@BorzyKrzys No nie do końca. Na towarzyskim meczu mógłbyś dać pograć zupełnie innym piłkarzą. Dio tego byłaby mniejsza ilość meczy, tu nawet w tych ćwierćinałach rewanż. Tu mimo wszystko walczyć o trofeum, większa presja itd.
Ta Liga Narodów to potrzebna jak palec w dupie. Powinny być el do MŚ el. swojego kontynentu, towarzyskie i tyle kur**, było dobrze to musieli ro spieprzyć.
@clyde I to jak pęka. Przeżyłem to już dwa razy.. Mieliśmy już nie brać psa, ale pojawił się Amik, ma już około 10, ale dobrze się trzyma. Zdrowia dla pieseła! https://ibb.co/F4Mw2MLk
Kompletnie nie śledziłem LM siatkarzy, teraz ogarnąłem, że mogliśmy mieć 3 zespoły w półfinałach. Nie ma co my Polscy robimy w siatkówce klubowej i nie tylko totalny rozpie**! Niestety w w piłkarskiej LM to nawet nigdy nie pierdniemy. :D
Rekin musi wchodzić z ławki wtedy jest pieprzonym Żarłaczem, a gdy od pierwszych minut zabawnym Delfinkiem. Nie ma obecnie lepszego rezerwowego na Świecie od Ferrana Torresa!
Atalanta dziś obiję ten głupi Inter i spokojnie walczy o mistrza! Napoli nieźle odpieprza, choć jeszcze nie jest źle te potencjalne -3 to nie będzie duża strata. Oby dla emocji Atalanta dziś wygrała. Wtedy Inter, Napoli i Atalanta po 61.
Ogólnie kogo byście chcieli na mistrza z tej trójki? :) Ja zdecydowanie Bergamo.
1
W ogóle czemu jeszcze nikt no stworzył marki wódki Probierzówka! Idealne do meczów Polaków. Kibicom na trybunach dawać w pakiecie z biletem.
0
Borek podniecony Litwą, a oni po prostu potrafią grać. :D Gola na bank nam strzelą.
3
Oczywiście nic do Raphy nie mam, ale co z tego, że wybronił Viniego od żółtej kartki, prawda jest taka, że powinien ją dostać.
0
@BorzyKrzys No nie do końca. Na towarzyskim meczu mógłbyś dać pograć zupełnie innym piłkarzą. Dio tego byłaby mniejsza ilość meczy, tu nawet w tych ćwierćinałach rewanż. Tu mimo wszystko walczyć o trofeum, większa presja itd.
3
Ta Liga Narodów to potrzebna jak palec w dupie. Powinny być el do MŚ el. swojego kontynentu, towarzyskie i tyle kur**, było dobrze to musieli ro spieprzyć.
0
@Kismeth Jakie gwiazdorzenie? Kiedy on gwiazdorzył?
0
@Munio Wszyscy prawdziwi polacy.
1
@Luciano99 Ciebie kiedyś też wymienią. ;p
3
@clyde I to jak pęka. Przeżyłem to już dwa razy.. Mieliśmy już nie brać psa, ale pojawił się Amik, ma już około 10, ale dobrze się trzyma. Zdrowia dla pieseła!
https://ibb.co/F4Mw2MLk
0
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1222994195858625&set=a.746769093481140
Może jednak Asensjo doczeka się tego Balonika ;p
1
Kompletnie nie śledziłem LM siatkarzy, teraz ogarnąłem, że mogliśmy mieć 3 zespoły w półfinałach. Nie ma co my Polscy robimy w siatkówce klubowej i nie tylko totalny rozpie**! Niestety w w piłkarskiej LM to nawet nigdy nie pierdniemy. :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pressinho To dlaczego Warszawa mając w setach 4-3 grrała złotego seta?;)
0
To jak Jastrzębie wygra 3-0 i będzie w setach 5-3, to też ZŁOTY SET?
1
@Sulimo Litwę robimy 4-0.
1
O Barca gra teraz w lidze kolombijskiej. ;)
0
@Hawajczyk To była mistrzowska akcja weteranów. Jak dla mnie oni uratowali ten mecz, a potem cała Barca go wygrała.
0
Od tej 78 ładnie nam siadały te długie piłeczki, trzeba roobić to częściej.
44
Rekin musi wchodzić z ławki wtedy jest pieprzonym Żarłaczem, a gdy od pierwszych minut zabawnym Delfinkiem. Nie ma obecnie lepszego rezerwowego na Świecie od Ferrana Torresa!
0
Lewy uratował ten mecz.
0
Ale sędzia wkurwił Barcę!
1
@turhiay con ty pieprzysz.
0
Cofka powinan być, ręka była.
1
@Veysel nie w tym wieku co Yamal.
1
@KamQiX Real klub mojego życia a Vini idol! Poprawione. ;p
0
Barca wygrana i Inter w łeb i będzie elegancko.
0
@FcPortoFan1999 Ciężki będzie z nimi wygrać. :D Oni tak w finale nabili?
0
Wow. Mistrzowie weszli z 40. :D Chyba to jakiś chory rekord, czy miewali nieraz jeszcze więcej?
0
Atalanta dziś obiję ten głupi Inter i spokojnie walczy o mistrza! Napoli nieźle odpieprza, choć jeszcze nie jest źle te potencjalne -3 to nie będzie duża strata. Oby dla emocji Atalanta dziś wygrała. Wtedy Inter, Napoli i Atalanta po 61.
Ogólnie kogo byście chcieli na mistrza z tej trójki? :) Ja zdecydowanie Bergamo.
0
Wiecie może jak wyszukaxć dane zdjęcia w jak najwyżej rozdzielczości? Może są do tego jakieś strony?