Kibice Realu to chyba nie wiedzą, że to praakycznie pierwszy poważny sezon Yamala. :D Wiadomo wiele się może zdarzyć, ale raczej to dopiero początek "koszmaru" dla kibiców Real pod względem Lamine. Niech się cieszą małymi chwilami, dla nich jeden słabszy mecz za niedługo 18 latka to już taka chwila. A najśmieszniejsze jest to, że nie tylko dzieci . Yamala to nie ma nawet z kim obecnie porównać.
Piękne to jest, że Ronaldo strzela i coś tam wygrywa, a prawdziwy GOAT sobie śpi i już nc nie musi. Może za Ronaldo nie przepadam, ale mimo wszystko fajnie jak ta dwójka nadal coś wygrywa, niestety to zaraz się skończy. Nie ma sensu życzyć mu tylko przegranych. Nie rozumiem tych osób, których boli jak on wygrywa, bo Messi. Wiadomo jaki on jest, ale legendą futbolu jest.
Mi tam Portugalia nie przeszkadza, Hiszpania sama się prosiła. Nasz Yamal i Pedri ma jeszcze czas. Dla mnie najważniejsze, że nasi cali i zdrowi. Dobrze, że to nie MŚ czy ME.
Bardziej mi szkoda, ze to było ostatni mecz Pedriego i Yamala, już tęsknie. Cóż czekamy na Barcę Flicka, a nie jakaś tam Hiszpania łysego.
Yamal i Pedri na ławce no i git. Jak Hiszpania to przebgra to trudno. LN oglądam tylko dla tej dwójki. Kompletnie te rozgrywki są nie potrzebne, towarzyskie meczy może nie byłby ciekawsze ale lepsze dla piłkarzy i trenerów.
0
@messi33 Jest co czytać do popcornu. ;) O ich jeszcze będzie boleć 20 lat.
0
@kanver_ zMasz racje. ;)
0
@Dawidfcb1998 Bo to, że 17 latek tak może zagrać jest pewne. Jeśli kogoś to podnieca to szkoda gadać,. :D
0
@Kapitan hawk Niestety dla niektórych on już zawsze będzie GOATEM.
2
Kibice Realu to chyba nie wiedzą, że to praakycznie pierwszy poważny sezon Yamala. :D Wiadomo wiele się może zdarzyć, ale raczej to dopiero początek "koszmaru" dla kibiców Real pod względem Lamine. Niech się cieszą małymi chwilami, dla nich jeden słabszy mecz za niedługo 18 latka to już taka chwila. A najśmieszniejsze jest to, że nie tylko dzieci . Yamala to nie ma nawet z kim obecnie porównać.
0
@Stinger_ Faworyt to raczej przesada. Poza tym to za wcześnie, przez rok może się dużo zmienić.
1
@fart Dla mnie Yamal jest większym, oczywiście Portugalczykowi nic nie umniejszam.
5
Piękne to jest, że Ronaldo strzela i coś tam wygrywa, a prawdziwy GOAT sobie śpi i już nc nie musi. Może za Ronaldo nie przepadam, ale mimo wszystko fajnie jak ta dwójka nadal coś wygrywa, niestety to zaraz się skończy. Nie ma sensu życzyć mu tylko przegranych. Nie rozumiem tych osób, których boli jak on wygrywa, bo Messi. Wiadomo jaki on jest, ale legendą futbolu jest.
Mi tam Portugalia nie przeszkadza, Hiszpania sama się prosiła. Nasz Yamal i Pedri ma jeszcze czas. Dla mnie najważniejsze, że nasi cali i zdrowi. Dobrze, że to nie MŚ czy ME.
Bardziej mi szkoda, ze to było ostatni mecz Pedriego i Yamala, już tęsknie. Cóż czekamy na Barcę Flicka, a nie jakaś tam Hiszpania łysego.
1
No i nasi piłkarze mogą spokojnie odpoczywać.
0
@Godlo Tak może uważać tylko idiota.
0
Isco pewnie karnego ogrnię, ale resztę średnio wiedzę.
2
Ja rozumiem zmęczenie, ale łysy zdjął wszystkich najlepszych. Niech się modli o karne.
1
Yamal i Pedri na ławce no i git. Jak Hiszpania to przebgra to trudno. LN oglądam tylko dla tej dwójki. Kompletnie te rozgrywki są nie potrzebne, towarzyskie meczy może nie byłby ciekawsze ale lepsze dla piłkarzy i trenerów.
7
Ale ten mecz zrobił się słaby. W dogrywce będziemy tylko oglądać akcje Portugali po lewej stronie.
0
Ta obrona Hiszpanii jest gówniana.
0
@El Plutoninho Też tak uważam. Kompletny brak pomysłu na ten mecz, do tego taktyka z dykty.
0
Też lreży i akcje przerwali.
0
@mrlogic90 Ale po co mi piszesz o golach? To nie zmienia faktu, że zawsze będzie za GOATEM.
0
@Popitek12 No i? Nadal jest tym drugim i tak skończy.
0
Ronaldo jaki podniecony. Niech chłop strzela i tak wiecznie będzie tym drugim.
0
Ronaldo już płacze.
0
Ale Hansi by zerobił z tej kadry potwora. Strasznie ograniczona taktycznie jest ta Hiszpania przez Łysego.
0
@Pnog37 Pod tym względem to też mi się podoba. p;)
0
@Cvzx Nasz Cubarsi jeszcze lepiej.
0
Masakra, że Balde nie gra w tej kadrze.
1
@FCB24 Do Neymara jak najbardziej można mieć pretensje. Dla mnie tym transferem został skreślony.
1
Komentator nadal wierzy!
0
@Encore DA dla Ciebie?
1
Szkoda dla futbolu, że Vitinha musi grać w takiej śmiesznej lidze.
Obecnie TOP pomocników:
1. Pedri
2. Vitinha
3. ?
4
No i elegancko, Niemcy do domu i Portugalia z Krystyną przegrywa w finale po spektaklu Yamala.