Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium jazda z Juve.
0
@alone49 Rozpowszechniaja bo to jest dobry Pr I tyle.
0
@alone49 No ale kto popiera ta zbiórkę? Głównie ludzie którzy są za dewaluacja służby zdrowia, a mówię tu o celebrytach (pato).
3
@Kgorecki2500 Lubie cie, bo moim zdaniem jesteś bardzo fajnym chłopakiem, ale tu nie ma z czego ta laska się wybronić. Po pierwsze pokazała, że mózg u niej dawno uciekł (nie pierwszy raz u niej zresztą, wyjątkowo jest tępa), po drugie podbiła sobie jakieś zasięgi po czym nagle się wycofuje? Przecież to jest wstyd, a kilka mln Polaków to widzi i co jak co ale włosy odrosną, a brak godności już nie u jasne, z pewnych pobudek ciężko dotrzymać słowa, bo na pewne rzeczy nie mamy wpływu, ale ona miała i wiedziała co robi, a teraz? Serio niech już ja wywala z tego internetu.
Nie jestem fanem tego cancer fighters, znacie moje zdanie, ale nie dotrzymywanie słowa poprzez oficjalne deklaracje jest czymś rodzaju obietnic obecnego rządu.
1
@Tasde Nie oczekuj od łajzy i od republiki cudów, poza tym ja sam mam zdanie na ten temat i niezbyt jest ono przychylne, ale to wynika z pewnych pobudek ludzkich, no ale szczuć jak republika czy konfa? Nope, zresztą Ziobro zaskoczenia, że akurat oni to robią.
Patelniarz to z tych ludzi co chętnie by wspierali największe kanalie na świecie.
0
@gumaz przeżyje
0
@Luciano99 W jaki sposób,? W naszym systemie raka nie leczy się prywatnie, co najwyżej sprzęt medyczny i refundacja leków.
0
@Vegeta88 nie wiem moja moralność po prostu tutaj się odzywa
0
@fotohobby Nie ufam takim zbiórkom to raz, po drugie no ja już wpłacałem w przeszłości na różne cele charytatywne, ba nawet mogę być wolontariuszem szlachetnej paczki, ale tutaj ta hucpa po prostu mi się nie podoba i tak jak napisałem, jak w tym bardzo mocno uczestniczy doda to ja mam do tego bardzo negatywne odczucie.
Poza tym jakby podatki płacili i nie niszczyli służby zdrowia to nie byłoby tego typu rzeczy, podziękować rządom za to.
Poza tym jak to idzie na raka jak w pl nie leczy się praktycznie nowotwór prywatnie? Możesz mi powiedzieć?
0
@draxidox Tak, że nawet nie poczułem.
0
@fotohobby Bardzo pragmatyczne podejście.
0
@Danny Gaucho On niewiele, ale podałem to jako przykład od ręki odnośnie całej bazy influ
0
@PietrasCoelho Ale to dalej charity washing, oni tym że to podbijają również podbijają swój Pr.
0
@budel17 A to może do redakcji o to się wypłacz A nie do mnie? Gówno mnie to obchodzi chłopie.
0
@OBSERWATOR2021 Cos tam się wpłacało kiedyś, teraz już niezbyt.
0
@shinthps Czy ty próbujesz mi zarzucić, że ja nie czynie dobra, bo nie wspieram tej akcji?
No trochę jednak ma znaczenia, ale ok zobaczymy jak to się rozwinie.
Poza tym ja wiem akurat co to znaczy ta choroba i wiem jak te dzieciaki muszą przeżywać piekło, Więc swoje teksty zostaw dla siebie.
0
@VamoSBarca88 To żadne uprawnienie do wyrzucania z forum. Mam swoje zdanie na ten temat, nie, zgadzam się z tym co robi i tyle. Sam potrafiłem wpłacać na ludzi, na szlachetna paczkę itp ale na to niezbyt, nie ufam tej akcji po prostu.
0
@ProMILs Może, ale po prostu ja nie ufam zbiórkom gdzie celebryci najbardziej maczaja w tym palce i tyle.
0
@NeroTFP1 Może I jest, ale to charity washing, a jak ktoś taki jak Doda w tym uczestniczy, to ja tym bardziej temu nie ufam.
0
@Chimera No to wy się podniecacie zbiórka która jest charity washingiem.
0
Komentarz usunięty
0
@VamoSBarca88 A kim ty jesteś żeby mnie wyrzucać?
3
Ja mam problem z tą zbiórka z uwagi na fakt że to jest charity washing, czyli te wszystkie duże firmy nagle wybielają sobie tym wizerunek nie wspominając o celebrytach pokroju Dody oraz Wardegi i wielu innych.
Ja na to nie wpłacę złotówki, po prostu nie I dziwi mnie to że wy się tym podniecacie, ale ok.
0
@Sulimo Dode też
0
Czy już wszyscy patostreamerzy hurtowo ogolili sobie głowy? Czy jeszcze nie?
0
@Lucerfi Ale wszystkie media o tym mówią, więc jak bez medialnej?
1
@Kgorecki2500 Jajca mogę ogolić jak chcą.
0
https://www.donald.pl/artykuly/sMW34Tki/gabon-piec-sloni-stratowalo-amerykanskiego-milionera-na-polowaniu
Jakoś mi takich ludzi nie szkoda jak ten morderca.
0
@draxidox Znaczy poniekąd tak jest w, nawet te badania też to pokazuja, ale to fakt, po to hipokryci wszelkiej maści.
0
@Bykunn A nawet jeśli to i tak ludzie by się cieszyli jakby go usunęli xd.