2

@Batys Już leci do Paryża albo Madrytu, a może by tak Espanyol?

0

@Filipem A u nich gra gościu co powinien być w więzieniu (chyba, że już się wyjaśnił). Niech płaczą chętnie podam chusteczki. ;)

1

Ściągać Kounde, niech se odpocznie, Pedri też mógłby zejść w 60.

0

@KrwawiaceoczyVEB Już bez przesady dwa razy rywal świetnie zareagoewał.

0

Olmo inteligencja boiskowa niczym Messi czy Xavi. Nawet pomimo tych jego kontuzji to już jest świetny transfer, poza tym wcale tak wiele meczy nie opuścił przez kontuzje Jak będzie zdrowy to spokojnie będzie jednym z naszych lepszych transferów. Obecnie jeden z najlepszych zawodników w naszej kadrze. Vamos Dani!

1

Martin z meczu na mecz gra coraz lepiej, a i tak tutaj będzie patałachem.

0

Pięknie kupują tą ligę, nie dość, że Negreira i to i jeszcze płacimy rywalą.

0

Musimy ogarnąć środek pola, bo trochę panuję burdel.

3

Ewidentny spalony, a ten spalony uratował Barcelonę. Beka, że białe żołnierzyki musieli to sprawdzać.

0

Zaczynamy magię Pedriego!

1

@Sysia11 Liczę na taki finał, wiadomo będę za Barcą,,, ale jako, że Liverpool to ten drugi klub, to trochę mnie zaboli jakbyśmy przegrali. To byłby super mecz. Szkocik?

2

@Sysia11 Liverpool na to nie pozwoli.

0

Nie wiedziałem, że Schalke gra w Hiszpanii. :D Skąd te niebieskie stroje Bilbao?

0

@Encore Niby dlaczego? To normalne, że były takie komentarze na początku meczu jak Betis wyglądał do 30 min jakby już oddał punkty. Poza tym to przecież żarty więc jaka kompromitacja?

0

@takisobiektos Rozłożył tylko Real nawę z takim Betisen ma problem.

3

Footroll kto jest dziadem? ;) Tak samo jak nasi kibice już nas skreślili i w nas nie wierzyli, teraz w przypadku mistrza będzie wielka radość z tych frajerów. Nie wygramy z Sociedad i znów niektórzy będą z nas robić dziadów i frajerów...

Jak Real nie będzie mistrzem, to będzie jedno z najbardziej sfrajerzonych mistrzostw Hiszpanii, no ale wiadomo tłumaczeniem będą kontuzje i sędziowanie, z nas zrobiliby totalnych frajerów. Oczywiście zobaczymy na końcu, bo nadal mogą być mistrzem tak jak my czy Atletico.

Niektórzy myślą, że Real ciągle musi pokazywać potężny mental i na końcu i tak wygrać a tak nie będzie zawsze. Te ich magiczne końcówki miały miejsce w tym sezonie tylko z Valencią i Stuttgartem (2 razy "tracili" mecz w ostatnich minutach - Atletico i Espanyol), a ludzie ciągle się boją tych ostatnich minut. Teraz to my prędzej to zrobimy.

Wygrywamy wszystkie mecze w lidze do końca i zamykamy wszystkim mordeczki, szczególnie te białe. Vamos! Més fe. ;)

0

Isco pięknie wypina dupsko w stronę Madrytu.

0

@barcelonaLM Zielony czy Czarny?

0

Według Was powinien był karny dla Betisu chyba 15 min temu?

0

@ViscaelBarca2007 Śmiejesz się z żartu. Teraz Real pięknie rozkłada, Real to ma nawet problem z rozkładającym nogi Betisem.

2

Rudiger wygląda jakby się zesrał i to na rzadko. Po chuj on go faulował, kura by to obroniła. Radość Isco miód. ;)

1

Marc co go wyjaśnił.

1

Pogoń to se może walczyć o 4-3 miejsce. Pogoń przejechała się po Widzewie i Górniku a niektórzy już się podniecali, zwłaszcza dziennikarze. Pogoń go nie jest klub na mistrza i raczej długo nie będzie. Dziś Lech to doskonale pokazał. Pogoń grała u siebie, a non stop szły akcje ze strony Kolejorza Jak bym widział Barce w słynnych treningach w Madrycie Kompromitacja Portowców.

0

@VegetaPolska W meczu chyba z Osasuną był kozakiem.

0

Laporta wreszcie wysłałał te pieniążki dla piłkarzy Betisu Jazda z Ścierami!

1

Już kur,.. trzyma go za koszulkę. Ćwiąkała z tym drugim jedno głośnie to za mało na faul. Tfu, Obrzydliwy klub. Niech se wygrywają, my wygramy wszystko, nawet jak przegra my z 2 razy to wystarczy wygrać z Realem, oni nie wygrają wszystkiego do koć

3

Betis już osrane.

0

I Pogoń wyjaśniona.

0

Ech, zobaczyłem skrót Inter Miami, i znów zdałem sobie jak tęsknię za naszym GOACIKIEM, cholernie smutno mi się zrobiło. Dlaczego to tak kur** musiało się skończyć.. Nigdy regon nie przeboleję. Pięknie mógłby teraz przekazać pałeczkę Yamalowi na nowym Camp Nou tak jak to zrobił t Ronaldinho w przypadku Messiego.

0

Asencio buaha Cubarsi czyściutki by to wyczyścił,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?