0

Kto jest większym chamem i burakiem Judę czy Vini?

0

Jacy napastnicy według was w historii futbolu są/byli najbardziej niedoceniani i przeceniani?

0

@RomanGroza Najgorzej będzie jak sprzeday i kupimy jakiegoś placka, w transfer Taha to średnio wierzę.

0

@Maker0 Ja pierdziele zapomniałem o nim. :D Oczywiście, że nie skreślam. No to kwestia czy Araujo czy Tah, choć w przyjście tego drugiego to średnio wierzę.

0

Jak ogólnie sytuacja z Christensen? Nadal leczy kontuzje i nie ma rejestracji? Mam nadzieje, że zostanie na kolejny sezon, to świetna opcja na ławkę i nie tylko, wątpię, że znajdziemy kogoś lepszego.

Ogólnie fajnie by było jakby obsada obrony w przyszłym sezonie wyglądała tak Cubarsi, Araujo lub Tah (?), Martinez, Christensen.

1

@Marcelinho99 Tak bo Araujo chcę 20 mln. W poprzednim sezonie opuścił tylko 8 spotkań, Pedri opuścił jeszcze więcej, a teraz trzyma się świetnie, też było gadanie, że na zawsze będzie problem z kontuzjami. Sprzedamy pewnie za śmieszne pieniądze i zostaniemy z Cubarsim, starym Martinezem, do tego Garcia i Christensen (choć nie wiem czy on zagra w tym sezonie). Na przyszły sezon nie wiadomo czy Tah przyjdzie. Niby dlaczego ma skończyć jak Fati? Pedri też miał być drugim Fatim.

0

@DonCarletto Ciężko się domyślić, że to pomyłka? ;)

0

@esem91 50-50, na pewna nie ma czego się bać.

1

Ale ten Real jest cieniutki, z palcem w tyłku można ich dojechać, Yamalek w niedziele będzie się bawić. Kompletnie nie mam obawy przed tym meczem. Vamos!

2

@Marcelinho99 Kiedy niby Cubarsi wygryzł Araujo? :D Przecież to kłamstwo. W poprzednim sezonie zagrał więcej niż Cubarsi, w tym sezonie nie miał jak go wygryźć, bo Urugwajczyk był kontuzjowany. Więc niby kiedy? Piszesz to tylko po to żeby pasowało do twojej wymyślonej ewakuacji spowodowanej przed Cubarsiego.

1

Barca w finale, a tutaj praktycznie zero radości. To ile przegramy w niedziele?

0

Dzisiaj typowy mecz z Bilbao. Ważne, że mamy finał! Dawać ten śmieszny Real!

0

Coś pięknego, że akurat Gavuś! Raphinha przy tej akcji pieprzny szef! On musi zostać kapitanem na zawsze.

W przyszłym sezonie będzie wybierany kapitan?

1

@GigiAmoroso Dokładnie tak, ale raczej dla nas to tylko marzenie. Ciekawe czy Newcastle go komuś odda czy zostanie na więcej lat.

0

Jakby to było realne to chcielibyście Isaka w Barcelonie?

0

Kompletnie nie śledzę tego cyrku Grubaska, ale jak tam obecna sytuacja, panuje optymizm?

2

O widzę że Inter ładnie się sfrajerzył! I to mi się podoba. ;) Teraz jeszcze tylko brak mistrzostwa.

0

@krycha2201 Nie wierzę, w taki scenariusz, ale nie zdziwię się jakby chciał poczekać.

0

Tak tylko teoretycznie. Moglibyśmy wziąć za darmo Olmo w letnim okienku transferowy na nowy sezon, i go zarejestrować? :D Oczywiście musiał by teraz zostać i nie grać te 5 miesięcy.

0

@Filipem Serio? Przecież mu ost mecz zagraliśmy świetnie, a Real co takiego okazał? żre chcesz się ich bać? Skąd twoje obawy? tam kompletnie się Realu nie boję. My z każdym mocnym rywalem radzimy sobie bardzo dobrze, spokojnie możemy to wygrać.

0

@kuz Niech każdy robi jak chcę. Ja na tym etapie nien zamierzam nic skreślać. Moim chłopaki jeszcze powalczą. ;)

3

@partymaker Real wygrał ten mecz bo Valencią była dziś totalnym frajerem.

0

@tbas Zmieniasz temat, ja mówię tutaj o lidze. Nie wiem po co mi tu piszesz o innych rozgrywkach? Skreślać a zarazem wymagać to brzmi kompletnie bez sensu. Dla takich kibiców to nasi piłkarze powinni mieć kompletnie wywalone.

I zostały nam nadal wszystkie trofea, 6 lub 5 pkt straty przy 19 kolejek do końca to kwestia otwarta. Oczywiście możeś mieć inne zdanie, Czysto teoretycznie jak w 30 kolejce zrównamy się z puktami to nagle wiara wróci? To jest fair wobec swojego klubu?

11

Jeśli już skreśliliście Barcę i nie wierzycie w mistrzostwo, to w takim razie po co wymagacie od piłkarzy żeby w kolejnych meczach się starali i wygrywali?

0

@Coutinho007 Dwuie kolejki temu.

0

@robsesh A czy ja mówię, że tak będzie? Ale na pewno kwestia mistrza dla nas jst zakończona.

0

@tbas Chyba zwariowałeś, że na etapie połowy ligi strata 6 pkt to jest koniec szansa na mistrzostwo Barcelony. Nie masz żadnej pewności, że Real będzie lepiej punktował od Barcy. Skąd wiesz, że będą grać lepiej?

0

@tbas Daj już im mistrz. :D Jakie grają coraz leopiej? Dziś może grali dobrze? Co za wymysł. Chcesz mi powiedzieć, że z Rayo i Atalantą grali dobrze?

2

Valencia sama to przegrała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?