0

@ViscaelBarca2007 Ale wymysł. Niby gdzie? Problemy zaczęły dię pp tym jak Kounde nie utrzymał lini, a Szczęsny po co wchodził w nogi.

1

Zagraliśmy słabo, ale mam to w dupie. Jest wreszcie półfinał. Perzyda się solidny kopniak w dupsko. Vamos!

0

Jeden błąd Araujo i już się zaczyna. W pierwszej połowie ciągle wyjaśniał, ale tego to już nie pamiętacie.

0

@Kuchar E to jazda! Ta bramka na 3-1 może być kluczowa.

0

Ile w tym momencie Aston potrzebuję goli? Nie ogarniam przez emocje. :D Ech kur, szkoda tej bramki na 3-1 w ost min.

1

Posadźcie Raphe na półfinał najlepiej. Jak dzisiaj słabo, ale przypominam, że on był kluczowy w tej zaliczce 4-0. Jeszcze gadanie, że gwiazdorzy i myślami jest gdzie indziej. W ostatni meczu pokazał , że zawsze walczy. Skrytykować spoko ale nie dopisujcie głupot. Gra słabo i tyle.

0

@karci0 Odwal się od niego. Szyscy grają słabo. Akurat Rapha nigdy nie odpuszcza.

11

Wielokrotnie Flick ogarnął nas po 1 połowie. Spokojnie.

0

Araujo znów ratuje dupę, ludzie będą pieprzyć, że to nasz najsłabszy obrońca. :D

1

Serio gwizdyn na Lewego. Bez niego gówno wygrali.

1

Tyko nie stracić drugiej w tej połowie. Flick po przerwie ich ogarnie.

3

Borussi przestała się bać przez te spodnie.

0

Szczęsny poddymił. Nie ma co panikować, skontrować ich!

0

Obroni spokojnie.

1

@Hosh Legia polska wersja Realu.

1

@FcPortoFan1999 I tak do naszej im jeszcze daleko.

0

@saviol54 Nawet jak był w mega formie to głównie strzelał gole, jest to istotne , ale nie jest to coś co robi z ciebie geniusza. Pedri zdrowy daję ci w meczu z trzy zagrania jak nie więcej, że głowa mała, do tego pod względem inteligencji boiskowej to półka wyżej . Porównać ich ciężko, ale ogólnie jako piłkarz Pedri jest lepszy, bo dla mnie Judę nigdy nie będzie geniuszem, Pedri już jest albo się staję geniuszem, bo musi to pokazać w większej ilości sezonów.

Oczywiście to jest tyło moje zdanie. I nie piszę tego bo go nie lubię, to jak najbardziej znakomitym piłkarze, ale jest jeszcze coś więcej, czyli geniusz piłkarski.

8

Rudiger jest chory psychicznie.

0

Ale Bellingham to koncertowo spierdolił. Śmieszne mnie stawianie go na równi z Pedrim. Prdri to jedna półka wyżej, myśleniem i inteligencją boisku zjada Anglika. Judę może mieć znakomite mecze, ale geniuszem nigdy nie będzie, Pedri już jest.

0

18 asysta Salaha! Kosmos Faraona! Jest to rekord asyst w Anglii?

20

Martinez pieprzony szef! Obecnie jeden z najlepszych obrońców Świata. Kocham go! Ale Xavi nam załatwił cudowny transfer! Vamos Inigo!

10

Oby Leganes spadło. Każdą decyzje sędziego negują. Rapha leży a te się śmieją razem z trenerem. Gardzę!

8

Jeszcze 16 minut przepychania i zapomnieć.

0

Przynajmniej są emocje! ;)

2

Tfuu na te Ogóry, tylko karnego szukają.

1

@Ryoumen I to same to zrobiły.

0

Zapłacone. Dobra robota Ogóreczki!

1

Spokojnie Flick ich zmotywuje.

5

Dzisiaj gramy Xavinete.

0

To całe beznadziejne City to jeszcze będzie do ostatnich kolejek walczyć o wicemistrza. Potężny kryzys!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?