1

Dobrze, że przynajmniej Pedri zagra tylko 40 min. Ale Yamal zagra 120 to jest kur.. dramat. Chore zasady, po cholerę w tym śmiesznym pucharze dogrywki.

0

@Encore a nie 4? Niemcy mają awans?

0

@mekston Jaki nasz kapitan?

0

Pieprzowa Francja.

7

Ściągaj Yamala i mam w dupie kto awansuje.

5

Stawiajcie domy na dublet Żarłacza.

0

Depay bandyto nie podobasz mi się!

4

Balde zamiast Cucu dałby 3x więcej.

0

W którym odcinki mistrzowie weszli do finału? Jestem ciekaw jak oni uzbierali aż 40.

0

@takisobiektos No to drugie pytanie mocne.

0

Serio takie pytanie. :D Dajcie im gdzie gra Lewandowwki.

0

Wiecie może gdzie ogarnąć tapety na kompa z Barca? Nie mogę nic ciekawego znaleźć.

1

Kur jamki tu jest chaos i panika.

0


I świeżutki beton.

1

W ogóle czemu jeszcze nikt no stworzył marki wódki Probierzówka! Idealne do meczów Polaków. Kibicom na trybunach dawać w pakiecie z biletem.

0

Borek podniecony Litwą, a oni po prostu potrafią grać. :D Gola na bank nam strzelą.

3

Oczywiście nic do Raphy nie mam, ale co z tego, że wybronił Viniego od żółtej kartki, prawda jest taka, że powinien ją dostać.

0

@BorzyKrzys No nie do końca. Na towarzyskim meczu mógłbyś dać pograć zupełnie innym piłkarzą. Dio tego byłaby mniejsza ilość meczy, tu nawet w tych ćwierćinałach rewanż. Tu mimo wszystko walczyć o trofeum, większa presja itd.

3

Ta Liga Narodów to potrzebna jak palec w dupie. Powinny być el do MŚ el. swojego kontynentu, towarzyskie i tyle kur**, było dobrze to musieli ro spieprzyć.

0

@Kismeth Jakie gwiazdorzenie? Kiedy on gwiazdorzył?

0

@Munio Wszyscy prawdziwi polacy.

1

@Luciano99 Ciebie kiedyś też wymienią. ;p

3

@clyde I to jak pęka. Przeżyłem to już dwa razy.. Mieliśmy już nie brać psa, ale pojawił się Amik, ma już około 10, ale dobrze się trzyma. Zdrowia dla pieseła!
https://ibb.co/F4Mw2MLk

0

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1222994195858625&set=a.746769093481140
Może jednak Asensjo doczeka się tego Balonika ;p

1

Kompletnie nie śledziłem LM siatkarzy, teraz ogarnąłem, że mogliśmy mieć 3 zespoły w półfinałach. Nie ma co my Polscy robimy w siatkówce klubowej i nie tylko totalny rozpie**! Niestety w w piłkarskiej LM to nawet nigdy nie pierdniemy. :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pressinho To dlaczego Warszawa mając w setach 4-3 grrała złotego seta?;)

0

To jak Jastrzębie wygra 3-0 i będzie w setach 5-3, to też ZŁOTY SET?

1

@Sulimo Litwę robimy 4-0.

1

O Barca gra teraz w lidze kolombijskiej. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?