Ale pięknie Ajax się ogarnął! Jak wygrają dwa mecze to będą mieć 1 pkt więcej od PSV. Oby dziś wygrali z Feyenoordem. Jeszcze mistrzostwo zdobędą, a czego pamiętam to chyba był moment, że byli na 14 miejscu.
Jak bandyta, cham i bufon Jude brutalnie fauluję to dobrze, że nie ma karteczki i kompletna cisza. Bardzo dobrze im tak, niech zobaczą jak to jest. Trzeba być być bezczelnym żeby się odzywać gdy takie coś wielokrotnie działa w drugą stronę, Jeszcze bardziej mnie cieszy strata punkcików przez Real w taki sposób stracili, nam bezczelnie zajebali wiele punktów. Niech trochę rywalizacja się wyrówna. Sami kradli, to teraz sami zostali okradzeni. Ależ mi przykro.
Do tego komentatorzy na koniec muszą wspomnieć, że Raal przegrał i popodkreślać gruba krechą, że trzeba pamiętać o brutalnym faulu. Jak nam nie dali karnego z Getafę, kompletnie wywalone Barca straciła pkt i ch.. Liga biała tak jak ta stacja.
No tak jak mówiłem, Espanyol trochę lepsza obrona, większe zagęszczenie i Kylian nie szaleję, zero strzałów na bramkę, 2.4 udane dryblingi, 7 straconych piłek, celność podań 20..hah :D Gdyby Lewy zagrał połowie byłby nazywany kartoflem. Nic tylko czekać na weryfikacje z Atletico Żółwika.
Strzelał na zawołanie z kelnerami i już wszyscy prawie się nie zesikają z podniety i ze strachu powrotem wielkiego Mbappe. Niech zagra z 2 miesiące na świetnym poziomie to pogadamy
Jak będzie PSG to spoko, lepiej szybciej wybić tych mocniejszych. Poza tym to oni mogliby się nas bać, a nie na odwrót. Barca niszczy Real z każdym mocnym rywalem gra jak równy z równy, gdzie często dominujemy a Wy się obawiacie PSG czy Benfiki. ::D. Może trochę więcej swój klub? My jesteśmy w stanie rywalizować z każdą drużyną w LM.
W sumie wystarczy, że ktoś z tych drużyn wygra i Real nie ms szans na 8: Aston Villa (Celtic), Atalanta (Barca), Monaco (Inter), Lille/Feyenord (grają między sobą), Bayern (Slovan) i Dortmund (Szachtar). Nie ma szans, że przynajmniej jedna z tych drużyn nie wygra.
Jest jest jeszcze Atletico, Milan i Leverkusen, ale tutaj to tylko formalność, nie ma szans. że Hiszpanie przegrają z Salzburgiem. a Milan i Leverkusen przegrają z Dinamo Zagrzeb i Spartą.
Według mnie taka będzie Ósemka:
1. Liverpool, 2. FC Barcelona, 3. Arsenal Londyn, 4. Inter, Mediolan, 5. Atletico Madryt, 6. AC Milan, 7. Bayern Leverkusen, 8. Aston Villa (no chyba, że my przegramy z Atalantą)
Bardzo przyjemnie to wygląda, no chyba tylko ten Inter, które nie cierpię, Atletico mi nie przeszkadza.
Ciężko w to uwierzyć, że strzelamy tyle goli co w czasach MSN czy Guardioli. Hansi Flick to potężny trener! Mam nadzieję, że zostanie tu na przynajmniej 3 lata. Jeśli w tak krótkim czasie przy Hansim Barca zrobiła tak wielki postęp, to strach się bać dla rywali jak posiedzi to dłużej. Szkoda, że Flick nie był wolny o zwolnieniu Valverde czy Setienem. Znów serce Barcelońskie mocno bije. Visca el Barca!
2
Ale pięknie Ajax się ogarnął! Jak wygrają dwa mecze to będą mieć 1 pkt więcej od PSV. Oby dziś wygrali z Feyenoordem. Jeszcze mistrzostwo zdobędą, a czego pamiętam to chyba był moment, że byli na 14 miejscu.
12
Jak bandyta, cham i bufon Jude brutalnie fauluję to dobrze, że nie ma karteczki i kompletna cisza. Bardzo dobrze im tak, niech zobaczą jak to jest. Trzeba być być
bezczelnym żeby się odzywać gdy takie coś wielokrotnie działa w drugą stronę, Jeszcze bardziej mnie cieszy strata punkcików przez Real w taki sposób stracili, nam bezczelnie zajebali wiele punktów. Niech trochę rywalizacja się wyrówna. Sami kradli, to teraz sami zostali okradzeni. Ależ mi przykro.
Do tego komentatorzy na koniec muszą wspomnieć, że Raal przegrał i popodkreślać gruba krechą, że trzeba pamiętać o brutalnym faulu. Jak nam nie dali karnego z Getafę, kompletnie wywalone Barca straciła pkt i ch.. Liga biała tak jak ta stacja.
1
Jak założymy wygramy jutro to też powiedzie, że liga jest przegrana?
1
Espanyol już kupa w gaciach, w ogólne to jest dramat co odpeirdala gdy wchodzą w opole karne, Papugi nie wytrzymają tego.
2
No tak jak mówiłem, Espanyol trochę lepsza obrona, większe zagęszczenie i Kylian nie szaleję, zero strzałów na bramkę, 2.4 udane dryblingi, 7 straconych piłek, celność podań 20..hah :D Gdyby Lewy zagrał połowie byłby nazywany kartoflem. Nic tylko czekać na weryfikacje z Atletico Żółwika.
Strzelał na zawołanie z kelnerami i już wszyscy prawie się nie zesikają z podniety i ze strachu powrotem wielkiego Mbappe. Niech zagra z 2 miesiące na świetnym poziomie to pogadamy
1
@A4ron Najlepszy w 2025 jak mamy 2 miesiąc w roku, Najlepszy świata stycznia chyba. Zobaczymy jak długo. Chłop zagrał 4 śmetne mecze.i od razu cracka.
0
@Encore Czyli wystarczy zagrać 4 świetne mecze pod rząd i już?
0
Sprzedaliśmy geniusza ;(
0
Oczywiście jak postawisz, że Isak strzeli gola, to nawet celnego strzału nie :D. Alexander budzimy się!
0
Przez losowanie dowiemy się na kogo trafimy (PSG/Benfica czy Monaco/Brest)?
1
O widzę, że najlepszy pomocnik na świecie 2030. ;)
0
@NeroTFP1 Jakie 12 jak 9. To, że nie mógł zagrać w lzostaech to wina zarządu.
3
Jak będzie PSG to spoko, lepiej szybciej wybić tych mocniejszych. Poza tym to oni mogliby się nas bać, a nie na odwrót. Barca niszczy Real z każdym mocnym rywalem gra jak równy z równy, gdzie często dominujemy a Wy się obawiacie PSG czy Benfiki. ::D. Może trochę więcej swój klub? My jesteśmy w stanie rywalizować z każdą drużyną w LM.
0
@PatrychoO To w takim razie kto jest tym fworytem opfócz The Reds ? Może Real?
0
@Gibbon_FCB Gorzej jak Dembele nam wpieprzy z 3 ;p
0
Na koga mkożemy trafić z 1 a na kogo z 2?
2
Byczek wjechał jak w masłeko!
1
Yamalek odpalił SSJ!
1
Brawo Aston Villa!
0
@Kinginiesta Ale najwiażniejsze, to i tak jak źle przyjmnie.
2
Kończymy t ą Ligę Mistrzów! Może to dziś ten hattrick. Powrót Gavusia jest cudowny. W sumie jest jeszcze lepszy. Pitbull z wielkimi jajami!
2
Stawiać mur belgijski!
3
kur prawie zawał. Gavienko trzymaj się!
1
Club Brugge remis do 94 i gol Belgów, róbcie screeny!
0
Aston Villa 2-0, no to Real już ma po 8, no chyba, że jakieś cuda będą w meczach Leverkusen, Milan, Atletico.
1
Atalanta na biało, jeszcze nie wiedzą w co się wpieprzyli. Na Barcelonę biały kolor działa jak czerwony na byka.
Hansi prowadź! Vamos Barca!
5
W sumie wystarczy, że ktoś z tych drużyn wygra i Real nie ms szans na 8: Aston Villa (Celtic), Atalanta (Barca), Monaco (Inter), Lille/Feyenord (grają między sobą), Bayern (Slovan) i Dortmund (Szachtar). Nie ma szans, że przynajmniej jedna z tych drużyn nie wygra.
Jest jest jeszcze Atletico, Milan i Leverkusen, ale tutaj to tylko formalność, nie ma szans. że Hiszpanie przegrają z Salzburgiem. a Milan i Leverkusen przegrają z Dinamo Zagrzeb i Spartą.
Według mnie taka będzie Ósemka:
1. Liverpool, 2. FC Barcelona, 3. Arsenal Londyn, 4. Inter, Mediolan, 5. Atletico Madryt, 6. AC Milan, 7. Bayern Leverkusen, 8. Aston Villa (no chyba, że my przegramy z Atalantą)
Bardzo przyjemnie to wygląda, no chyba tylko ten Inter, które nie cierpię, Atletico mi nie przeszkadza.
3
@Comentateiro To po chorwacku Yamalovic i Raphinovic
2
Ciężko w to uwierzyć, że strzelamy tyle goli co w czasach MSN czy Guardioli. Hansi Flick to potężny trener! Mam nadzieję, że zostanie tu na przynajmniej 3 lata. Jeśli w tak krótkim czasie przy Hansim Barca zrobiła tak wielki postęp, to strach się bać dla rywali jak posiedzi to dłużej. Szkoda, że Flick nie był wolny o zwolnieniu Valverde czy Setienem. Znów serce Barcelońskie mocno bije. Visca el Barca!
0
Pięknie wjechała koperta od Laporty.