Dobrze, że przynajmniej Pedri zagra tylko 40 min. Ale Yamal zagra 120 to jest kur.. dramat. Chore zasady, po cholerę w tym śmiesznym pucharze dogrywki.
@BorzyKrzys No nie do końca. Na towarzyskim meczu mógłbyś dać pograć zupełnie innym piłkarzą. Dio tego byłaby mniejsza ilość meczy, tu nawet w tych ćwierćinałach rewanż. Tu mimo wszystko walczyć o trofeum, większa presja itd.
Ta Liga Narodów to potrzebna jak palec w dupie. Powinny być el do MŚ el. swojego kontynentu, towarzyskie i tyle kur**, było dobrze to musieli ro spieprzyć.
@clyde I to jak pęka. Przeżyłem to już dwa razy.. Mieliśmy już nie brać psa, ale pojawił się Amik, ma już około 10, ale dobrze się trzyma. Zdrowia dla pieseła! https://ibb.co/F4Mw2MLk
Kompletnie nie śledziłem LM siatkarzy, teraz ogarnąłem, że mogliśmy mieć 3 zespoły w półfinałach. Nie ma co my Polscy robimy w siatkówce klubowej i nie tylko totalny rozpie**! Niestety w w piłkarskiej LM to nawet nigdy nie pierdniemy. :D
1
Dobrze, że przynajmniej Pedri zagra tylko 40 min. Ale Yamal zagra 120 to jest kur.. dramat. Chore zasady, po cholerę w tym śmiesznym pucharze dogrywki.
0
@Encore a nie 4? Niemcy mają awans?
0
@mekston Jaki nasz kapitan?
0
Pieprzowa Francja.
7
Ściągaj Yamala i mam w dupie kto awansuje.
5
Stawiajcie domy na dublet Żarłacza.
0
Depay bandyto nie podobasz mi się!
4
Balde zamiast Cucu dałby 3x więcej.
0
W którym odcinki mistrzowie weszli do finału? Jestem ciekaw jak oni uzbierali aż 40.
0
@takisobiektos No to drugie pytanie mocne.
0
Serio takie pytanie. :D Dajcie im gdzie gra Lewandowwki.
0
Wiecie może gdzie ogarnąć tapety na kompa z Barca? Nie mogę nic ciekawego znaleźć.
1
Kur jamki tu jest chaos i panika.
0
I świeżutki beton.
1
W ogóle czemu jeszcze nikt no stworzył marki wódki Probierzówka! Idealne do meczów Polaków. Kibicom na trybunach dawać w pakiecie z biletem.
0
Borek podniecony Litwą, a oni po prostu potrafią grać. :D Gola na bank nam strzelą.
3
Oczywiście nic do Raphy nie mam, ale co z tego, że wybronił Viniego od żółtej kartki, prawda jest taka, że powinien ją dostać.
0
@BorzyKrzys No nie do końca. Na towarzyskim meczu mógłbyś dać pograć zupełnie innym piłkarzą. Dio tego byłaby mniejsza ilość meczy, tu nawet w tych ćwierćinałach rewanż. Tu mimo wszystko walczyć o trofeum, większa presja itd.
3
Ta Liga Narodów to potrzebna jak palec w dupie. Powinny być el do MŚ el. swojego kontynentu, towarzyskie i tyle kur**, było dobrze to musieli ro spieprzyć.
0
@Kismeth Jakie gwiazdorzenie? Kiedy on gwiazdorzył?
0
@Munio Wszyscy prawdziwi polacy.
1
@Luciano99 Ciebie kiedyś też wymienią. ;p
3
@clyde I to jak pęka. Przeżyłem to już dwa razy.. Mieliśmy już nie brać psa, ale pojawił się Amik, ma już około 10, ale dobrze się trzyma. Zdrowia dla pieseła!
https://ibb.co/F4Mw2MLk
0
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1222994195858625&set=a.746769093481140
Może jednak Asensjo doczeka się tego Balonika ;p
1
Kompletnie nie śledziłem LM siatkarzy, teraz ogarnąłem, że mogliśmy mieć 3 zespoły w półfinałach. Nie ma co my Polscy robimy w siatkówce klubowej i nie tylko totalny rozpie**! Niestety w w piłkarskiej LM to nawet nigdy nie pierdniemy. :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pressinho To dlaczego Warszawa mając w setach 4-3 grrała złotego seta?;)
0
To jak Jastrzębie wygra 3-0 i będzie w setach 5-3, to też ZŁOTY SET?
1
@Sulimo Litwę robimy 4-0.
1
O Barca gra teraz w lidze kolombijskiej. ;)