Posadźcie Raphe na półfinał najlepiej. Jak dzisiaj słabo, ale przypominam, że on był kluczowy w tej zaliczce 4-0. Jeszcze gadanie, że gwiazdorzy i myślami jest gdzie indziej. W ostatni meczu pokazał , że zawsze walczy. Skrytykować spoko ale nie dopisujcie głupot. Gra słabo i tyle.
@saviol54 Nawet jak był w mega formie to głównie strzelał gole, jest to istotne , ale nie jest to coś co robi z ciebie geniusza. Pedri zdrowy daję ci w meczu z trzy zagrania jak nie więcej, że głowa mała, do tego pod względem inteligencji boiskowej to półka wyżej . Porównać ich ciężko, ale ogólnie jako piłkarz Pedri jest lepszy, bo dla mnie Judę nigdy nie będzie geniuszem, Pedri już jest albo się staję geniuszem, bo musi to pokazać w większej ilości sezonów.
Oczywiście to jest tyło moje zdanie. I nie piszę tego bo go nie lubię, to jak najbardziej znakomitym piłkarze, ale jest jeszcze coś więcej, czyli geniusz piłkarski.
Ale Bellingham to koncertowo spierdolił. Śmieszne mnie stawianie go na równi z Pedrim. Prdri to jedna półka wyżej, myśleniem i inteligencją boisku zjada Anglika. Judę może mieć znakomite mecze, ale geniuszem nigdy nie będzie, Pedri już jest.
0
@ViscaelBarca2007 Ale wymysł. Niby gdzie? Problemy zaczęły dię pp tym jak Kounde nie utrzymał lini, a Szczęsny po co wchodził w nogi.
1
Zagraliśmy słabo, ale mam to w dupie. Jest wreszcie półfinał. Perzyda się solidny kopniak w dupsko. Vamos!
0
Jeden błąd Araujo i już się zaczyna. W pierwszej połowie ciągle wyjaśniał, ale tego to już nie pamiętacie.
0
@Kuchar E to jazda! Ta bramka na 3-1 może być kluczowa.
0
Ile w tym momencie Aston potrzebuję goli? Nie ogarniam przez emocje. :D Ech kur, szkoda tej bramki na 3-1 w ost min.
1
Posadźcie Raphe na półfinał najlepiej. Jak dzisiaj słabo, ale przypominam, że on był kluczowy w tej zaliczce 4-0. Jeszcze gadanie, że gwiazdorzy i myślami jest gdzie indziej. W ostatni meczu pokazał , że zawsze walczy. Skrytykować spoko ale nie dopisujcie głupot. Gra słabo i tyle.
0
@karci0 Odwal się od niego. Szyscy grają słabo. Akurat Rapha nigdy nie odpuszcza.
11
Wielokrotnie Flick ogarnął nas po 1 połowie. Spokojnie.
0
Araujo znów ratuje dupę, ludzie będą pieprzyć, że to nasz najsłabszy obrońca. :D
1
Serio gwizdyn na Lewego. Bez niego gówno wygrali.
1
Tyko nie stracić drugiej w tej połowie. Flick po przerwie ich ogarnie.
3
Borussi przestała się bać przez te spodnie.
0
Szczęsny poddymił. Nie ma co panikować, skontrować ich!
0
Obroni spokojnie.
1
@Hosh Legia polska wersja Realu.
1
@FcPortoFan1999 I tak do naszej im jeszcze daleko.
0
@saviol54 Nawet jak był w mega formie to głównie strzelał gole, jest to istotne , ale nie jest to coś co robi z ciebie geniusza. Pedri zdrowy daję ci w meczu z trzy zagrania jak nie więcej, że głowa mała, do tego pod względem inteligencji boiskowej to półka wyżej . Porównać ich ciężko, ale ogólnie jako piłkarz Pedri jest lepszy, bo dla mnie Judę nigdy nie będzie geniuszem, Pedri już jest albo się staję geniuszem, bo musi to pokazać w większej ilości sezonów.
Oczywiście to jest tyło moje zdanie. I nie piszę tego bo go nie lubię, to jak najbardziej znakomitym piłkarze, ale jest jeszcze coś więcej, czyli geniusz piłkarski.
8
Rudiger jest chory psychicznie.
0
Ale Bellingham to koncertowo spierdolił. Śmieszne mnie stawianie go na równi z Pedrim. Prdri to jedna półka wyżej, myśleniem i inteligencją boisku zjada Anglika. Judę może mieć znakomite mecze, ale geniuszem nigdy nie będzie, Pedri już jest.
0
18 asysta Salaha! Kosmos Faraona! Jest to rekord asyst w Anglii?
20
Martinez pieprzony szef! Obecnie jeden z najlepszych obrońców Świata. Kocham go! Ale Xavi nam załatwił cudowny transfer! Vamos Inigo!
10
Oby Leganes spadło. Każdą decyzje sędziego negują. Rapha leży a te się śmieją razem z trenerem. Gardzę!
8
Jeszcze 16 minut przepychania i zapomnieć.
0
Przynajmniej są emocje! ;)
2
Tfuu na te Ogóry, tylko karnego szukają.
1
@Ryoumen I to same to zrobiły.
0
Zapłacone. Dobra robota Ogóreczki!
1
Spokojnie Flick ich zmotywuje.
5
Dzisiaj gramy Xavinete.
0
To całe beznadziejne City to jeszcze będzie do ostatnich kolejek walczyć o wicemistrza. Potężny kryzys!