0

Żeby zacząć przygodę serialową z Daredevilem to lepiej przed Daredevil: Odrodzenie zobaczyć Daredevil czy nie koniecznie?

0

No j nie podoba mi się ta jakaś Pompeluna.

2

Jeśli Ferran kiedyś będzie jechał na galę po Balona to musi być taki strój zamiast garnituru. :D
https://ibb.co/j049xvv

2

@ziomal62 No to tak bo jak zdrdzasz żonę to jesteś gwałcicielem. Komentarz na poziomie 15 latka.

5

@norbi77 Jak wyrok będzie prawomocny też tak powiesz? To tak samo można posiedzieć , że zeznania pokrzywdzonej są nieścisłe i mają szereg luk, co świadczy, że jest niewinny. Dlaczego patrzysz w jedną stronę?

0

Gdzie zobaczyć tą joga bonito Szczęsnego? ;)

0

@Rewolucja123 Bo często wchodził z ławki i dlatego minuty tak wyglądają. Na 43 mecze, nie zagrał w 16, 10 przez kontuzje . Jak na ten moment sezonu 10 straconych meczy przez urazy to nie jest jakaś tragedia, taki Bellingham, który nie jest nazywany szklanką opuścił 5 mniej. Ferran zagrał 33 mecze i ma tylko 20 minut więcęj (6 więcęj rozegranych spotkań) też powiesz, że go praktycznie go nie ma?

0

@PatrychoO Ja ram jestem spokojny, że Anderson nie zawiedzie.

0

@Rewolucja123 Praktycxnien nie ma, nie zagrał tylko w 8 meczach przez uraz.

0

@SinMistico Wywalić jak śmiecia bo ma kontuzje. Pedriego i Araujo też sprzedawałeś? Olmo nie zagrał przez kontuzje w 8 meczach na 34. Szukacie w tym wielki problem na siłę. Fermin i co Olmo to samo, chyba sobie jaja robisz. Pedri np. pauzuje przez kartki i zostajemy z Ferminem i Torre, życzę powodzenia.

0

@Roobo Na szczęście Flick tego nie zrobi. Pedriego pewnie też sprzedawałeś.

2

@Toretto Od razu ból dupy, nie może komu to się zwyczajnie nie podobać?

4

@Pedri16Future Bo ludzie robią z niej zbyt wielką gwiazdę.

0

Na koszulach będzie twarz Taylor czy niby jak? :D

1

@Pedri16Future Dramat jakiś.

0

Serio Brazylia nie ma lepszych pomocników i napastników? Dziwne też, że na bramce broni Bento z ligi arabskiej. Masakra jakaś, patrząc na dawne lata to tak kadra to byłaby Brazylia B a nawet C.

0

gdzie oglądać mecz?

0

@4drian0 Dlaczego nie ma Alinsona?

2

Jazda z 5! Tylko trochę Raphy, ale trudno. Pięknie wkurzył Argentynę. ;)

1

Ten skład Brazylii to jakaś beka. Jskaś Cuha.

1

@Dzieniu Nawet jakby tak było, to brak rozdawania autografu nie świadczy o sodówce czy, że masz się za boga lub kogoś lepszego No rzeczywiście nie rozdaje. ;) https://www.tiktok.com/@marwa94051/video/7410113036763008288

0

Co jemu się nie spodobało w odpowiedzi Yamala? Przecież on tylko zaznaczył te spodenki, bo to jest mega zabawne, że ktoś gada o tym jak nosisz spodenki, Też nie powiedziałbym żeby było to jakaś "odpowiedź" czy przejmowanie się tymi argumentami (gesty, brakiem większego zaangażowania) van der Vaarta, a bardziej wyśmianie tej głupiej gadki od spodenkach. No chyba, że jest jeszcze jakiś inny post lub wypowiedź Lamine.

8

@calkiemmozliwe Jakie reprymendy? Holender przypieprzył się do niego od spodenki i jakieś gesty, do tego gadanie, że Yamal nie wykazywał zaangażowania, co nie jest prawda. Delikatnie uderzyła solówka, bo niby co? On też nie będzie się zachowywał jak 22 letni facet, to jest nastolatek. Na boisku widać u niego dużą pewność siebie, dojrzałość, patrząc na wywiady widać, że ma poukładane w głowie. Co kogo obchodzą jakieś gesty czy jak nosisz spodenki, a z tym to już w ogóle Rafael się ośmiesza, a Yamal właśnie tylko do tego się odniósł , bo to jest zabawne.

0

Przepraszam naszą kadrę, Finlandia traci aż dwa gola. Litwa to jest siła.

1

Finlandia 15 min i 2-0, pewnie będzie z 5. Ale nasza kadra to jest beton.

5

@ElKamil Gwiazdorzy bo napisał na Instagramie? Jeśli o to Ci chodzi., to powiedź mi, że żartujesz. Odniósł się tylko do spodenek, bo to mega zabawne, że stary chłop przypieprza się do tego jak nosi się spodenki.

5

@Eklerek Nikt nie będzie pamiętać kto wygrywał te rozgrywki. W kadrach liczy się tylko MŚ i ME i nic tego nie zmieni.

0

Chorwacja jeszcze 4 min i robimy w karnych Francuzów.

0

Kur. ta obrona to jak w polskiej kadrze.

0

Szpaku Jak Lewandowski kiedyś. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?