1

@Who_you_mam I co z tego? W Mediolanie? Tam też możemy ich mocno zdominować. Nie dziwię się jak zagramy jeszcze lepiej.

0

@SkN Dziś był ciągle łamany.

7

Inter teraz gra z Veroną, która nie jest pewna pozostania w lidze, Inter też mecz musi wygrać, remis czy porażka mega by im skomplikowało sytuacje w lidze, więc muszą grać podstawą, oby Verona trochę ich pomęczyła. ;)

0

@tbas Dokładnie tak. Gdyby nie stałe fragmenty gry to byłby kozak wynik Jak to dobrze, że nie ma bramek na wyjazdach. Inter musi srrzelić, i nie wierzę że będą tylko czekać na kontrę, choć cholera wie jak zagrają. Jak dla mnie jesteśmy w stanie ich mocno dominować jak dziś nawet w Mediolanie. Obawiam się braku Kounde.

2

Sztab musi dokładnie przenalizuje te rożne. Pomyśleć, że gdyby nie te pieprzone rożne to mielibyśmy wspaniały wynik. Według Was Szczęsny mógł się lepiej zachować? No cóż jedziemy do Mediolanu i tak jak to mówi Fornal napierdalamy się!

0

@pero1983 To odpadniemy, to wątpię, że znów zagramy padakę przy różnych.

2

@Kozinho. Czyli znając Kowala ma y 90%.

0

@pero1983 Jakm zagramy tak jak dziś to jesteśmy w stanie ich mocno dominować i na wyjeźfdzie.

0

@Encore ale mogli mieć fantastyczny i szybko to zaprzepaścili. 3-3 dla nas nie jest takie złe, dla nas nie problem grać na wyjazdach.

0

Nie ma co spuszczać głowy. Ważne, że Inter też musi strzelić. Kompletnie nie obawiam się, że gramy na wyjeździe, nie będzie to dla na problem, jesteśmy w stanie ich też zdominować. Balde wróci?

13

Ależ Cubarsi ma jaja! Nieślubny syn Puyola.

0

Że co kur? Inter serio 0 żółtych?

0

@pt9 Jakim aptekarzem? Spokojnie mógł w piłkę nie trafić a w głowę.

1

Czy według Was przy drugim golu Dumfries nie wystawiał zbyt wysoko nogę? Przecież gdyby w piłkę nie trafił to byłaby tragedia, bo z impetem walnął by w głowie, któregoś. piłkarza Barcy. Ale może przesadzam.

1

Wiadomo e-2 nie za ciekawy wynik, ale jak tak by się skończyło to awans otwarty, przy 2-2 Inter nie będzie cały czas się bronić, a to, że na wyjeździe to dla nas żaden problem. Chcę 3-2, a po cichu liczę na 4-2. Vamos!

0

Inter jak Atletico, chamy i buraki!

22

Oni są nie do zajebania! Normalnie mam łzy w oczach! Nawet jak tutaj nie daj boże skończy się złym wynikiem to nigdy w nich nie zwątpię. Vamos kochana Barcelono! Duma jak cholera!

0

Rzeczywiście ta obrona Interu świetna, Yamal wchodzi jak w masełko. Inter ewidetnie ma teraz gorszy moment, musimy do 45 wbić gola.

2

Tak jest kurwa! Co ten chłopaczek teraz zrobił!

1

Piękna będzie walka Martinez vs. Martinez.

0

@escarabajo Gola pewnie strzelił Tsubasa.

0

@Pitinho Nie. Jeden sezon to za mało. Lepiej nie ryzykować bo skończymy jak Liverpool z Nunezem. Portugalia to też średni wyznacznik, było mnóstwo takich przypadków, że w Portugalii kozak, a w Anglii czy Hiszpanii okazywał się niewypałem.

0

Myślicie, że jeśli wszystko wygramy to Pedri może wygrać ZP?

0

@4drian0 Po jednej stronie.

1

To ma być półfinał LM, lipny mecz.

2

@budel17 Wydaję mi się., że Kvara spalił.

1

Nawet jak się skończy 1-0 nie ma źle, tylko obawiam, że na koniec pójdzie kontra i się skończy 2-0, to byłby najgorszy scenariusz. Czarno widzę, że Arsenal strzeli gola, w ich akcjach zwyczajnie brak kreatywności, więcej pewności może coś z rożnego. Najważniejsze to nie stracić.

0

@Cyzix Jaki Doue? To nie jest podobna sytuacja co Yamal.

0

Ale nurek z Gruzji.

0

Wiadomo Inter, ale mi wyjaśnimy ten śmieszny klubik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?