0

@Pedri16Future Olmo powinien dostać. :)

0

Yamal 17 lat a brakuje mu tylko LM i MŚ. Pięknie byłoby jakby tak jeszcze na swoich pierwszych MŚ zdobył to trofeum, a jest na to spora szansa.

1

@Eto'o9 R10 Ja im zawsze tego życzę.

0

No to Napoli jak dowiezie dzisiaj to wielka szansa na mistrza. 4 pkt od mistrza. Zstaje im Parma i Cagliari, a Inter nie łatwe Como i Lazio. Oby obronili mistrza!

0

@Leooo Zawsze tak jest w tej lidze?

0

Jak Napoli i Inter na koniec będą mieć tyle samo pkt to kto mistrzem?

3

Asensio ty placusiu. Gra jak najwięcej tej białej ścierce.

0

@patrickk103 Gdyby ter Stegen był Polakiem to słowo ręcznik na LR by nie padało.

1

Ruchają nas bez mydła. Jak tutaj możń nie dać kartki? Białe skur**!

3

Przegrywamy w 10 min, a niektórzy teksty typu po sezonie. :D Chyba to komentarze z Choroszczy.

0

Ja nie wiem o cholerę zawsze Szczęsny ładuję się w nogi.

0

@Stinger_ Jak wgygrają LM, to wielksa szansa będzie. SPF to pewnie formalność a w SPE z United lub Tottenhamem. :D Te tradycyjne KMŚ będzie za rok? Oby mimo wszystko im się nie udało. :)

0

Sekstet zdobyła tylko Barca Guardioli i Bayernu Flicka?

1

@Criss18Barca Ale lipa. :(

0

@clyde Miał być śmieszny komentarz wyszedł żałosny.

0

@maroon Mi właśnie oto chodziło. ;p

0

@kanver_ Gdzie Ci ter Stegen wróci do formy, przecieżoin zawsze był i będzie ręcznikiem. :)

0

@TR3YWAY Długi broniłem Araujo, ale to już nie ma sensu, ale życzę mu powodzenia jeśli odejdzie. Wiadomo, że ostatnio zawala, a mimo wszystko coś też dał Barcelonie. Po prostu chyba nie radzi sobie z presją jaka panuję w dużym klubie. de Jonga jak najbardziej można sprzedać., nie znam się jak z finansami, ale wydaję mi się, że na luzie wzmocnilibyśmy rotacje na bokach obrony i topowego skrzydłowego.

0

@barejant Kto mówi, że Yamal był bohaterem? Przy powrocie z 2-0 cała drużyna była bohaterem. Nke da się wskazać kto dał najwięcej.

0

@Gibbon_FCB Też mam nadzieję. Mój ulubiony zawodnik Liverpoolu.

0

Kiedy ogólnie urusza nowa edycja LM? :)

0

Jak nic Carlo Ancelotti.

0

@Coutinho007 Trzeba anulować!

4

Teraz tylko nic nie odpieprzyć z Realem a najlepiej ich zlać i trochę resetu od futbolu się przyda. Mam nadzieję, że gdy sezon się skończy to w głowie nie będzie mi siedzieć ,ten mecz z Interem, bo gdy o tym pomyślę to szlak mnie trafia. Prawie 35 lat a ja mam takie problemy, :D

0

@michaleu Jak mam życzyć wygrania LM drużynie która wyznaje styl gry którego nie znoszę? Poza tym ja już od wielu, wielu lat nie znoszę Interu A ktoś przecież musi wygrać. I tak szejkowska akasa wygrała raz LM i pewnie nieraz jeszcze wygra.

1

Cholera już wie co lepsze, jak PSG wygra LM to Szejkowie ogarną jeszcze sekstet, co nie będzie mi się podobało, jak Inter to wygra futbol, którego mię znoszę.

0

@don'T.R.I.P.e Ale, że wtedy nie zdobędzie?

1

@VegetaPolska No ale kto? Co Kylian dostanie tylko za ten głupi mundial. Salah?

2

Jak Inter by wygrał LM to Dembele ZP?
W sumie mi by to nie przeszkadzało, lepszy Dembele niż jakiś Bandyta czy Męczennik z Madrytu. Mega zabawnie będzie jak Dembele szybciej zdobędzie Balona niż Kylian, który odszedł do Realu żeby go zdobyć. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?