1

Wy to tylko potraficie wytykać każdy błąd Araujo. Gdyby Martinez, że pokrył to każdy by o tym zapomniał. Jak skończy się remisem, to pewnie on będzie największym winnym. Jak Araujo w ost sekundach uratował przed stracona bramką w meczun z Atletico, to nikt nawet o tym nie wspomniał. Ciągle każdy będzie do niego tak nastawiony bo PSG.

1

Komentarz usunięty

1

Valencia zrobiła Realowi Rudiger.

0

Ja pieprzę, ale te Leverkusen jedt żałosne, 0 celnych strzałów.

0

@th@les Tak olać. Tylko te dwa mecze z Atletico były bardzo męczące (głównie ten drugi). W pozostałych mecz nie graliśmy mocny składem. Byłoby normalnie, tylko liga nam wpieprzyła mecz zaległy z Osasuną w absurdalnym terminie.

0

@rodineusz Co Ty pieprzysz.

2

Araujo wybiciem uratował finał.

0

:Ale obrońcy bekują sobie z drewniaka! ';)

1

Simeone jest chory psychicznie?

3

Tajna broń Cholo Lenglet!

0

Co to ma być? Jakiś szwab mi rodaka sadzan na ławkę. :(

3

@GeraltzKatalonii Dostaną od nas w prezencie i to nawet kwartet, 4 porażki z potężnym Flickiem. ;)

1

@PaPo A co jest złego w pawności siebie? Piłkarze przed wyjściem na mecz też będą pewni awansu. To nie oznacza, że ktoś uważa, że przejdzierny Atletico bez większych problemów.

0

@OskP Dokładnie. Jak Barca dziś awansuję, to Real będzie gorzko żałował tego awansu.

0

@RoberDzik Mogłoby to wpłynąć na mecz z Valencią. Jeśli Legsnes im sprawiło duży problem to Valencia też może.

1

@macio_944 Jeśli dziś awansujemy, to ja wole grać z Realem niż Sociedad, zawsze większe emocje. Moim zdaniem jak najbardziej możemy im wbić 5, choć oczywiście mi wystarczy nawet 1-0, jakbyśmy nawet przegrali, to zaboli, ale tragedii nie będzie. z

1

To co Real po tryplet?

1

Trudno, dobrze , że zagrali dogrywkę. Obyśmy dziś zrobili swoje. W sumie dla mnie lepie, że w finał z Realem, jak wygramy z ni/i finał, puchar będzie smakował jeszcze bardziej. Zawsze to większe emocje. Wiadomo byłby banan na twarzy jakby odpadli, niestety Sociedad sfrajerzyło i tyle. Większy problem może nam zrobić Atletico, które gra mecz sezonu niż Real w finale. Robimy swoje! Vamos!

2

Remiro pięknie się zrehabilitował! Brawo dla chłopa!

0

Kubuś w 97. Obrona Realu to kryminał.

0

Real idzie po tryplet.!

0

Bramkarz jakie zero. `

0

Frsjerstwo Sociedad.

2

Amatorka Socjedad.

3

Piękne karma, gol po rykoszecie. :D

1

Francuski placek. :D Nie wiem jak można podniecać się tym piłkarzem. Real to za Wysokie progi, On to sobie może grać w jakimś Fulham, Oby grał jak najdłużej w białych barwach!

1

No kur.. przecież go złapał i Kubuś nie mogł kontynuować gry.

0

@Aragorn33 Bardzo zabawne. ;)

1

@DamianBarcaCule To, że Ty uważasz to za paździerz, to nie oznacza że tak jest. Ale jeśli tak uważasz, to niby dlaczego? Ciekaw jestem czy Ty oglądasz same wybitne rzeczy.

2

Fajnie, że mamy nowych mistrzów w Awanturze o kasę. Ci nowi mistrzowie będą mieć na starcie sumę z pierwszej rundy czy z finału po walce z mistrzami?

Ogólnie Ci starzy mistrzowie trochę oddali mistrza w ostatniej rundzie bez walki, ale mimo wszystko po złej odpowiedzi w pierwszym pytaniu łatwo się nie poddali.
@FcPortoFan1999

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?