Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
2
@marcin62 Większości deweloperom chodzi o pieniądze, więc dlatego często potrafią robić remakei nawet gier które tego nie potrzebują.
Jeśli jakiś asasyn tego potrzebuje, to zdecydowanie cześć 1 i cała trylogia z Ezio.
0
@TR3YWAY What the fuck? Pytam ludzi którzy pisali bądź piszą I tyle.
Ty zrezygnuj z udzielania się na tym forum, bo ani ty mądry ani blyskotliwy.
Jeśli wstydem jest to, że mogę mieć potencjalnie wyższe wykształcenie, to w twoim przypadku powinno być to naglosnione przed całym narodem jako przykład, że posiadanie studiów niekoniecznie czyni z kogoś mądrego.
Jak pisałem, idź na siłownię i nie zawracaj mi gitary.
0
@marcin62 Bo to była świetna cześć, więc dlatego, a fani lubią wracać do takich tytułów.
Zobaczysz co będzie jeśli wyjdzie remaster dark souls 3, to fani też rusza po tytuł.
0
@TR3YWAY Nie, idiotyczna jest twoja odpowiedź.
Wracaj na siłownię jak nie masz nic ciekawego do dodania, bo ja oczekuje pomocy, a nie takich komentarzy.
0
@TridenteMSN Chodzi o to, że jeśli robię tzw ibidem, to czy promotor nie będzie mieć pretensji o to czy jednak trochę tym nosem pokręci?
Bo cały proces znam, ale no jest trochę o to obawa, że będzie więcej poprawek niż się spodziewam.
0
@TR3YWAY Normalnie pytam, a co? Coś ci nie pasuje?
0
Pytanie do ludzi którzy pisali bądź piszą pracę licencjacką :
Czy jeśli odwołuje się do tekstu, parafrazuje go z danego źródła naukowego i dodaje przypisy z jednego źródła, to promotor nie powinien mieć o to pretensji?
0
@SuperTransfery Dlatego od zawsze byłem przeciwnikiem kary śmierci m
1
@PatrykBarca Choćby klubowe mistrzostwa świata, no i to, że pewnie Chelsea wprowadził do ligi mistrzów.
Trzeba podkreślić z jaką grupa młodych ludzi pracuje i efekty nie zawsze są natychmiastowe.
1
Brawo Chelsea brawo.
No i teraz co, znów wyda się kilkaset milionów na kupno przecenianych piłkarzy i znów zatrudni się trenera który nijak pasuje do tej drużyny?
W ogóle jak można być tak głupim i zwalniać takiego fachowca jakim jest Maresca, a w jego miejsce dawać Roseniora którego ewidentnie przerasta presja?
0
@michal26 Owies.
0
@lucas/catalan No ale z drugiej strony to jego zawód, on całe życie pracuje jako dziennikarz wrestlingowy. To pionier dziennikarstwa
0
@PatrychoO No tak już jest od x lat.
0
@maroon za stary
1
@mordini123 Wm 40 taka ingerencję mieć musiał, ponieważ tym cały storyline się charakteryzowal.
0
@lucas/catalan Meltzer mówi że me był jednym z najlepszych w historii.
Moim zdaniem walka genialna, ale ta z wm 40 była uważam lepsza.
0
@alone49 I dobrze, może dzięki temu więcej miejsca dla mniejszych. Słuchaj, jeśli rynek ma duże potrzeby to to powinno się załatać.
3
Brock Lesnar prawdopodobnie wczoraj zakończył karierę :(
Fenomenalny Atleta nie tylko we wrestlingu, ale także w sportach walki jak UFC, ikona która rozslawila ta organizacje, bo zanim byl conor to brock rozslawil ta federację, do tego chore warunki fizyczne (choć pewnie brał sterydy, ale jednak warunki genialne).
Pomimo kontrowersji związanych z ostatnia afera seksualna był wybitna jednostka.
1
@messicocacola Oczywiście że tak, oba femi musi natychmiast iść po pas, to następne wielkie wydarzenie.
1
Nie ma co krytykować walki. Tak właśnie powinno wyglądać przekazania pałeczki. O to tutaj chodziło aby bestia przekazała w odpowiedni sposób pałeczkę i booking był dobry, oba to niepowstrzymana sila I taka jest prawda.
1
@michaleu I tak jest duża.
1
Arsenal to walczy o miano frajera dekady.
Taka przewagę zmarnować w tak słabej w tym sezonie premier league to naprawdę sztuka, ale czego oczekiwać od drużyny która totalnie zmieniła styl gry.
1
@PatrychoO piękne xddddd
1
@Danny Gaucho On, roboo I alex - taka moja ulubiona trójca.
0
Komentarz usunięty
0
@BorzyKrzys A ja uważam że taka hucpa kończy się wszędzie, przykład Krakowa.
1
@lucas/catalan liczyłem to dokładnie 6:58 minut xd.
1
Po co on tu potrzebny? Piłkarz dobry, ale niesamowicie podatny na kontuzje.
0
@lucas/catalan A to niestety wina TKO, bo jak byl network to te walki były bardzo długie, a wystarczy zobaczyć jak długo trwały walki na wm 40 czy 39.