@Maker0 Ja pierdziele zapomniałem o nim. :D Oczywiście, że nie skreślam. No to kwestia czy Araujo czy Tah, choć w przyjście tego drugiego to średnio wierzę.
Jak ogólnie sytuacja z Christensen? Nadal leczy kontuzje i nie ma rejestracji? Mam nadzieje, że zostanie na kolejny sezon, to świetna opcja na ławkę i nie tylko, wątpię, że znajdziemy kogoś lepszego.
Ogólnie fajnie by było jakby obsada obrony w przyszłym sezonie wyglądała tak Cubarsi, Araujo lub Tah (?), Martinez, Christensen.
@Marcelinho99 Tak bo Araujo chcę 20 mln. W poprzednim sezonie opuścił tylko 8 spotkań, Pedri opuścił jeszcze więcej, a teraz trzyma się świetnie, też było gadanie, że na zawsze będzie problem z kontuzjami. Sprzedamy pewnie za śmieszne pieniądze i zostaniemy z Cubarsim, starym Martinezem, do tego Garcia i Christensen (choć nie wiem czy on zagra w tym sezonie). Na przyszły sezon nie wiadomo czy Tah przyjdzie. Niby dlaczego ma skończyć jak Fati? Pedri też miał być drugim Fatim.
Ale ten Real jest cieniutki, z palcem w tyłku można ich dojechać, Yamalek w niedziele będzie się bawić. Kompletnie nie mam obawy przed tym meczem. Vamos!
@Marcelinho99 Kiedy niby Cubarsi wygryzł Araujo? :D Przecież to kłamstwo. W poprzednim sezonie zagrał więcej niż Cubarsi, w tym sezonie nie miał jak go wygryźć, bo Urugwajczyk był kontuzjowany. Więc niby kiedy? Piszesz to tylko po to żeby pasowało do twojej wymyślonej ewakuacji spowodowanej przed Cubarsiego.
Tak tylko teoretycznie. Moglibyśmy wziąć za darmo Olmo w letnim okienku transferowy na nowy sezon, i go zarejestrować? :D Oczywiście musiał by teraz zostać i nie grać te 5 miesięcy.
@Filipem Serio? Przecież mu ost mecz zagraliśmy świetnie, a Real co takiego okazał? żre chcesz się ich bać? Skąd twoje obawy? tam kompletnie się Realu nie boję. My z każdym mocnym rywalem radzimy sobie bardzo dobrze, spokojnie możemy to wygrać.
@tbas Zmieniasz temat, ja mówię tutaj o lidze. Nie wiem po co mi tu piszesz o innych rozgrywkach? Skreślać a zarazem wymagać to brzmi kompletnie bez sensu. Dla takich kibiców to nasi piłkarze powinni mieć kompletnie wywalone.
I zostały nam nadal wszystkie trofea, 6 lub 5 pkt straty przy 19 kolejek do końca to kwestia otwarta. Oczywiście możeś mieć inne zdanie, Czysto teoretycznie jak w 30 kolejce zrównamy się z puktami to nagle wiara wróci? To jest fair wobec swojego klubu?
Jeśli już skreśliliście Barcę i nie wierzycie w mistrzostwo, to w takim razie po co wymagacie od piłkarzy żeby w kolejnych meczach się starali i wygrywali?
@tbas Chyba zwariowałeś, że na etapie połowy ligi strata 6 pkt to jest koniec szansa na mistrzostwo Barcelony. Nie masz żadnej pewności, że Real będzie lepiej punktował od Barcy. Skąd wiesz, że będą grać lepiej?
0
Kto jest większym chamem i burakiem Judę czy Vini?
0
Jacy napastnicy według was w historii futbolu są/byli najbardziej niedoceniani i przeceniani?
2
@A4ron Właśnie miałem wstawić :D https://scontent.fktw6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/472852494_999611015532261_203263551793227688_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=otEHuzmz8FMQ7kNvgGo2Y9K&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.fktw6-1.fna&_nc_gid=Aj7yek8bsdfJHiFv07rZJ-c&oh=00_AYCnqV0d8WXlm1MfE2cELYGT3w1VaJ2aYe36jib3MlU9FQ&oe=6786F2E7
0
@RomanGroza Najgorzej będzie jak sprzeday i kupimy jakiegoś placka, w transfer Taha to średnio wierzę.
0
@Maker0 Ja pierdziele zapomniałem o nim. :D Oczywiście, że nie skreślam. No to kwestia czy Araujo czy Tah, choć w przyjście tego drugiego to średnio wierzę.
0
Jak ogólnie sytuacja z Christensen? Nadal leczy kontuzje i nie ma rejestracji? Mam nadzieje, że zostanie na kolejny sezon, to świetna opcja na ławkę i nie tylko, wątpię, że znajdziemy kogoś lepszego.
Ogólnie fajnie by było jakby obsada obrony w przyszłym sezonie wyglądała tak Cubarsi, Araujo lub Tah (?), Martinez, Christensen.
1
@Marcelinho99 Tak bo Araujo chcę 20 mln. W poprzednim sezonie opuścił tylko 8 spotkań, Pedri opuścił jeszcze więcej, a teraz trzyma się świetnie, też było gadanie, że na zawsze będzie problem z kontuzjami. Sprzedamy pewnie za śmieszne pieniądze i zostaniemy z Cubarsim, starym Martinezem, do tego Garcia i Christensen (choć nie wiem czy on zagra w tym sezonie). Na przyszły sezon nie wiadomo czy Tah przyjdzie. Niby dlaczego ma skończyć jak Fati? Pedri też miał być drugim Fatim.
0
@DonCarletto Ciężko się domyślić, że to pomyłka? ;)
0
@esem91 50-50, na pewna nie ma czego się bać.
1
Ale ten Real jest cieniutki, z palcem w tyłku można ich dojechać, Yamalek w niedziele będzie się bawić. Kompletnie nie mam obawy przed tym meczem. Vamos!
2
@Marcelinho99 Kiedy niby Cubarsi wygryzł Araujo? :D Przecież to kłamstwo. W poprzednim sezonie zagrał więcej niż Cubarsi, w tym sezonie nie miał jak go wygryźć, bo Urugwajczyk był kontuzjowany. Więc niby kiedy? Piszesz to tylko po to żeby pasowało do twojej wymyślonej ewakuacji spowodowanej przed Cubarsiego.
1
Barca w finale, a tutaj praktycznie zero radości. To ile przegramy w niedziele?
0
Dzisiaj typowy mecz z Bilbao. Ważne, że mamy finał! Dawać ten śmieszny Real!
0
Coś pięknego, że akurat Gavuś! Raphinha przy tej akcji pieprzny szef! On musi zostać kapitanem na zawsze.
W przyszłym sezonie będzie wybierany kapitan?
1
@GigiAmoroso Dokładnie tak, ale raczej dla nas to tylko marzenie. Ciekawe czy Newcastle go komuś odda czy zostanie na więcej lat.
0
Jakby to było realne to chcielibyście Isaka w Barcelonie?
0
Kompletnie nie śledzę tego cyrku Grubaska, ale jak tam obecna sytuacja, panuje optymizm?
2
O widzę że Inter ładnie się sfrajerzył! I to mi się podoba. ;) Teraz jeszcze tylko brak mistrzostwa.
0
@krycha2201 Nie wierzę, w taki scenariusz, ale nie zdziwię się jakby chciał poczekać.
0
Tak tylko teoretycznie. Moglibyśmy wziąć za darmo Olmo w letnim okienku transferowy na nowy sezon, i go zarejestrować? :D Oczywiście musiał by teraz zostać i nie grać te 5 miesięcy.
0
@Filipem Serio? Przecież mu ost mecz zagraliśmy świetnie, a Real co takiego okazał? żre chcesz się ich bać? Skąd twoje obawy? tam kompletnie się Realu nie boję. My z każdym mocnym rywalem radzimy sobie bardzo dobrze, spokojnie możemy to wygrać.
0
@kuz Niech każdy robi jak chcę. Ja na tym etapie nien zamierzam nic skreślać. Moim chłopaki jeszcze powalczą. ;)
3
@partymaker Real wygrał ten mecz bo Valencią była dziś totalnym frajerem.
0
@tbas Zmieniasz temat, ja mówię tutaj o lidze. Nie wiem po co mi tu piszesz o innych rozgrywkach? Skreślać a zarazem wymagać to brzmi kompletnie bez sensu. Dla takich kibiców to nasi piłkarze powinni mieć kompletnie wywalone.
I zostały nam nadal wszystkie trofea, 6 lub 5 pkt straty przy 19 kolejek do końca to kwestia otwarta. Oczywiście możeś mieć inne zdanie, Czysto teoretycznie jak w 30 kolejce zrównamy się z puktami to nagle wiara wróci? To jest fair wobec swojego klubu?
11
Jeśli już skreśliliście Barcę i nie wierzycie w mistrzostwo, to w takim razie po co wymagacie od piłkarzy żeby w kolejnych meczach się starali i wygrywali?
0
@Coutinho007 Dwuie kolejki temu.
0
@robsesh A czy ja mówię, że tak będzie? Ale na pewno kwestia mistrza dla nas jst zakończona.
0
@tbas Chyba zwariowałeś, że na etapie połowy ligi strata 6 pkt to jest koniec szansa na mistrzostwo Barcelony. Nie masz żadnej pewności, że Real będzie lepiej punktował od Barcy. Skąd wiesz, że będą grać lepiej?
0
@tbas Daj już im mistrz. :D Jakie grają coraz leopiej? Dziś może grali dobrze? Co za wymysł. Chcesz mi powiedzieć, że z Rayo i Atalantą grali dobrze?
2
Valencia sama to przegrała.