Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Cryptolis A ja widzę sukces, już nie róbmy z tego Dino nie wiadomo czego i jednak coraz bardziej ludzie widzą co się dzieje w tej firmie. Prędzej czy później to jebnie.
7
A zarząd Dino nawet się nie pojawił w rozmowach ze zwiazkowcami i wszystko na to wskazuje że dojdzie do strajku generalnego.
Pogonić te syfiaste przedsiębiorstwo które nie szanuje ludzi.
0
Kurcze szkoda ze tego Sesko nie wzięliśmy, no kawał dobrego napastnika który prędzej czy później jak się do końca zaadptuje będzie walczyć o króla strzelców.
0
@Starrk A ludzie mnie obrzucali błotem dlaczego mam do tego taki stosunek xd.
6
@Kgorecki2500 Jeszcze pomnik mu postawić i miesięcznice urządzać. Ale zrylo to ludziom berety ewidentnie.
0
@Cochise O tym, że dyskusja o tym wystąpiła gdy wczoraj skrytykował em ludzi którzy uczestniczą w zbiórce i tutaj kapitan rozpoczął swój festiwal, a jedni domagali jak @shinthps abym "spierdalał" I także @VamoSBarca88 mówili abym opuścił to forum, no i powiedziałem że zlotwoki na to nie wpłacę z uwagi właśnie na to i stąd rozpoczęła się dwudniowa drama.
0
@Cochise Nie i jeszcze raz nie. Ja wyraziłem swoje zdanie na temat tej zbiórki i tyle, a to, że niektórzy już chcą linczu to ja powiem jedno, niech spieprzają na drzewo i w dupie ich mam wszystkich.
0
@Faro Żałosna persona która robi wszystko pod szum.
Te filmiki jeszcze bardziej mnie w tym utwierdzają, a wy tam piszcie co chcecie,a ja wiem ze mam rację w tym temacie.
0
@mrboom No, jest kanalia I zdania o niej nie zmienię.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Kapitan hawk A czuj, ja czuję wstręt do ludzi którzy najpierw uczą negatywnie o podatkach, a później pomagaja w organizacji zbiórki (typ który ma kupę hajsu i któremu to jest na rękę) na chore dzieci, a mamy tutaj systemowe problemy, a coś takiego jak zbiórki to powinny iść tam gdzie państwo nie jest w stanie pomóc.
Dode też usprawiedliwisz może co? Bo charytatywnie?
0
@Kapitan hawk A co, oburzasz się, że krytykuje ludzi którzy są w tej zbiórce i że to jest charity washing? Pomoc to dalej jest promil procenta, ale jak widać libkom wystarczy.
W każdym razie niejednokrotnie sam wywoływałes burze więc no nie jestes uważam osoba do tego aby moralizowac ludzi.
0
@AmigoBlancos Widać że fan Realu.
0
@mrboom To akceptuj sobie, to dalej jest idiotyczne porównanie z uwagi na range i skalę. Religa był przełomowy, a to nie jest w żaden sposób przełomowe i zbiórka gdzie udział biorą jeszcze typy jak bedoes który uczy dziecko czym są podatki w negatywnym świetle I bardzo mocno uczestniczyla w tym doda która ma zarzuty prokuratorskie.
Dobrze, "tworzymy historie" czy coś tam.
0
@Zoker Gruba przesada i tyle uważam.
0
@mrboom No ty popierając tak idiotyczne zdjęcie wiele o sobie tutaj mówisz facet xd
0
@mrboom Zwłaszcza czynny buddy który tworzyl historie co nie? :D
37
@esem91 Nie ma, co ty pierdolisz człowieku? No do operacji Religi która była przełomem w medycynie do zbiórki gdzie i tak licząc na budżet nfz to jest to z 0,04 procenta xd.
0
@Kapitan hawk Wpierw zacznij od siebie.
1
@Kgorecki2500 Do najtrudniejszek możliwe operacji serca w xx wieku, ale ok xddddd.
0
@esem91 które jest idiotyczne
0
Jakieś głąby porównują wyczyn łatwo gangu do operacji Religi, o Jezu xdddddd.
1
@Konradowskyy a to
7
@bartekvisca Przy okazji uczy dzieci szkodliwie o podatkach xd.
1
@MagFCB to niech wyjeżdżają, dzięki temu mniejsze może firmy pójdą do przodu i
0
@Azi Nie żal mi polskiego Realu Madryt.
0
@pax Co masz na myśli?
0
@Comentateiro Młodzi? Średnio.
0
@lithotripter Myślę że powstanie jak służba zdrowia całkiem się załamie.