@Encore Przed sezonem wszyscy gadali, że będzie minus dwadzieścia , wystarczyło zagrać świetnie 2 miesiące i nagle brak mistrzostwa to wielki dramat. Mimo wszystko patrząc na wyniki w tej lidze, to mknus te -6 nie oznacza przegranej ligi, Jedyny argument zwolnienia Flicka to musiało by być z 5 miejsce w lidze. Trzeba pamiętać, że w LM robi świetną robotę.
Jak ligi nie wygramy, to jestem przekonany, że pół LR będzie wypielrzać Hansiego, :D Ja wiem, że mega będzie szkodać po tak świetnym początku i przewadze jak nie wygramy ligi, a niektórzy traktują to tak jakby mistrzostwo to był nasz obowiązek, który by zakładany przed sezonem. Jak Flicka się wywali po jednym sezonie to będzie debilna decyzja.
@Filipem Jski Real? Do Realu może być tylko 5 a i nie koniecznie. Jakie frajrsywo? Strata 6 pkt przewagi to frajerstwo? To się dzieje nawet znacznie lepszy. Frajerstwo to będzie jak mistrzostwa nie będzie po takiej przewadze.. Do końvca jest 19 meczy a nie 5.
Wielka szkoda, byliśmy 3x lepsi. No nic nie ma coś spuszczać głów. Potencjalna stara 6 to nie jakaś tragedia. Bardzo cieszy, że pokazali, że potrafią znów świetnie grać. Nie ma co panikować, sytyacje w tabeli już nie jest komfortowa, ale nic jest zamknięte. Wkurwienie jest mega! Visca el Barca!
Ja w ogóle nie rozumiem skąd ta obawa przed Atletico. Oczywiście wiadomo, że to będzie cholernie ciężki mecz. Prowadź mój piękny kapitanie! Vamos Barca!
Angielska na koniec - Liverpool, Arsenal, Chelsea jak dla mnie najlepsza opcja. Mogłoby jeszcze City (wątpię) wylecieć poza topi 4 i Nottingham Forest na czwartym miejscu, ale to raczej nierealne, choć już taka Aston Vllla jak najbardziej.
Nawet nie wiedziałem, że Arda Turan to Pan trener! jego Eyupspor i to jest beniaminek walczy o 3 miejsce (puchary) w lidze. Właśnie prowadzi z Mou i jego Fenerbahce.
@BORO_12 W ogóle nie rozumiesz o czym piszę. Napisałem, że "obecna kadencja". Nie bronię go. Skąd to twierdzenie? Oceniam tą kadencję bardzo słabo. Ale twierdzenie, że to najgorsze co spotkało klub jest śmieszne. Chcesz go stawiać obok Bartomeu? Może Powiesz, że wszystko robił źle i kub nie wyciągnął x totalnej ruiny? W tym sezonie walczymy o najwyższe cele, i to też zasługa Laporty, fakt jest taki, że gdyby nie on, to ciężko byłoby utrzymać najlepszych zawodników.
@krol211 Czyli nic dobrego nie zrobił dla Barcy. :D Bez Laporty mógłbyś pomarzyć o walkę o większe cele, i to jest fakt. Popełnia zre decyzje i pieprzy często głupoty, ale mówię, że jego kadencja to tylko jeden wielki dramat jest śmieszne
@messi33 Bartomeu 5x gorsza. Stawianie ich obok siebie jest obrzydliwe. Laporcie należy się krytyka, ale wchodził do wielkiego burdelu, a mimo wszystko podniósł klub z jednego kolana. Podejmuję źle decyzje, ale na pewno nie niszczy klubu od środka. Piszesz tak jakby nic dobrego nie zrobił. Wchodząc do klubu po Bartomeu jak najbardziej uratował Barcę, nie powiedziane, że inni kandydaci zrobiliby to lepiej. Przy takich problemach to normalne, że mogłeś z czymś przeszarżować czy podjąć złą decyzje, Wątpię, że dało się zrobić wszystko doskonale.
Pisanie, że ta obecna kadencja Joana jest najgorszym co spotkało klub, to gruba przesada i zwyczajnie kłamstwo. Gdyby nie Laporta, to wątpię, że w klubie byśmy zatrzymali takich piłkarzy jak Yamal, Pedri, Kounde czy Raphinha. Teraz już będzie nie łatwo podpisać kontrakt z Yamalem. Bez takich zawodników pewnie byłaby coroczna walka żeby załapać się do LM.
1
@Encore Przed sezonem wszyscy gadali, że będzie minus dwadzieścia , wystarczyło zagrać świetnie 2 miesiące i nagle brak mistrzostwa to wielki dramat. Mimo wszystko patrząc na wyniki w tej lidze, to mknus te -6 nie oznacza przegranej ligi, Jedyny argument zwolnienia Flicka to musiało by być z 5 miejsce w lidze. Trzeba pamiętać, że w LM robi świetną robotę.
4
Jak ligi nie wygramy, to jestem przekonany, że pół LR będzie wypielrzać Hansiego, :D
Ja wiem, że mega będzie szkodać po tak świetnym początku i przewadze jak nie wygramy ligi, a niektórzy traktują to tak jakby mistrzostwo to był nasz obowiązek, który by zakładany przed sezonem. Jak Flicka się wywali po jednym sezonie to będzie debilna decyzja.
0
@karci0 -5 To są dwa mecze, np. wygrywasz z Realem i Real raz remisuje. Tyle pkt, 5 :D.
1
@mientusek1407 Pół ligi do końca, ale dla niejktórych -6 to koniec. :D
0
@Filipem Jski Real? Do Realu może być tylko 5 a i nie koniecznie. Jakie frajrsywo? Strata 6 pkt przewagi to frajerstwo? To się dzieje nawet znacznie lepszy. Frajerstwo to będzie jak mistrzostwa nie będzie po takiej przewadze.. Do końvca jest 19 meczy a nie 5.
0
@Barca-Messi10 A czemu mw to się nie zmienić.
0
@F3DO Jak nic nie daję? hah
2
Ja nie rozumiem jak można pieprzyć, że te raczej -6 i zamyka ligę i nie jest to do odrobienia.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Tutaj nje było głodu gry, haha
0
@Michael24 Jakie nie do odrobienia, człowieku 19 kolejek! Strata formy była, ale dziś zagrali śwjetnie, więc spokojnie forma może wrócić.
0
@abram3k No i co z tegio?
1
Wielka szkoda, byliśmy 3x lepsi. No nic nie ma coś spuszczać głów. Potencjalna stara 6 to nie jakaś tragedia. Bardzo cieszy, że pokazali, że potrafią znów świetnie grać. Nie ma co panikować, sytyacje w tabeli już nie jest komfortowa, ale nic jest zamknięte. Wkurwienie jest mega! Visca el Barca!
1
Oby Olmo dziś odpalił SSJ.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Casado spieprzył.
0
@Gitarkafcb Ideał materiał na piłkarza Realu.
6
Jude może pomarzyć o takiej wizji i technice co Pedri. A o kulturze to już w ogóle.
3
Ta niby wielka forma i wspaniała serie Atletico to głównie bicie leszczów. Ale trzeba uważać, oni pod końcówke potrafią się obudzić.
0
@ali3gator Bo i seria to głównie Slovan, Sparta, Valladolid.
0
@Marian_Pazdzioch Nawet u mnie słychać jak Kamilkowi pęka dupsko
1
Jak na razie Barca gra z nimi jak z dziećmi.
LR: Atletico nas rozjedzie. Remis to maks. ;)
0
Wiedziałem, że warto będzie w nich wierzyć!
Kocham ich! Teraz napieprzać do przodu!
0
Ja w ogóle nie rozumiem skąd ta obawa przed Atletico. Oczywiście wiadomo, że to będzie cholernie ciężki mecz. Prowadź mój piękny kapitanie! Vamos Barca!
2
Angielska na koniec - Liverpool, Arsenal, Chelsea jak dla mnie najlepsza opcja. Mogłoby jeszcze City (wątpię) wylecieć poza topi 4 i Nottingham Forest na czwartym miejscu, ale to raczej nierealne, choć już taka Aston Vllla jak najbardziej.
0
Saka zszed ł przez kontuzje? Jeśli mam jego celny strzał, to nie mam znaczenie, że zszedł przez kontuzje i po kuponie?
1
@DonCarletto I dobrze kupon bardziej w grze. ;)
1
Nawet nie wiedziałem, że Arda Turan to Pan trener! jego Eyupspor i to jest beniaminek walczy o 3 miejsce (puchary) w lidze. Właśnie prowadzi z Mou i jego Fenerbahce.
0
@Astad A jakie to ma znaczenie.
0
@BORO_12 W ogóle nie rozumiesz o czym piszę. Napisałem, że "obecna kadencja". Nie bronię go. Skąd to twierdzenie? Oceniam tą kadencję bardzo słabo. Ale twierdzenie, że to najgorsze co spotkało klub jest śmieszne. Chcesz go stawiać obok Bartomeu? Może Powiesz, że wszystko robił źle i kub nie wyciągnął x totalnej ruiny? W tym sezonie walczymy o najwyższe cele, i to też zasługa Laporty, fakt jest taki, że gdyby nie on, to ciężko byłoby utrzymać najlepszych zawodników.
2
@krol211 Czyli nic dobrego nie zrobił dla Barcy. :D Bez Laporty mógłbyś pomarzyć o walkę o większe cele, i to jest fakt. Popełnia zre decyzje i pieprzy często głupoty, ale mówię, że jego kadencja to tylko jeden wielki dramat jest śmieszne
3
@messi33 Bartomeu 5x gorsza. Stawianie ich obok siebie jest obrzydliwe. Laporcie należy się krytyka, ale wchodził do wielkiego burdelu, a mimo wszystko podniósł klub z jednego kolana. Podejmuję źle decyzje, ale na pewno nie niszczy klubu od środka. Piszesz tak jakby nic dobrego nie zrobił. Wchodząc do klubu po Bartomeu jak najbardziej uratował Barcę, nie powiedziane, że inni kandydaci zrobiliby to lepiej. Przy takich problemach to normalne, że mogłeś z czymś przeszarżować czy podjąć złą decyzje, Wątpię, że dało się zrobić wszystko doskonale.
Pisanie, że ta obecna kadencja Joana jest najgorszym co spotkało klub, to gruba przesada i zwyczajnie kłamstwo. Gdyby nie Laporta, to wątpię, że w klubie byśmy zatrzymali takich piłkarzy jak Yamal, Pedri, Kounde czy Raphinha. Teraz już będzie nie łatwo podpisać kontrakt z Yamalem. Bez takich zawodników pewnie byłaby coroczna walka żeby załapać się do LM.