1

W ogóle czemu jeszcze nikt no stworzył marki wódki Probierzówka! Idealne do meczów Polaków. Kibicom na trybunach dawać w pakiecie z biletem.

0

Borek podniecony Litwą, a oni po prostu potrafią grać. :D Gola na bank nam strzelą.

3

Oczywiście nic do Raphy nie mam, ale co z tego, że wybronił Viniego od żółtej kartki, prawda jest taka, że powinien ją dostać.

0

@BorzyKrzys No nie do końca. Na towarzyskim meczu mógłbyś dać pograć zupełnie innym piłkarzą. Dio tego byłaby mniejsza ilość meczy, tu nawet w tych ćwierćinałach rewanż. Tu mimo wszystko walczyć o trofeum, większa presja itd.

3

Ta Liga Narodów to potrzebna jak palec w dupie. Powinny być el do MŚ el. swojego kontynentu, towarzyskie i tyle kur**, było dobrze to musieli ro spieprzyć.

0

@Kismeth Jakie gwiazdorzenie? Kiedy on gwiazdorzył?

0

@Munio Wszyscy prawdziwi polacy.

1

@Luciano99 Ciebie kiedyś też wymienią. ;p

3

@clyde I to jak pęka. Przeżyłem to już dwa razy.. Mieliśmy już nie brać psa, ale pojawił się Amik, ma już około 10, ale dobrze się trzyma. Zdrowia dla pieseła!
https://ibb.co/F4Mw2MLk

0

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1222994195858625&set=a.746769093481140
Może jednak Asensjo doczeka się tego Balonika ;p

1

Kompletnie nie śledziłem LM siatkarzy, teraz ogarnąłem, że mogliśmy mieć 3 zespoły w półfinałach. Nie ma co my Polscy robimy w siatkówce klubowej i nie tylko totalny rozpie**! Niestety w w piłkarskiej LM to nawet nigdy nie pierdniemy. :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pressinho To dlaczego Warszawa mając w setach 4-3 grrała złotego seta?;)

0

To jak Jastrzębie wygra 3-0 i będzie w setach 5-3, to też ZŁOTY SET?

1

@Sulimo Litwę robimy 4-0.

1

O Barca gra teraz w lidze kolombijskiej. ;)

0

@Hawajczyk To była mistrzowska akcja weteranów. Jak dla mnie oni uratowali ten mecz, a potem cała Barca go wygrała.

0

Od tej 78 ładnie nam siadały te długie piłeczki, trzeba roobić to częściej.

44

Rekin musi wchodzić z ławki wtedy jest pieprzonym Żarłaczem, a gdy od pierwszych minut zabawnym Delfinkiem. Nie ma obecnie lepszego rezerwowego na Świecie od Ferrana Torresa!

0

Lewy uratował ten mecz.

0

Ale sędzia wkurwił Barcę!

1

@turhiay con ty pieprzysz.

0

Cofka powinan być, ręka była.

1

@Veysel nie w tym wieku co Yamal.

1

@KamQiX Real klub mojego życia a Vini idol! Poprawione. ;p

0

Barca wygrana i Inter w łeb i będzie elegancko.

0

@FcPortoFan1999 Ciężki będzie z nimi wygrać. :D Oni tak w finale nabili?

0

Wow. Mistrzowie weszli z 40. :D Chyba to jakiś chory rekord, czy miewali nieraz jeszcze więcej?

0

Atalanta dziś obiję ten głupi Inter i spokojnie walczy o mistrza! Napoli nieźle odpieprza, choć jeszcze nie jest źle te potencjalne -3 to nie będzie duża strata. Oby dla emocji Atalanta dziś wygrała. Wtedy Inter, Napoli i Atalanta po 61.

Ogólnie kogo byście chcieli na mistrza z tej trójki? :) Ja zdecydowanie Bergamo.

0

Wiecie może jak wyszukaxć dane zdjęcia w jak najwyżej rozdzielczości? Może są do tego jakieś strony?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?