@swer2251 Tylko, że wchodząc na końcówki. Oczywiście przez kontuzje Kounde musi zagrać i mega w niego wierzę, niemiej jednak trochę się obawiam. Dawno nie grał całego meczu z klasowym rywalem (chyba, że się mylę). Zobaczymy jaki skład wystawi nasz mistrz, ufam mu w każdej decyzji.
@FCB24 Nie masz, szans, że Inter zrobi jakieś rotacje. Ich potencjalny remis może mocno skomplikować. To nie jest 20 kolejka, a finisz ligi Do tego Verona nie jest spokojna utrzymania.
Ale na X mają ból dupy o ten minimalny spalony. Ja pieprze w meczu dokładnie widać, że wysjaję kawałek buta, ale i tak trzeba tworzący posty i robić z siebie idiotę.
Barcelona cheating their way through yet again, how is this an offside? https://t.co/pYZftsFC5A">pic.twitter.com/pYZftsFC5A
@Kapitan_SW Trofea mogą być kolejne, ale dla mnie najważniejsze trofum już wygraliśmy w postaci Hansiego, który podniósł Barcę z kolan i to jak szybko. Dla mnie już przeszedł do historii i spokojnie może być naszą legendą.
Ogromnie wierzę w ten awans i nie obchodzi mnie gdzie gramy, a nawet jeśli odpadniemy, to jestem przekonany, że po heroicznej walce. Wiadomo smutek jakiś by był, ale duma z ekipy Hansiego 3x silniejsza. Wynik może nie najlepszy, ale jestem znów cholernie szczęśliwym kibicem. Visca el Barca!
Inter teraz gra z Veroną, która nie jest pewna pozostania w lidze, Inter też mecz musi wygrać, remis czy porażka mega by im skomplikowało sytuacje w lidze, więc muszą grać podstawą, oby Verona trochę ich pomęczyła. ;)
@tbas Dokładnie tak. Gdyby nie stałe fragmenty gry to byłby kozak wynik Jak to dobrze, że nie ma bramek na wyjazdach. Inter musi srrzelić, i nie wierzę że będą tylko czekać na kontrę, choć cholera wie jak zagrają. Jak dla mnie jesteśmy w stanie ich mocno dominować jak dziś nawet w Mediolanie. Obawiam się braku Kounde.
Sztab musi dokładnie przenalizuje te rożne. Pomyśleć, że gdyby nie te pieprzone rożne to mielibyśmy wspaniały wynik. Według Was Szczęsny mógł się lepiej zachować? No cóż jedziemy do Mediolanu i tak jak to mówi Fornal napierdalamy się!
Nie ma co spuszczać głowy. Ważne, że Inter też musi strzelić. Kompletnie nie obawiam się, że gramy na wyjeździe, nie będzie to dla na problem, jesteśmy w stanie ich też zdominować. Balde wróci?
2
@PIWOSZ89 A no to mi się podoba. Legia fuj.
0
Ciekawe czy Felo coś dopieprzy.
0
@PIWOSZ89 2 zł?
0
@Eklerek Ale o co chodzi? :D
0
@Criss18Barca Moim zdaniem piłkarze powinni zejść z boiska w końcu to nie piłkarze Amici i Aluminium kupowali tylko działacze.
1
https://pbs.twimg.com/media/GOc_ye3XAAAlQgb?format=jpg&name=medium
Hansi pewnie tą magię Barcy to przywiózł w tej torbie. :D Ogólnie to będzie normalnie historyczne zdjęcie. ;)
1
No i elegancko fajnie maszyna Flicka przejedzie się po United o jedno z trofeów przyszłego sekstetu
0
Kto wygra wybory?
0
@swer2251 Tylko, że wchodząc na końcówki. Oczywiście przez kontuzje Kounde musi zagrać i mega w niego wierzę, niemiej jednak trochę się obawiam. Dawno nie grał całego meczu z klasowym rywalem (chyba, że się mylę). Zobaczymy jaki skład wystawi nasz mistrz, ufam mu w każdej decyzji.
0
@D10SLEO Przecież z lewej to Tomasz Hajto.
0
@F3DO Nikt nie jest faworytem. Można napisać tak samo w drugą stronę, jeśli PSG nie awansie to faworytem będzie piłkarz Barcy.
0
@derus Wczotaj była mega presja i wyglśadał bardzo pewnie. No ale wiadomo PSG będzie mu wypominano 20 lat.
0
@FCB24 Nie masz, szans, że Inter zrobi jakieś rotacje. Ich potencjalny remis może mocno skomplikować. To nie jest 20 kolejka, a finisz ligi Do tego Verona nie jest spokojna utrzymania.
0
No to obrona Balde, Martinez, Cubarsi i kto według Was na prawej?
9
Ale na X mają ból dupy o ten minimalny spalony. Ja pieprze w meczu dokładnie widać, że wysjaję kawałek buta, ale i tak trzeba tworzący posty i robić z siebie idiotę.
4
@Kapitan_SW Trofea mogą być kolejne, ale dla mnie najważniejsze trofum już wygraliśmy w postaci Hansiego, który podniósł Barcę z kolan i to jak szybko. Dla mnie już przeszedł do historii i spokojnie może być naszą legendą.
Ogromnie wierzę w ten awans i nie obchodzi mnie gdzie gramy, a nawet jeśli odpadniemy, to jestem przekonany, że po heroicznej walce. Wiadomo smutek jakiś by był, ale duma z ekipy Hansiego 3x silniejsza. Wynik może nie najlepszy, ale jestem znów cholernie szczęśliwym kibicem. Visca el Barca!
1
@sokot Istotne jest to, że Inter musi strzelić gola tak jak my. Dla naszych kozaków gra w Mediolanie nie musi być problemem.
1
@Who_you_mam I co z tego? W Mediolanie? Tam też możemy ich mocno zdominować. Nie dziwię się jak zagramy jeszcze lepiej.
0
@SkN Dziś był ciągle łamany.
7
Inter teraz gra z Veroną, która nie jest pewna pozostania w lidze, Inter też mecz musi wygrać, remis czy porażka mega by im skomplikowało sytuacje w lidze, więc muszą grać podstawą, oby Verona trochę ich pomęczyła. ;)
0
@tbas Dokładnie tak. Gdyby nie stałe fragmenty gry to byłby kozak wynik Jak to dobrze, że nie ma bramek na wyjazdach. Inter musi srrzelić, i nie wierzę że będą tylko czekać na kontrę, choć cholera wie jak zagrają. Jak dla mnie jesteśmy w stanie ich mocno dominować jak dziś nawet w Mediolanie. Obawiam się braku Kounde.
2
Sztab musi dokładnie przenalizuje te rożne. Pomyśleć, że gdyby nie te pieprzone rożne to mielibyśmy wspaniały wynik. Według Was Szczęsny mógł się lepiej zachować? No cóż jedziemy do Mediolanu i tak jak to mówi Fornal napierdalamy się!
0
@pero1983 To odpadniemy, to wątpię, że znów zagramy padakę przy różnych.
2
@Kozinho. Czyli znając Kowala ma y 90%.
0
@pero1983 Jakm zagramy tak jak dziś to jesteśmy w stanie ich mocno dominować i na wyjeźfdzie.
0
@Encore ale mogli mieć fantastyczny i szybko to zaprzepaścili. 3-3 dla nas nie jest takie złe, dla nas nie problem grać na wyjazdach.
0
Nie ma co spuszczać głowy. Ważne, że Inter też musi strzelić. Kompletnie nie obawiam się, że gramy na wyjeździe, nie będzie to dla na problem, jesteśmy w stanie ich też zdominować. Balde wróci?
13
Ależ Cubarsi ma jaja! Nieślubny syn Puyola.
0
Że co kur? Inter serio 0 żółtych?
0
@pt9 Jakim aptekarzem? Spokojnie mógł w piłkę nie trafić a w głowę.