna przystań i bardziej utozsamiaja się z ich poglądami.

Lee, silniczki tak zawsze robily.

1

@Bykunn No o to mi chodzi że tym się lansuja, a ludzie nawet tutaj chwalą, że "szacun, zgolila się" Jezus Maria ludzie, oni robią to pod Pr, ich nie interesuje los tych chorych ludzi, bo takie zbiórki zawsze są dla nich idealna okazja.

Robi robi, a przynajmniej robiła z mieszkaniami na Malcie wraz z byłym partnerem i poszukiwaniem inwestorów.

4

@Bykunn No ale co z tego jak sami unikają podatków? Widziałeś materiał watora o dodzie I do jakich szwindlow się dopuszczała ta kobieta? Bogole którzy unikają podatków krytykują bogoli którzy unikają podatków, dobre sobie xd.

Mam w dupie czy oni na łyso się ogolili i czy zrobili inne akcje, bo dla nich to jest tylko podbicie Pr, a do budżetu wpłacają grosze.

1

Dobra ta Young Leosia mówiąca o tym dlaczego taki Musk czy Trump nie oddadza 10 procent podatku.

No nie wiem, może niech ci "celebryci" zaczną od siebie jak Doda czy właśnie ona? Bo ten kraj uop ciągnie za łeb, a najbogatsi unikają podatków najbardziej jak się da (obejrzycie materiał watora o dodzie, okropny i niebezpieczny człowiek), a nie wspomnę o tym całym żenującym Frizie i firmach które pod tą zbiórkę się podpinają.

Prawda jest taka że oni to robią aby podbić sobie pr i jednak to wciąż jest ułamek procenta jaki idzie pod leczenie, a dla nich to sytuacja win-win.

0

@Gaucho Znasz arabski?

1

Jak mecz? Nie mogłem obejrzeć bo praca i jeszcze belke mam w aucie wgnieciona.

Ale widzę że wygrali, aczkolwiek jak grały chłopy?

0

@takisobiektos Dobrze mu tak, pogonić frajera.

3

Można już mówić że jesteśmy mistrzami Hiszpanii. Ja wiem wiem że to niby jest nieoficjalne, ale prawdopodobnie 11 punktów przewagi przy raptem 5 kolejkach do końca? No Real raczej nie będzie mógł w stanie tego odrobić.

Real frajerzy w końcówkach, tak mnie to bawi xddd.

3

Włączyłem na chwilę Real i od razu Betis wyrównał po strzale naszego Cule Bellerina.

Chyba trzeba częściej mi włączać białych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?