Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MessiForeverTheBest Do Realu pewnie pójdzie i szerokiej drogi jeśli tam trafi xd.
0
@BORO_12 Umiejętnościowo stoi dużo wyżej od Rashforda.
0
@Bzyczekk To jest czerwona kartka człowieku, jak można pisać, że tutaj nie ma podstaw kiedy on wjeżdża praktycznie w kolano wyprostowana noga i co z tego, że w powietrzu kuźwa? Zmień dilera.
Coooo? Ty widziałeś co on zrobił z jego noga? Przecież to wyglądało okropnie gdy ja bandażowali, no ale dobrze, gadaj dalej takie farmazony, poza tym atak na kończyny, nie było tutaj żadnej intencji ataku na piłkę więc człowieku przestań podważać tak oczywista decyzję.
Jezus Maria ja sam kiedyś miałem podobna sytuację i to było okropne, a ty mi będziesz jeszcze tłumaczyć że to nie jest czerwona kartka? Śmiechu warte, no ale już ty pokazałeś swoje oblicze w dyskusji o rowerzystach.
1
@Safrani uf, na szczęście ja tam nie robię
0
@Bzyczekk coooo? Gość wjeżdża mu prawie w kolano wyprostowana noga i tylko czerwona kartka, żadnych taryf ulgowy h.
Weź odstaw prochy na dzisiaj naprawdę, bo aż nie idzie tego czytać i 10 lat to też miałby czerwo, bo mam przypomnieć co się działo 16 lat temu na mundialu gdy De jong kopnął piłkarza Hiszpanii w finale?
0
@BORO_12 No ale co ty masz do Leao?
11
@kanver_ Wiek w końcu dał mu się we znaki niestety.
0
@Encore Dobra opcja to jest dla nas uważam i niech zostaje.
2
@Pedri16Future Oby Arbeloa został.
2
El Mundo: W Realu Madryt dojdzie do przebudowy
Te media mówi, że Vinicius jest nietykalny.
Oj jak dobrze I niech tak dalej pozostanie, Vini prowadź Real.
1
@Pawlak1992 https://music.
1
@Pawlak1992 https://music.
0
@Pawlak1992 z 17 I 18 obiektywnie pewnie najlepsze
0
@Popitek12 Maly ale wariat, pamiętaj.
4
Brakuje mi takiego klimatu wrestlemanii, jak tej z 38, a ta piosenka do wrestlemanii była idealna :
https://music.
@lucas/catalan @PatrychoO @Pawlak1992 @Popitek12
The Weeknd zawsze top.
3
Real Madryt je kupę.
0
@norbi77 Albo więcej szans, ale igła był super napastnikiem
0
@Katalończyk 99 Kozak napastnik, ale zabrakło mu trochę głowy.
1
Żartem to jest wasz ten cały Vinicius.
0
@Ostatnikrwawygang Nie no oczywiście że tak, aczkolwiek walić Izrael.
2
@MessiForeverTheBest Męskie granie.
0
Ciekaw jestem kto do madryckiego burdelu trafi po Alvaro "Negreiraaaa" Arbeloi.
Według mnie dużym kandydatem jest Maurycy Poczetino, a jak wy myślicie?
5
@Faro za wolna? Xd
0
@lucas/catalan po tylu latach
34
Moje ulubione nagłówki po każdej porażce Realu "żaden piłkarz nie wypowiedział się po meczu".
CUDOWNE XD.
0
@Ptasior A jednak wczoraj dostalo im się bronią dzięki której przez lata przechodzili xd.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@damianex10 Okropny typ I na dodatek szerzy taką propagandę, że głowa mała.
Facet skończy w Republice albo w partii Kaczyńskiego,no i te jego nagłówki jak z atora wzięte.
6
Komentarz usunięty
0
Vincic słabo sędziował? Gdzie? Przecież on sędziował naprawdę dobrze, a przy sytuacji z Camavinga zero kontrowersji, bo Francuz zachował się jak debil i tyle. Kto normalny mając wynik na styku jeszcze przedłuża mecz kradnąc piłkę oraz mając na koncie żółtko? Xddd.