Saka dwa razy dał taką piłę, a te sieroty nieb potrafią się ustawić. Widać brak lisa pola karnego. Taki klub jak Arsenal i nie ma przynajmniej dobrego napastnika.
Ogólnie mecz do dupy, to ma być LM? Real w tym meczu to żart.
Legia to polski Real, blee. Jak był faul przed golem na piłkarzu Górnika, to łysa pała nie gwiżdże, zawsze mogą więcej dokładnie jak Real. Na szczęście w top ich 3 nie będzie. Jeszcze tylko Pogoń w finale i będzie elegancko.
@Rewolucja123 Ludzie to jak zwykle przesadzają. Jedna sytuacja o ludzie robią z niego gwiazdorka i te porównywanie do Viniego. :D Nie jest to wytłumaczenie, ale chłopa poniosły emocje. Rapha to nie jest zawodnik, który szuka konfliktów bez większego powodu.
@damian16161212 Przecież wczoraj podawał praktycznie w każdej akcji tylko podejmował złe decyzje. Głównie na siłę chce strzelić gdy wynik jest wysoki. Poza tym równie często podaję, nie jest tak, że w większości akcji chcę strzelić gola na siłę. Neymarowi i Surezowi też zdarzało się strzelać na siłę. Doświadczenie teź ma tutaj znaczenie.
Najważniejsze teraz to wygrać te 4 mecze przed Realem w lidze. Jak przystąpimy do meczu z Realem z +4 to będzie zajebiście, wygana z Real da wtedy autostradę do mistrza, remis spoko, i nawet gdy przegramy nadal mamy wszystko w swoich rękach. Po cichu liczę, też że w tych 4 najbliższych kolejkach Real coś straci
Serio Was dziwi , że Yamal może mieć problemy z decyzjami w kluczowych sytuacjach. To nie jest dojrzały zawodnik, choć i tak jak na swój wiek , to widać u niego dojrzałość. Jestem ciekaw który 17-19 latek ma każde złote decyzje. Tak jakby już miał być takim piłkarzem na zawsze, jak będzie grywał tak dużo, to ta dojrzałość przyjdzie szybciej i decyzję mogą być na ;poziomie Leo. Ludzie zbyt wiele i zbyt szybko wymagają od Yamala.
@Faro Lamine i Rapha nie wyglądają źle fizycznie. Więc nie wymyślaj. Problem Yamala to były dziś decyzje. Mogą być jedynie zmęczeni, co jest normalne bo gramy co 3 dni. Może z Osasuną i Atletico mieli grać Victor, Fati i Torre?
@LukaszFan Potrafsz czytać? Czy ja mówi, że był jakiś słaby? Gdzie tu niby jakaś krytyka. Stwierdziłem fakt, że jest delfinem (gra gorzej) jak gra od początku, s gdy wchodzi jest rekinem (gra lepiej. Tak ciężko wywnioskować, że to był komentarz żartobliwy? Gdzie krytyka?
@Pitinho Czy ja mu coś wypominam? Po prostu z tym delfinem to tak żeby porównać do tego, że z ławki wygląda znacznie lepiej. Ten komemntarz nie jest krytyką.
Wy to chyba myśleliście, że wygramy każdy mecz do końca w lidze. Mamy 4 przewagi i gramy jeszcze z Realem, nawet jedna wpadka daję nam lidera, czego Wy panikujecie?
Wiadomo niedosyt jest, ale jaki jest sens płakać, bo nie ma 6 przewagi? Jak jesteśmy w świetnej sytuacji. Pstrzymy na siebie i jedziemy dalej. Najważniejsze, że przewaga zwiększona. Nie wierze też, że Real wygra wszystko do końca. Betis to też nie łatwy rywal.
0
@Ryoumen No chyba, że tak.
0
@FCB_dimiC Chłop szybko dochodzi do piłki a ten już się podnieca. :D Porwnywanie go z Cubarsim to śmieszny żart.
17
Saka dwa razy dał taką piłę, a te sieroty nieb potrafią się ustawić. Widać brak lisa pola karnego. Taki klub jak Arsenal i nie ma przynajmniej dobrego napastnika.
Ogólnie mecz do dupy, to ma być LM? Real w tym meczu to żart.
0
To Rudiger nie został zawieszony za te gesty?
4
@adamek20151 Kto niby lepszy od Rudego w PL?
3
@Roobo Nie no Xavi wyższa półka.
0
Teraz to Alvarez to potrafisz strzelać.
0
@KRISU77 No nie, Real i Legię łączy to, że zawsze może więcęj, I proszę mi tu nie obrażać Betisu porównywaniem do Legi.
2
@Wojciech123 Nie obchodzoi mnie górnik. :) Pogoń to wygra i Leg,ła po pucharach,
2
Legia to polski Real, blee. Jak był faul przed golem na piłkarzu Górnika, to łysa pała nie gwiżdże, zawsze mogą więcej dokładnie jak Real. Na szczęście w top ich 3 nie będzie. Jeszcze tylko Pogoń w finale i będzie elegancko.
1
Górnik jazda z nimi!
0
Jakich piłkarzy z dawniejszych czasów wzięlibyście na ławkę do obecnej Barcy? Oczywiście nie mówię tu o Iniescie, Ronaldinho czy Puyolu.
0
@Who_you_mam Może jakiś Motor czy Radomiak.
3
Ludzie to już naprawdę odlatują. Raphinha jest cieniem samego się. :D
Ostatnie 4 mecze (z Betisem 30 min) Raphinhi. 3 gole i asysta. Po prostu gra słabiej i tyle. W dwu meczu z Dortmundem musi grać po 90 min czy te 80.
1
@Rewolucja123 Ludzie to jak zwykle przesadzają. Jedna sytuacja o ludzie robią z niego gwiazdorka i te porównywanie do Viniego. :D Nie jest to wytłumaczenie, ale chłopa poniosły emocje. Rapha to nie jest zawodnik, który szuka konfliktów bez większego powodu.
0
@damian16161212 Każdy ma inne spojrzenie, :) Najważniejsze żeby to poprawił.
0
@KobeFR E tam wiek nie ma znaczenia. ;) Bywa też tak, że chłopak po prostu nie wiem co zrobić i oddaję strzał.
1
@damian16161212 Przecież wczoraj podawał praktycznie w każdej akcji tylko podejmował złe decyzje. Głównie na siłę chce strzelić gdy wynik jest wysoki. Poza tym równie często podaję, nie jest tak, że w większości akcji chcę strzelić gola na siłę. Neymarowi i Surezowi też zdarzało się strzelać na siłę. Doświadczenie teź ma tutaj znaczenie.
0
@Piotr,1985 Ja nie mówię, że należy nie potępiać. Ale nie ma też co przesadzać.
0
@barcelonaLM Przy +1 też jest możliwe.
0
Ale przeżywacie tą sytuację z Raphą. Jutro zbiją sobię żółwika z Mareczkiem.
0
@Kengo Bez żadnego rywala w walce om mistrza.
13
Najważniejsze teraz to wygrać te 4 mecze przed Realem w lidze. Jak przystąpimy do meczu z Realem z +4 to będzie zajebiście, wygana z Real da wtedy autostradę do mistrza, remis spoko, i nawet gdy przegramy nadal mamy wszystko w swoich rękach. Po cichu liczę, też że w tych 4 najbliższych kolejkach Real coś straci
0
@LukaszFan Przyznaję trochę nie ogarnęłem. ;) Chyba oo ja się muszę nauczyć. Dobrej nocy.
6
Serio Was dziwi , że Yamal może mieć problemy z decyzjami w kluczowych sytuacjach. To nie jest dojrzały zawodnik, choć i tak jak na swój wiek , to widać u niego dojrzałość. Jestem ciekaw który 17-19 latek ma każde złote decyzje. Tak jakby już miał być takim piłkarzem na zawsze, jak będzie grywał tak dużo, to ta dojrzałość przyjdzie szybciej i decyzję mogą być na ;poziomie Leo. Ludzie zbyt wiele i zbyt szybko wymagają od Yamala.
0
@Faro Lamine i Rapha nie wyglądają źle fizycznie. Więc nie wymyślaj. Problem Yamala to były dziś decyzje. Mogą być jedynie zmęczeni, co jest normalne bo gramy co 3 dni. Może z Osasuną i Atletico mieli grać Victor, Fati i Torre?
0
@LukaszFan Potrafsz czytać? Czy ja mówi, że był jakiś słaby? Gdzie tu niby jakaś krytyka. Stwierdziłem fakt, że jest delfinem (gra gorzej) jak gra od początku, s gdy wchodzi jest rekinem (gra lepiej. Tak ciężko wywnioskować, że to był komentarz żartobliwy? Gdzie krytyka?
0
@Pitinho Czy ja mu coś wypominam? Po prostu z tym delfinem to tak żeby porównać do tego, że z ławki wygląda znacznie lepiej. Ten komemntarz nie jest krytyką.
2
Wy to chyba myśleliście, że wygramy każdy mecz do końca w lidze. Mamy 4 przewagi i gramy jeszcze z Realem, nawet jedna wpadka daję nam lidera, czego Wy panikujecie?
Wiadomo niedosyt jest, ale jaki jest sens płakać, bo nie ma 6 przewagi? Jak jesteśmy w świetnej sytuacji. Pstrzymy na siebie i jedziemy dalej. Najważniejsze, że przewaga zwiększona. Nie wierze też, że Real wygra wszystko do końca. Betis to też nie łatwy rywal.
0
@BezglutenowyPedri Człowieku Yamal to nastolatek, Ney się turlał jak miał 25 lat.