1

A tymczasem dwie kluczowe inwestycje jak fontanna w parku planty oraz żłobek na kawaleryjskiej w Białymstoku zostały wstrzymane.

Hurra, najważniejsze projekty miasta Białystok stoją, ale za to paskudne bloki na Kaczorowskiego oraz mlynowej nam rosną od dewelopera bez problemu @Cochise @Hosh @Vegeta88

1

@Batys na brzuszki się nie zgodziła.

0

@TR3YWAY Nie wiem, ważne że bicek rośnie.

0

@Chimera Ale ty weź podaj argumenty, bo na ta chwile to gówno wiesz

Za mną przemawiają naoczne fakty, a co za tobą? Nic, bo twoje przekonanie nie ma potwierdzenia w faktach

1

@Chimera Tak, Po to prawica, co pokazują ich poglądy oraz działania.

Nie, unia Europejska od zawsze była chadecka, bo od lat tam dominują partie centro prawicowe.

Widać że nie masz pojęcia o czym piszesz.

0

@gumaz Wiedźmin.

1

@Jakchcesz Ale lifehack, jak ty to robisz?

0

@TR3YWAY Myślę że powinieneś przetestować trening 24/7 h. Nie śpij, nie jedz, tylko trenuj.

2

@Luciano99 Niech mu kij i marchewkę przyczepi na głowie, to może pomoże.

0

@FcPortoFan1999 Vini uważam.

0

Ponoć Toni Kroos może zostać trenerem Realu w nowym sezonie.

Bruh, no tego się akurat boję, bo Kroos wydaje się być odpowiednim człowiekiem na to stanowisko jak kiedyś Zidane, ale jak tam jest Vini to będzie ciężko.

2

@lithotripter Oni myślą że jak ktoś chełpi się flagą Lgbt czy antyklerem (choć PO jakos już najazdów na kościół niechętnie robi) to od razu jest lewicowy, ale chuk, że ich działania kompletnie temu zaprzeczają.

2

@krycha2201 PO to prawica pod płaszczykiem praw unijnych, ale ich działania względem usług publicznych chyba są aż nadto widoczne, czy w ostatnim czasie związków partnerskich.

1

@Chimera Jakiej lewicy? Przecież w Polsce od ponad 30 lat rządzi prawica xddddd. Sama unia Europejska nie jest lewicowa.

0

@Popitek12 "fanki Realu dla mnie tańczą" - Nie dość że fanki Realu, to pewnie tańczą za winiacza.

0

@PeRRy Regulacje to normalna sprawa w sprawnym państwie, ale w tym przypadku podtrzymanie tej regulacji jest bezzasadna.

2

@PeRRy Czekaj czekaj, czy ty właśnie porównałeś tak poważne problemy jak zmiany klimatyczne do rozwodów między ludźmi?

0

@YeastMoss Lepiej tak niż siedzieć w związkach do których się nie pasuje tylko formalnie.

1

@Konradowskyy Kawę pili już razem.

1

@FcPortoFan1999 Nie ma bata co ty xd.

3

@MesQueUnClub_87 Majonezu za dużo zjadł.

0

@Andrzej_Majonez Piłeś już?

0

@Kgorecki2500 Za złote to gotówka, jak funty i euro to cash.

0

@Ryoumen Też bardzo dobra opcja, raz że wychowanek, a dwa że okrzepl w lidze.

0

@Chimera Przy braku pucharów dla Newcastle i ew zysku z Balde? Myślę że by się udało.

Oczywiście, że te dwie pozycje sa najważniejsze, ale Hiszpan już wcale nie rokuje.

0

@Frimpong No nie wiem, dla mnie sam twaróg nie powala. Wprawdzie nie jest zły, ale też nie jest jakiś dobry m

1

Jeśli by Balde odszedł, a w jego miejsce trafił by Lewis Hall, to co o tym sądzicie? Bo moim zdaniem anglik to dużo lepszy piłkarz.

0

Może my za to Lewisa Halla? Kozak zawodnik.

0

@TR3YWAY A skąd wiesz ze ma OFA? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?