Wy to tylko potraficie wytykać każdy błąd Araujo. Gdyby Martinez, że pokrył to każdy by o tym zapomniał. Jak skończy się remisem, to pewnie on będzie największym winnym. Jak Araujo w ost sekundach uratował przed stracona bramką w meczun z Atletico, to nikt nawet o tym nie wspomniał. Ciągle każdy będzie do niego tak nastawiony bo PSG.
@th@les Tak olać. Tylko te dwa mecze z Atletico były bardzo męczące (głównie ten drugi). W pozostałych mecz nie graliśmy mocny składem. Byłoby normalnie, tylko liga nam wpieprzyła mecz zaległy z Osasuną w absurdalnym terminie.
@PaPo A co jest złego w pawności siebie? Piłkarze przed wyjściem na mecz też będą pewni awansu. To nie oznacza, że ktoś uważa, że przejdzierny Atletico bez większych problemów.
@macio_944 Jeśli dziś awansujemy, to ja wole grać z Realem niż Sociedad, zawsze większe emocje. Moim zdaniem jak najbardziej możemy im wbić 5, choć oczywiście mi wystarczy nawet 1-0, jakbyśmy nawet przegrali, to zaboli, ale tragedii nie będzie. z
Trudno, dobrze , że zagrali dogrywkę. Obyśmy dziś zrobili swoje. W sumie dla mnie lepie, że w finał z Realem, jak wygramy z ni/i finał, puchar będzie smakował jeszcze bardziej. Zawsze to większe emocje. Wiadomo byłby banan na twarzy jakby odpadli, niestety Sociedad sfrajerzyło i tyle. Większy problem może nam zrobić Atletico, które gra mecz sezonu niż Real w finale. Robimy swoje! Vamos!
Francuski placek. :D Nie wiem jak można podniecać się tym piłkarzem. Real to za Wysokie progi, On to sobie może grać w jakimś Fulham, Oby grał jak najdłużej w białych barwach!
@DamianBarcaCule To, że Ty uważasz to za paździerz, to nie oznacza że tak jest. Ale jeśli tak uważasz, to niby dlaczego? Ciekaw jestem czy Ty oglądasz same wybitne rzeczy.
Fajnie, że mamy nowych mistrzów w Awanturze o kasę. Ci nowi mistrzowie będą mieć na starcie sumę z pierwszej rundy czy z finału po walce z mistrzami?
Ogólnie Ci starzy mistrzowie trochę oddali mistrza w ostatniej rundzie bez walki, ale mimo wszystko po złej odpowiedzi w pierwszym pytaniu łatwo się nie poddali. @FcPortoFan1999
1
Wy to tylko potraficie wytykać każdy błąd Araujo. Gdyby Martinez, że pokrył to każdy by o tym zapomniał. Jak skończy się remisem, to pewnie on będzie największym winnym. Jak Araujo w ost sekundach uratował przed stracona bramką w meczun z Atletico, to nikt nawet o tym nie wspomniał. Ciągle każdy będzie do niego tak nastawiony bo PSG.
1
Komentarz usunięty
1
Valencia zrobiła Realowi Rudiger.
0
Ja pieprzę, ale te Leverkusen jedt żałosne, 0 celnych strzałów.
0
@th@les Tak olać. Tylko te dwa mecze z Atletico były bardzo męczące (głównie ten drugi). W pozostałych mecz nie graliśmy mocny składem. Byłoby normalnie, tylko liga nam wpieprzyła mecz zaległy z Osasuną w absurdalnym terminie.
0
@rodineusz Co Ty pieprzysz.
2
Araujo wybiciem uratował finał.
0
:Ale obrońcy bekują sobie z drewniaka! ';)
1
Simeone jest chory psychicznie?
3
Tajna broń Cholo Lenglet!
0
Co to ma być? Jakiś szwab mi rodaka sadzan na ławkę. :(
3
@GeraltzKatalonii Dostaną od nas w prezencie i to nawet kwartet, 4 porażki z potężnym Flickiem. ;)
1
@PaPo A co jest złego w pawności siebie? Piłkarze przed wyjściem na mecz też będą pewni awansu. To nie oznacza, że ktoś uważa, że przejdzierny Atletico bez większych problemów.
0
@OskP Dokładnie. Jak Barca dziś awansuję, to Real będzie gorzko żałował tego awansu.
0
@RoberDzik Mogłoby to wpłynąć na mecz z Valencią. Jeśli Legsnes im sprawiło duży problem to Valencia też może.
1
@macio_944 Jeśli dziś awansujemy, to ja wole grać z Realem niż Sociedad, zawsze większe emocje. Moim zdaniem jak najbardziej możemy im wbić 5, choć oczywiście mi wystarczy nawet 1-0, jakbyśmy nawet przegrali, to zaboli, ale tragedii nie będzie. z
1
To co Real po tryplet?
1
Trudno, dobrze , że zagrali dogrywkę. Obyśmy dziś zrobili swoje. W sumie dla mnie lepie, że w finał z Realem, jak wygramy z ni/i finał, puchar będzie smakował jeszcze bardziej. Zawsze to większe emocje. Wiadomo byłby banan na twarzy jakby odpadli, niestety Sociedad sfrajerzyło i tyle. Większy problem może nam zrobić Atletico, które gra mecz sezonu niż Real w finale. Robimy swoje! Vamos!
2
Remiro pięknie się zrehabilitował! Brawo dla chłopa!
0
Kubuś w 97. Obrona Realu to kryminał.
0
Real idzie po tryplet.!
0
Bramkarz jakie zero. `
0
Frsjerstwo Sociedad.
2
Amatorka Socjedad.
3
Piękne karma, gol po rykoszecie. :D
1
Francuski placek. :D Nie wiem jak można podniecać się tym piłkarzem. Real to za Wysokie progi, On to sobie może grać w jakimś Fulham, Oby grał jak najdłużej w białych barwach!
1
No kur.. przecież go złapał i Kubuś nie mogł kontynuować gry.
0
@Aragorn33 Bardzo zabawne. ;)
1
@DamianBarcaCule To, że Ty uważasz to za paździerz, to nie oznacza że tak jest. Ale jeśli tak uważasz, to niby dlaczego? Ciekaw jestem czy Ty oglądasz same wybitne rzeczy.
2
Fajnie, że mamy nowych mistrzów w Awanturze o kasę. Ci nowi mistrzowie będą mieć na starcie sumę z pierwszej rundy czy z finału po walce z mistrzami?
Ogólnie Ci starzy mistrzowie trochę oddali mistrza w ostatniej rundzie bez walki, ale mimo wszystko po złej odpowiedzi w pierwszym pytaniu łatwo się nie poddali.
@FcPortoFan1999