Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Ten człowiek akurat to skrajny miłośnik pomarańczowego.
2
@John_Doe Ty czubie akurat nie powinieneś się wypowiadać. Jesteś lizakiem Trumpa.
0
@Kubsoleon Arsenal.
0
@Szczygiel06 Rzesza kobiet
1
@BoltonAdi@BoltonAdi@BoltonAdi@BoltonAdi?
1
@FanVictoraIbarbo Ja? Widziałem codzienna przemoc nawet na ulicy, na wsiach, widziałem w szkole jako dzieciak rzeczy które dzisiaj w głowie się nie mieszcza jak mierzenie w łazience, do tego kiedyś popularny był ekshibicjonizm i wiele innych odpalow jak już mówicie o czymś w przestrzeni publicznej , a tutaj macie ból bo dzieciaki mają głupawkę i się bawią ( sam jakoś nie jestem fanem takich zabaw, ale to dalej dzieci)
0
@Ilka Jakiś dowód, że biorą z tego? Czy to tylko twoje przekonanie? Bo ty wiesz ze coś takiego istniało jak punki i ty wiesz ze dużo za pożyczamy z zachodniej kultury?
Nie będę już komentować pierwszego, bo szkoda energii na tak dyskryminujacy syf.
0
@Ilka Ty ewidentnie mało w życiu widziałaś. Popytaj się czym były lata 90 od starszych ludzi czy początek lat 2000 I to, że dzieci robią głupie rzeczy to nie ma podjazdu do tego co tam się odwalało.
2
@Fog_W_1899 Że wrzucają pudełkowe newsy? Nom, krytykuje.
0
@mmaciass "obozik pracy" - ta, jak w III Rzeszy może jeszcze co?
2
@Fog_W_1899 No to się nazywa krytyka wiesz? Nie wiem, może w życiu tego nie przerabiales.
1
@Fog_W_1899 Taak, zwłaszcza pudelkowy artykuł który nic nie wnosi xd.
1
@Fog_W_1899 No nie wiem, bo mogę I mam prawo do wyrażenia swojego zdania na temat?
0
@Fog_W_1899 A on był motorniczym.
2
Jezu po co takie artykuly wstawiacie?
0
@Szicek10 dla historii Barcy to wiadomo że brazylijczyk.
0
@Cochise Nie mam x więc nie popatrzę.
0
@Cochise Jakie to ma znaczenie w sumie?
2
@4drian0 W sumie to chyba się zgodzisz, że akurat cześć druga remakeu potrzebuje jak żadna inna gra od from software? No świetna cześć pod względem storyline, ale. Mechanika jak i wywalenie kilku bossów to mus w tej grze.
1 I 3 to w sumie nie jest zbytnio potrzebne, ale dwójka jak najbardziej.
0
@PatrykBarca Paz gra w drugiej linii.
0
@BezglutenowyPedri Coś ci się powaliły słowa, ma być pycha A nie duma.
1
@Aragorn33 Wywalone, wygramy w el classico uważam I będziemy mistrzem.
3
Jeśli ktoś ma się udać w Realu to uważam że ten Endrick. No gość widać że ma "to coś" (I takie samo miałem zdanie o Vinim) co może go popchnąć do Wielkiej kariery, przede wszystkim ten ciąg na bramkę oraz tą regularność.
Kurcze, tego piłkarza mogę w przyszłości zazdrościć białym, bo w nim widać materiał na naprawdę świetnego napastnika.
0
@Arkon Lubie za naturę (która niestety lubi podkopać deweloper), za kuchnie, za czystość, bo co by nie mówić, ale u nas jest naprawdę czysto, ale wkurza mnie to jaki tu ludzie mają kult zapierdolu i to, że na każdym kroku próbują wszędzie gdzies kombinować, do tego idiotyczne inspirowanie się Ameryka (ale to chyba idzie powoli w odstawkę z powodu regresu tego kraju)
1
Wole żeby Tottenham był w premier league aniżeli West ham. Sorry, młoty od dawien dawna grają bardzo słabo i ja jestem zdziwiony ze oni nadal są w lidze angielskiej, a Tottenham to jednak marka sama w sobie i szkoda aby tak charakterystyczna drużyna była poza premier league, no i mają naprawdę dobrego trenera.
1
@Litman I dobrze. West ham Od dawna szoruje Po dnie i aż się prosi o spadek, a Tottenham po prostu potrzebuje resetu i uważam że de Zerbi im to zapewni.
0
@draxidox znajoma pracuje i to zależy, poza tym w maku jest ogromna tyrka.
0
@YeastMoss Trudno się nie zgodzić z czymś co jest od dawna udowodnienie. Przecież ja nawet chodzę na terapię po stracie matki i ogólnie problemach psychicznych, a mi przychodzi ktoś kto bredzi, że o, "zawsze się dziwię, ze ludzie samopoczucie buduję się w poczuciu oparciu innych" no ale robi mnóstwo tak ludzi, nawet do tego nie potrzeba badan (a same badania i tak to brutalnie potwierdzają).
2
Uważam że Massimiliano Allegri powinien opuścić Milan nawet jeśli zespół będzie w lidze mistrzów @michaleu @Giwera @takisobiektos @ACMaldini3
1
@michaleu potężne dwie xd.