Inter teraz gra z Veroną, która nie jest pewna pozostania w lidze, Inter też mecz musi wygrać, remis czy porażka mega by im skomplikowało sytuacje w lidze, więc muszą grać podstawą, oby Verona trochę ich pomęczyła. ;)
@tbas Dokładnie tak. Gdyby nie stałe fragmenty gry to byłby kozak wynik Jak to dobrze, że nie ma bramek na wyjazdach. Inter musi srrzelić, i nie wierzę że będą tylko czekać na kontrę, choć cholera wie jak zagrają. Jak dla mnie jesteśmy w stanie ich mocno dominować jak dziś nawet w Mediolanie. Obawiam się braku Kounde.
Sztab musi dokładnie przenalizuje te rożne. Pomyśleć, że gdyby nie te pieprzone rożne to mielibyśmy wspaniały wynik. Według Was Szczęsny mógł się lepiej zachować? No cóż jedziemy do Mediolanu i tak jak to mówi Fornal napierdalamy się!
Nie ma co spuszczać głowy. Ważne, że Inter też musi strzelić. Kompletnie nie obawiam się, że gramy na wyjeździe, nie będzie to dla na problem, jesteśmy w stanie ich też zdominować. Balde wróci?
Czy według Was przy drugim golu Dumfries nie wystawiał zbyt wysoko nogę? Przecież gdyby w piłkę nie trafił to byłaby tragedia, bo z impetem walnął by w głowie, któregoś. piłkarza Barcy. Ale może przesadzam.
Wiadomo e-2 nie za ciekawy wynik, ale jak tak by się skończyło to awans otwarty, przy 2-2 Inter nie będzie cały czas się bronić, a to, że na wyjeździe to dla nas żaden problem. Chcę 3-2, a po cichu liczę na 4-2. Vamos!
Oni są nie do zajebania! Normalnie mam łzy w oczach! Nawet jak tutaj nie daj boże skończy się złym wynikiem to nigdy w nich nie zwątpię. Vamos kochana Barcelono! Duma jak cholera!
@Pitinho Nie. Jeden sezon to za mało. Lepiej nie ryzykować bo skończymy jak Liverpool z Nunezem. Portugalia to też średni wyznacznik, było mnóstwo takich przypadków, że w Portugalii kozak, a w Anglii czy Hiszpanii okazywał się niewypałem.
Nawet jak się skończy 1-0 nie ma źle, tylko obawiam, że na koniec pójdzie kontra i się skończy 2-0, to byłby najgorszy scenariusz. Czarno widzę, że Arsenal strzeli gola, w ich akcjach zwyczajnie brak kreatywności, więcej pewności może coś z rożnego. Najważniejsze to nie stracić.
1
@Who_you_mam I co z tego? W Mediolanie? Tam też możemy ich mocno zdominować. Nie dziwię się jak zagramy jeszcze lepiej.
0
@SkN Dziś był ciągle łamany.
7
Inter teraz gra z Veroną, która nie jest pewna pozostania w lidze, Inter też mecz musi wygrać, remis czy porażka mega by im skomplikowało sytuacje w lidze, więc muszą grać podstawą, oby Verona trochę ich pomęczyła. ;)
0
@tbas Dokładnie tak. Gdyby nie stałe fragmenty gry to byłby kozak wynik Jak to dobrze, że nie ma bramek na wyjazdach. Inter musi srrzelić, i nie wierzę że będą tylko czekać na kontrę, choć cholera wie jak zagrają. Jak dla mnie jesteśmy w stanie ich mocno dominować jak dziś nawet w Mediolanie. Obawiam się braku Kounde.
2
Sztab musi dokładnie przenalizuje te rożne. Pomyśleć, że gdyby nie te pieprzone rożne to mielibyśmy wspaniały wynik. Według Was Szczęsny mógł się lepiej zachować? No cóż jedziemy do Mediolanu i tak jak to mówi Fornal napierdalamy się!
0
@pero1983 To odpadniemy, to wątpię, że znów zagramy padakę przy różnych.
2
@Kozinho. Czyli znając Kowala ma y 90%.
0
@pero1983 Jakm zagramy tak jak dziś to jesteśmy w stanie ich mocno dominować i na wyjeźfdzie.
0
@Encore ale mogli mieć fantastyczny i szybko to zaprzepaścili. 3-3 dla nas nie jest takie złe, dla nas nie problem grać na wyjazdach.
0
Nie ma co spuszczać głowy. Ważne, że Inter też musi strzelić. Kompletnie nie obawiam się, że gramy na wyjeździe, nie będzie to dla na problem, jesteśmy w stanie ich też zdominować. Balde wróci?
13
Ależ Cubarsi ma jaja! Nieślubny syn Puyola.
0
Że co kur? Inter serio 0 żółtych?
0
@pt9 Jakim aptekarzem? Spokojnie mógł w piłkę nie trafić a w głowę.
1
Czy według Was przy drugim golu Dumfries nie wystawiał zbyt wysoko nogę? Przecież gdyby w piłkę nie trafił to byłaby tragedia, bo z impetem walnął by w głowie, któregoś. piłkarza Barcy. Ale może przesadzam.
1
Wiadomo e-2 nie za ciekawy wynik, ale jak tak by się skończyło to awans otwarty, przy 2-2 Inter nie będzie cały czas się bronić, a to, że na wyjeździe to dla nas żaden problem. Chcę 3-2, a po cichu liczę na 4-2. Vamos!
0
Inter jak Atletico, chamy i buraki!
22
Oni są nie do zajebania! Normalnie mam łzy w oczach! Nawet jak tutaj nie daj boże skończy się złym wynikiem to nigdy w nich nie zwątpię. Vamos kochana Barcelono! Duma jak cholera!
0
Rzeczywiście ta obrona Interu świetna, Yamal wchodzi jak w masełko. Inter ewidetnie ma teraz gorszy moment, musimy do 45 wbić gola.
2
Tak jest kurwa! Co ten chłopaczek teraz zrobił!
1
Piękna będzie walka Martinez vs. Martinez.
0
@escarabajo Gola pewnie strzelił Tsubasa.
0
@Pitinho Nie. Jeden sezon to za mało. Lepiej nie ryzykować bo skończymy jak Liverpool z Nunezem. Portugalia to też średni wyznacznik, było mnóstwo takich przypadków, że w Portugalii kozak, a w Anglii czy Hiszpanii okazywał się niewypałem.
0
Myślicie, że jeśli wszystko wygramy to Pedri może wygrać ZP?
0
@4drian0 Po jednej stronie.
1
To ma być półfinał LM, lipny mecz.
2
@budel17 Wydaję mi się., że Kvara spalił.
1
Nawet jak się skończy 1-0 nie ma źle, tylko obawiam, że na koniec pójdzie kontra i się skończy 2-0, to byłby najgorszy scenariusz. Czarno widzę, że Arsenal strzeli gola, w ich akcjach zwyczajnie brak kreatywności, więcej pewności może coś z rożnego. Najważniejsze to nie stracić.
0
@Cyzix Jaki Doue? To nie jest podobna sytuacja co Yamal.
0
Ale nurek z Gruzji.
0
Wiadomo Inter, ale mi wyjaśnimy ten śmieszny klubik.