@macio_944 Cholernie mi smutno! Nie ma już Davida Bowiego a teraz i Lyncha. ;( "Lost Highway", "Mulholland Drive", "Twin Peaks" arcydzieła! Poza tym "Człowiek słoń", "Prosta Historia".
Jeszcze daleko do końca, ale ciekawe czy LR będzie się cieszyć. I ktoś mi powie, że z taką grą o mistrzostwie możemy pomarzyć. Tu wystarczy, że skuteczność zacznie działa skuteczność, dziś działa.
@Faro Ale jest mega chamem, ile to razy faulował jak bandyta i bezczelnie się śmiał Nie przypominam sobie , żeby Vini z zimną krwią kogo faulował tak brutalnie. Teras ta sytuacja z bramkarzem to bardziej debilna decyzja niż brutalny faul. Bellingham powinien być już kilka razy zawieszany, nl ale biała część może więcej. Główny problem Viniego to szczekanie do sędziego.
Jak mu wszystko przeszkadza to nie znaczy, że mu zależy. To tak nie działa. O przy każdym faul robi z siebie niewiniątko, jest to też zwyczajnie dziecinne i mega słabe.
Poza tym ja piszę tylko i piłkarzach Realu a Ty już wprowadzasz Gaviego i naszych piłkarzy, to oczywiste, że nasi piłkarze odpieprzali różne akcje, wystarczy wspomnieć Suareza, Neya czy Albę. Kto niby jest taki zniewieściały? Już nie przesadzaj.
0
@blakkudium Raczej upadek trenerski.
0
Alonso! Ale frajesrstwo Madrytu!
2
@macio_944 Cholernie mi smutno! Nie ma już Davida Bowiego a teraz i Lyncha. ;( "Lost Highway", "Mulholland Drive", "Twin Peaks" arcydzieła! Poza tym "Człowiek słoń", "Prosta Historia".
0
Real, to mógłby dziś dalej awansować. Chętnie bym zobaczył np. finał Barcy z Realem. w PH.
0
Alle ta fura Hansiego zapierdala! Lecimy 5! Vamos!
0
Jeśli mamy celny strzał Musiały to jeśli nie wejdzie na boisko typ będzie przegrany?
0
Kurczę mógłby dzisiaj Pawełek dostać trochę więcej minut od Hansiego.
0
@Herato No chyba zwariował2ś.
0
@Ziemny Bo był słuszmie porównywany. Teraz porównywanie było niesprawiedliwe.
1
@Tabaluga37 Też tak uważam. ;)
0
Myślicie, że chłopaki powalczyli by. z Liverpoolem? 70-30 czy bardziej 55-45? :D
0
5
Sgtrata Araujo będzie wielkim ciosem dla naszej obrony. Wszedł i był totalnym szefem.
5
Wiadomo Pena ma wiele wad, ale robienie z niego totalnego zera jest żałosne.
1
Świetne wejście Olmo.
2
Real po czerwonej kartce tylko strzelili gola i zero niebezpiecznych. Gdzie ten mental?
0
Komentatorzy podnieceni jakby było -5-4
0
@tbas No wiadomo ty wiesz lepiej.
0
Spokojnie, wygramy.
1
Kocham naszego kapitana! Lać dupe dalej!
0
Balde jaki szef! Z orlika go wzięli hah. Pięknie zamyka mordki!
0
Jeszcze daleko do końca, ale ciekawe czy LR będzie się cieszyć.
I ktoś mi powie, że z taką grą o mistrzostwie możemy pomarzyć. Tu wystarczy, że skuteczność zacznie działa skuteczność, dziś działa.
2
Jakie dajecie noty za ten telemark? Coś pięknego.
0
Jeszcze 3! Vamos!
0
Camavinga jaka ameba hah
0
@Gronek Oczywiście, że nie.
0
Czemu Florian nie gra?
0
Oglądał już ktoś cały serial "Wzgórze psów"?
0
@vadner Dokładnie tak.
1
@Faro Ale jest mega chamem, ile to razy faulował jak bandyta i bezczelnie się śmiał Nie przypominam sobie , żeby Vini z zimną krwią kogo faulował tak brutalnie. Teras ta sytuacja z bramkarzem to bardziej debilna decyzja niż brutalny faul. Bellingham powinien być już kilka razy zawieszany, nl ale biała część może więcej. Główny problem Viniego to szczekanie do sędziego.
Jak mu wszystko przeszkadza to nie znaczy, że mu zależy. To tak nie działa. O przy każdym faul robi z siebie niewiniątko, jest to też zwyczajnie dziecinne i mega słabe.
Poza tym ja piszę tylko i piłkarzach Realu a Ty już wprowadzasz Gaviego i naszych piłkarzy, to oczywiste, że nasi piłkarze odpieprzali różne akcje, wystarczy wspomnieć Suareza, Neya czy Albę. Kto niby jest taki zniewieściały? Już nie przesadzaj.