Trzeba brać tą czerwoną na klatę! Brawa dla chłopaków za walkę i inteligentną grę w osłabieniu. Najważniejsze to nie spanikować, spokojnie możemy tu strzelić gola, jak stracić to max jedną. Vamos Barca!
@D10SLEO I kiedy jeszcze? Takie mecze to nie tylko Barca miewała, Arsenal pewnie też. Ogólnie w większości meczy strzelamy więcej niż na odwrót. Piszesz tak jakby u nas tak się działo co 3 mecz.
@Lola120 No właśnie Atletico się nie cierpi i mimo wszystko darzy się szacunkiem, a Realu się nienawidzi i gardzi nimi. Moim Zdaniem Atletico to wygra.
O Barca u19 blisko awansu do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. To co zgarniamy w tym sezonie trzy kubki :) Są w tej ekipie jakieś ciekawe diamenty do oszlifowania przez Hansiego?
@Eklerek A co Cię w nim odrzuciło najbardziej? Jakiemu filmowi dałbyś Oscara? Oczywiście tak bardziej realnie, bo ja dałbym Diunie, ale to było pewne, że to niemożliwe. Oczywiście w "Obłędzie" kozak, super też krótka rola w "Peaky Bllinders".
@Eklerek Cóż to jest za aktor. Najbardziej lubię go w filmie "Z dystansu". To była formalność. Jestem przekonany, że to jego nie ostatni Oscar.
Ja tam z "Anory" jestem zadowolony, choć spodziewałem się "Brutalisty". Oglądałeś "Brutalistę"? Ja nie mogę się doczekać. oby jak najszybciej był gdzieś dostępny, do kina to ciężko mi wyjść.
Olmo inteligencja boiskowa niczym Messi czy Xavi. Nawet pomimo tych jego kontuzji to już jest świetny transfer, poza tym wcale tak wiele meczy nie opuścił przez kontuzje Jak będzie zdrowy to spokojnie będzie jednym z naszych lepszych transferów. Obecnie jeden z najlepszych zawodników w naszej kadrze. Vamos Dani!
@Sysia11 Liczę na taki finał, wiadomo będę za Barcą,,, ale jako, że Liverpool to ten drugi klub, to trochę mnie zaboli jakbyśmy przegrali. To byłby super mecz. Szkocik?
1
Trzeba brać tą czerwoną na klatę! Brawa dla chłopaków za walkę i inteligentną grę w osłabieniu. Najważniejsze to nie spanikować, spokojnie możemy tu strzelić gola, jak stracić to max jedną. Vamos Barca!
0
@D10SLEO I kiedy jeszcze? Takie mecze to nie tylko Barca miewała, Arsenal pewnie też. Ogólnie w większości meczy strzelamy więcej niż na odwrót. Piszesz tak jakby u nas tak się działo co 3 mecz.
1
@Marian_Pazdzioch Już byłeś u Kiepskiego chlać?
0
@D10SLEO Niby dlaczego? Benfice strzeliliśmy 5, Bayernowi 4, to czemu PSV nie 6,7?
2
@kamiVeB Chłop opluł Barcę, ale wiadomo powrót samby i zabawy na boisku najważniejsze. Już widzę jak na ławce siedzi zadowolony.
7
2-1 spoko, 2-2 zajebiście, 3-1 mega chu**.
2
@DonAndresFCB 2-2 będzie.
0
Dziś mu nie wychodzi bo to nie powieść kryminalna City.:)
0
@Marcelinho132 Tylko, że w tej LM tylko w tym meczu to działa. Poza tym tu spokojnie może być 2-2.
0
I tak Atletico ma spoko wynik.
0
Lorente szanuję.;) Skoda, źe nie nokaut.
1
Co te Atletico grają jak cipki jakieś. Z nami to napieprzanie z pressingiem i każda piłka celna, a tu na odwrót. Oby skończyło się 2[-1
2
@Lola120 No właśnie Atletico się nie cierpi i mimo wszystko darzy się szacunkiem, a Realu się nienawidzi i gardzi nimi. Moim Zdaniem Atletico to wygra.
0
O Barca u19 blisko awansu do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. To co zgarniamy w tym sezonie trzy kubki :) Są w tej ekipie jakieś ciekawe diamenty do oszlifowania przez Hansiego?
0
GOAT vs. Męczennik
https://www.facebook.com/photo/?fbid=965869875745100&set=a.551707717161320
0
@semafor No właśnie w Santosie, a Yamal w jeden z lepszych lig świat.
0
@Batys Król futbolu grał w Arabii. Królem to był, choć przy takim Ronaldinho czy Messim, to jaki mały książę, niestety "król" także przygłupi.
0
@Eklerek A co Cię w nim odrzuciło najbardziej? Jakiemu filmowi dałbyś Oscara? Oczywiście tak bardziej realnie, bo ja dałbym Diunie, ale to było pewne, że to niemożliwe. Oczywiście w "Obłędzie" kozak, super też krótka rola w "Peaky Bllinders".
1
@Eklerek Cóż to jest za aktor. Najbardziej lubię go w filmie "Z dystansu". To była formalność. Jestem przekonany, że to jego nie ostatni Oscar.
Ja tam z "Anory" jestem zadowolony, choć spodziewałem się "Brutalisty". Oglądałeś "Brutalistę"? Ja nie mogę się doczekać. oby jak najszybciej był gdzieś dostępny, do kina to ciężko mi wyjść.
2
@Batys Już leci do Paryża albo Madrytu, a może by tak Espanyol?
0
@Filipem A u nich gra gościu co powinien być w więzieniu (chyba, że już się wyjaśnił). Niech płaczą chętnie podam chusteczki. ;)
1
Ściągać Kounde, niech se odpocznie, Pedri też mógłby zejść w 60.
0
@KrwawiaceoczyVEB Już bez przesady dwa razy rywal świetnie zareagoewał.
0
Olmo inteligencja boiskowa niczym Messi czy Xavi. Nawet pomimo tych jego kontuzji to już jest świetny transfer, poza tym wcale tak wiele meczy nie opuścił przez kontuzje Jak będzie zdrowy to spokojnie będzie jednym z naszych lepszych transferów. Obecnie jeden z najlepszych zawodników w naszej kadrze. Vamos Dani!
1
Martin z meczu na mecz gra coraz lepiej, a i tak tutaj będzie patałachem.
0
Pięknie kupują tą ligę, nie dość, że Negreira i to i jeszcze płacimy rywalą.
0
Musimy ogarnąć środek pola, bo trochę panuję burdel.
3
Ewidentny spalony, a ten spalony uratował Barcelonę. Beka, że białe żołnierzyki musieli to sprawdzać.
0
Zaczynamy magię Pedriego!
1
@Sysia11 Liczę na taki finał, wiadomo będę za Barcą,,, ale jako, że Liverpool to ten drugi klub, to trochę mnie zaboli jakbyśmy przegrali. To byłby super mecz. Szkocik?