1

Nie łudźcie się , że Liverpool odpadnie. PSG jak zwykle sfrajerzy.

0

@Chaoss Nie wiem po co ta szpileczka.:) Porównywać te sytuacje. :D Przy Lewym było 3. Lewy powinien strzelać w pierwsze tempo, w tym spierdzielił. To nie była seta.

0

@Korsain Tak bo yom ma znaczenie.

0

@kuz Dzięki. ;)

0

Kurczę na Edge działa, a na Chrome już nie. Wystarczy jak zaznaczę do usunięcia - Pliki cookie i inne dane witryn?

0

Oddajcie LR! Bez niej życie traci sens.

0

@Tomcio Najlepiej mokrą.

4

Kogo to obchodzi, że j jakiś obrzydliwy klub wygrał, najważniejsza wiadomość tego dnia to strata punktów Atletico. Niech wygrywają nawet 5-0, wygrywamy 10 meczy i to mamy. Real ledwo wygrywa, a Barca i tak liderem, przyjemnie siedzi się na tym fotelu.

0


Jak Wy możecie cieszyć się z wygranej Interu. Zdrajcy! ;p
Ciekawe czy Realowi by to puścili. ;)

0

Chętnie zobaczę porażkę Inter zamiast meczu Barcy.
Ciekawe na kiedy będzie przełożony, ciężko znaleźć luźniejszy moment w terminarzu.

2

@Pnog37 Serio myślisz, źe tu większa ilość nie ma tak zwanego serca?

0

Już nie przesadzajcie z tym brakiem empatii, właśnie więcej komentarzy pokazuje tą empatie niż mniej. Oczywiście, to co niektórzy piszą to ręce opadają.

0

Przynajmniej poświęcicie trochę czasu swoim żonom lub partnerkom w Dzień Kobiet. To jest znak losu, wykorzystajcie to odpowiednio.

0

Raczej nie jest normalne, że w takiej sytuacji odwołuję się mecz. No ale jeśli tak ma być to trzeba z tym się pogodzić i uszanować. Oby tylko Tebas z białą komitywą nie wjebał nas na minę (czyt. walkower). mnie nie dziwi nic w tym burdelu zwanym LaLiga.

0

@Fantastyczny Chłopiec I Alaves w 9. Jaki oni to wygraj to szacun.

0

@VegetaPolska Prawdziwy artyzm.

2

@Faro Przypominam, że ter Stegen "zdobył" nam wcześniej mistrzostwo. Co by zmienił bramkarz? Może bylibyśmy wyżej w LM? Zdobyli mistrza? :D Co by Ci dała nawet wygrana z Gironą? Nic. Jakby niby miałby wyglądać sezon z np. Szczęsnym na bramce? My za Xaviego mieliśmy bardziej problem w ofensywie, budowanie akcji to była katorga. W poprzednim sezonie obrona też grała totalny cyrk, do tego w środku pola Romeu czy tragiczny de Jong.

0

@tbas Chodzi o mecz..

0

Jak zwykle Legia musi odwalić kompromitacje w europejskich pucharach.

0

Legia i Jaga tylko w Polsacie premium?

1

@cchesterr43 Jedynka, od białego kolory od razu robi mi się nie dobrze.

3

@norbi77 Liverpool u siebie będzie wyglądać 2x lepiej tak jak Atletico, PSG do tego musi się otworzyć. Oczywiście nadal są w grze.

47

Już dajcie spokój Marcowi, tak jakby nic dobrego dla Barcy nie zrobił. Zamiast się cieszyć z Szczęsnego, to ciągle wbijanie szpilek, nie wiem w jakim celu. Bez ter Stegena nie byłoby mistrza na które długo czekaliśmy.

Tak samo jak z Araujo ciągle wywalany z Barcy bo odwalił czerwoną kartkę z PSG. dziś wchodzi i jest totalnym szefem. Pedri wywalony tylko przez to bo miewał ciągłe kontuzje, dobrze, że Barca taka nie jest, i dała chłopakowi czas. Gdyby tak słuchać LR, to dawno by tutaj nie było Kounde, Araujo, Balde czy Pedrego. Ja rozumiej śmieszki i tak dalej, ale tutaj ciągle jest żałosny szacunek do piłkarzy. Mam nadzieję, że Cubarsi nie był tu ostro jechany.

0

No to PSG jest w dupie, myszą się otworzyć na Anfield. Dembele coś już się zaciął.

0

@beter2 PSG frajerzy.

1

Trzeba brać tą czerwoną na klatę! Brawa dla chłopaków za walkę i inteligentną grę w osłabieniu. Najważniejsze to nie spanikować, spokojnie możemy tu strzelić gola, jak stracić to max jedną. Vamos Barca!

0

@D10SLEO I kiedy jeszcze? Takie mecze to nie tylko Barca miewała, Arsenal pewnie też. Ogólnie w większości meczy strzelamy więcej niż na odwrót. Piszesz tak jakby u nas tak się działo co 3 mecz.

1

@Marian_Pazdzioch Już byłeś u Kiepskiego chlać?

0

@D10SLEO Niby dlaczego? Benfice strzeliliśmy 5, Bayernowi 4, to czemu PSV nie 6,7?

2

@kamiVeB Chłop opluł Barcę, ale wiadomo powrót samby i zabawy na boisku najważniejsze. Już widzę jak na ławce siedzi zadowolony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?