0

Co daję wygrana w LE?

0

@Romario87 Bez Deco Raphinhi by nie było.

4

@Andi18 Wcale nie koniecznie trudniej. Zespół nabrał doświadczenia, Flick po pierwszym sezonie będzie mógł lepiej prrzenalizować co poprawić. Na pewno nie pozwoli, żeby obrona była tak słabym ogniwem. Ja się nie zdziwię jak jeszcze podkręci śrubę. Jeśli będzie nawet grać jak w tym sezonie to jesteśmy w stanie ograć każdego.

4

@esem91 On musi mieć tą pieprzoną opaskę!

0

@Rhaan W jakim sensie Cię wyzywali?

0

@D10SLEO Ale ludzi cieszy taki potencjalny scenariusz.

0

@tadzik447 Ale nie chodzi o to, jest wiele osób którzy ucieszy wygrana Doktorka. Dla mnie kto by nie wygrał to będzie dramat. Ja nie mam zamiaru się cieszyć z mniejszego zła.

13

Ja nie mówię, że Trzaskowski to lepszy wyborów, ale podziwiam ludzi, którzy z potencjalnej wygranej Karolka będą się cieszyć. Taki prezydent to będzie kompromitacja dla Polski.

0

/@draxidox Nawrocki pięknie będzie reprezentować.

0

Ech tylko polityka, dobrze, że niedługo to ucichnie. Oddajcie normalną LR!

0

Bardzo lubię Lucho i to byłby piękne w tej strasznie smutnej i tragicznej historii jego córeczki, ale nie jestem w stanie życzyć wygrania LM PSG.

0

@bartekvisca PSG to też obrzydliwy tylko od innej strony.

0

@Romariofcb Serio upokorzyć dla córki? To jest tylko fuytbol. Rozumiem puchar może wygrać dla córki, ale upokarzać?

1

@mekston Niestety Bandyta to wygra. Szkodam , że nie dostał uczciwej kary. Oby jutro Salah dwie, byłoby jeszcze ciekawie.

0

No i elegancko! Napoli w świetnej sytuacji grają z Cagilari, które ostatnio cieniuje i nie gra o nic, Inter na wyjeździe z Como, nie przegrali od 8 meczy. Nie mogę tego spieprzyć. inter i Real z niczym na koniec sezonu, pięknie by było. ;)

2

Napoli - 97 minuta i gol na wagę mistrza!

0

Lszio karny. Milusio!

0

@norbi77 To jest moment jego potknięcia czy chodzi o coś innego.

0

@AlexDark00 I co to ma do tego? Chcesz mi powiedzieć, że jeśli piłkarz strzela ponad 40 goli to nie jest kluczoewy? Chyba w twoim świecie.

0

@Lewangoooolsky I co z tego, że się potknął? Każdemu może się zdarzyć. XChłop mógł zrobić sobie krzywdę i znów mieć kontuzje.

2

3 gol wina ter Stegena hah Śmieszny jesteście. Jeszcze podkreślemnie bo mógł się połamać.

0

@SelloutCrowd Nie, nie jest.

0

@Bernard777 Że niby co? Ktoś strzelił 40 goli? Perzed przyjściem Hansiego Lewy miałbyć skończony, a okazało się że był kluczową postacią. Stracił formę i juź się nie nadaję.

0

@norbi77 Bez niego mistrza miałbyś w snach. Zobaczymy kiedy przyszły napastnik Barcy będzie strzelał tyle goli.

9

Złota Piłka coraz bliżej. Moim zdaniem nawet jak Dembele wygra LM to wcale nie musi wygrać. Oby tylko Hiszpania ograła Żabojadów.

0

Ile aktualnie Żółwik musi strzelić żeby przegonić Szweda?

1

Jeszcze powiedzcie , że bramka na konto ter Stegena. :D

0

@FcPortoFan1999 Bezpośrrdnie?

0

Katowice trzymać to! Jeśli na koniec tyle samo pkt to kto mistrzem?

0

Teraz to są głosy z sms?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?