0

W przyszłym sezonie ile będziemy mieć polskich drużyn w eliminacjach do europejskich pucharów, jedna LM i dwie LK? Cs=zmiana na lepsze?

1

@Kapitan hawk A ja czuję, że w lidze do końca wygramy wszystko.

0

@sevs Jak gra się 12-11 to tak. Brak czerwonej kartki to jest skandal . Jak to dobrze, że Barcelonie nie mamy takiego buca i chama. My ie będziemy się bronić z Materacami tak jak Biały klub. Jak siądzie skuteczność o raczej 3-1 dla Barcy.

1

Ważne, źe Betis wygrał z nimi, jeśli wygramy z Atletico i Osasuną to będziemy mogli raz przegrać.Real prędzej straci z jakąś Mallorcą niż Villarreal.

0

@Munio Śmieszne jest takie tłumaczenie, wiadomo zmęczenie jest, ale to jak grają tajktycznie to kryminał. Carlo to aktualnie beton.

1

Villrrealw tym meczu to inteligencja -100.

0

Pięknie Guler opluł Kyliana.

2

Na ch.. Kurczaki ciąglę wrzucają. Tyle mają miejsca.

0

Ale Ćwiąkała pieprzy, przecież Czumeni z Atletico był beznadziejny. Dziś poza tym wślizgiem jest leszczem. On nigdy nie będzie wielkim piłkarzem, Real to za wysokie progie, jego miesce to Fulham czy jakieś Fenerbahce. Coś pięknego , że Carlo go wystawia (chyba nie ma wyboru). Real wyda kasę w błoto, tylko nikt szczerze tego nie powie. Oby Papciu Fiorentino go nie sprzedawał, proszę!

0

Może do 25 doczłapie.

0

Ale rzeźnia w meczu Malagi, po 25' 3 czerwone. Mają rozmach!

1

@FCB_dimiC Nie no najlepiej, sprzedać, bo chłopak miał pecha, no ale wiadomo to jest już szklanka. To tak samo było gadanie z Pedrim jak non stop był kontuzjowany i niektórzy go sprzedawali. Przecież jakby po taj długie przerwie go sprzedali to było to po prostu chamskie i żałosne, ale Flick na to nie pozwoli, jestem tego pewny. ;)

0

@Mitch_Atleta Niby dlaczego? Poza tym nikt nie kupi go po kontuzji za dobrą kasę. Dostał kontuzji i dlatego sprzedać.. Przecież potraktowali by chłopaka jak "śmiecia". Jesteś czarnowidzem i już wiesz że będzie grać słabo? Na szczęście Flick nie pozwoli go sprzedać, na pewno przynajmniej da mu szanse..

0

@tbas Ja to wiem.

10

@Mitch_Atleta Chyba żartujesz?

0

Jak widzicie pozycje DP na kolejne lata? Stawiamy na Casado i Bernala, de Jong czy jednak jakiś transfer za rok czy dwa?

0

@BORO_12 Czyli bardziej top 5? Ten Dimarco taki kozak?

0

Czy Balde jest obecnie w top 3 na Świecie na swojej pozycji? Tak szczerze, to obecnie nie widzę lepszego LO. No, ale ja mało oglądam piłki więc mogę się głęboko mylić. :D Jaką trójkę byście wskazali patrząc na obecną formę?

2

@Patry10 Balde to obecnie jeden z najlepszych na świecie na swojej pozycji. Kto obecnie jest od niego lepszy? Też mnie dziwi, ale i dobrze odpocznie. Dałby im więcej niż Cucu.

0

@DonCarletto Szkoda bo hjest lepszy.

0

Pomijając kwestie tego czy Arsenal jest w stanie przejść Real, to kto według was ma czy miał większe szanse na awans z Realem Atletico czy Arsenal?
Arsenał z wczorajszym Realem by prędzej wygrał niż Atletjco? Według mnie tak, oczywiście to nie oznacza, że Arsenal by awansował.

Ogóle jestem prawie pewny awansu Realu (przepraszam kibiców Arsenalu). Tak tylko pytam z ciekawości.

0

@Matheu12 Tylko szkoda, że jak bramkarz popełnia błąd to piłkarz musi powtarzać, a sam nie jest winien tej sytuacji. Jeśli błąd zawodnika pali lanego z automatu to błąd bramkarza również, To jest cholernie niesprawiedliwe. A pal licho te Atletico i tak ich nie lubię, prędzej wywali ich Arsenal lub PSG, choć ja w to nie wierzę.

1

@Hawajczyk Po tak szybko strzelonym goli powinni ostro pójść do przodu, zwłaszcza, że Czumeni z Modriciem plus Mendy na boku grali beznadziejnie. Wiadomo mogliby ich skontrować i straciliby gola, ale równie dobrze mogłoby być 2-0. Przy takim wyniku Real musiałby się otworzyć, a trzeci gol by zniszczył Real. Od 30 min coś tam atakowali, a potem to było bieganie za piłką i liczenie na kontrę, a do tego jak były kontry to je totalnie spieprzyli.

1

@natanvip Kiedy ostatnio pokazali mental? Jedynie to może Dortmund w pierwszej fazie ale wiemy jaki to frajerski klub. Może to przez mental Neuer wypuścił piłkę z rąk czy w finale Dortmund marnował sytuacje? Aktualnie to my mamy 2x więcej mentalu nawet w LM, nam by bardziej pomógł niż nim. Talizman to też mają w postaci sędziowania, zwłaszcza w tych wcześniejszych edycjach LM.

0

@Czajka90 Jaka kawa z mlekiem czy bez? Powiedź mi kiedy wraca mój ulubieniec Saka? Będzie. gotowy na Prześcieradła czy ciężko? A tak odp na pytanie to z mlekiem ;)

0

@prokofiew To nie jest pycha, bycie pewym nie oznacza pychy. Czyli co jeśli przed takim meczem czy kolejnymi meczami nasi piłkarze będą pewni siebie i wygranej to nazwiesz to pychą?

Gdybym napisał, że już teraz jestem pewny wygranej LM i to tylko formalność to byłaby pycha, Napisałem tylko, że nie boję się Realu i spokojnie bym czekał na taki mecz, a to nie oznacza, że byśmy wygrali to na totalnym luźnie 4-1.

3

@KamQiX Jak się przeliczę to ostro zaboli. ;)

4

Szkoda, że już teraz nie możemy zagrać finału z Realem. Na luzie bym czekał na ten mecz. Mam nadzieję, że wreszcie dorwiemy ich w LM. Nie widzę powodu żeby bać się Realu. Mam nadzieję, że z Dortmundem i Bayernem/Interem zagramy swoje, tylko czy Real da radę.

0

@RoberDzik Trudno, potem wpier** od Barcy.

0

@tbas Możliwe, ale wczoraj spokojnie można było przycisnąć Real. To granie z kontry gówno im dało, nie dali sobie większej szansy na awans. A walić ich przynajmniej oni odpali, a Real no cóż raczej finał i tylko my możemy im się postawić. Dajesz jaikieś szansę PSG z Realem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?