0

Zabawa Arnold na 4!

1

Może wreszcie Salah zostanie doceniony. Zawsze go chciałem go w Barcelonie, niestety to już się nie spełni, ale całe szczęście, że nie poszedł do Realu, Bayernu czy jakiegoś Interu.

0

@tbas Domyśl się.

0

Liverpool przepiękny. Idą jak po swoje! Jaki Barca nie wygra LM :p To balon dla Salaha!

0

Brawo Nottingham! Tak z ciekawości. Wyróżnia się tam ktoś z piłkarzy?

1

@Hosh Ważne żeby były puchary. ;)

0

@Ojciec5tkidzieci Dla mnie Szybcy i Wścieli to szkoda czasu.

0

@Eklerek Ale nie znasz fabuły ani zarysu postaci, Uważasz, że jeśli wyciekły nagrania (tak wszystkie ;)) to film będzie żenadą? Nawet nie wiesz, które sceny reżyser użyję i jak będą zmontowane. Czyli wychodzi na to, że sceny są najważniejsze? Przecież w takim filmie nie będzie chodziło głównie o wyścigi . Co z tego, że zwiastun słaby? Mnie i wiele innych ludzi nigdy zwiastun nie interesuje. Było wiele genialnych zwiastun, a film był żałosny.

W twoim komentarzu nie ma sensownego argumentu, że film będzie żaenadą. Ja tam bardzo czekam, postacie zagrane przez Brada i Javiera to będzie sama przyjemność, a reżysera stać na bardzo dobry film.

Nie lepiej skupić się na odp?

0

Na jakie filmy czekacie najbardziej w 2025?
Jak dla mnie:

1. "F1", reż. Joseph Kosinski (Brad Pitt, Javier Bardem) -



2. "The Battle of Baktan Cross" reż. Paul Thomas Anderson (Leonardo DiCaprio, Benicio del Toro, Sean Penn) - https://tiny.pl/4m4y8fhj

6

@Joe_Barbaro Bez porównania. Valverde nawet nie stanie obok Rakitica. Nigdy nie zrozumiem zachwytu nad Fede,, ciągle jedzie na świetny strzale.

2

@Eklerek Hannibal

2

@misterio Trochę tu przegiąłem. :) Cholernie szkoda, że wszystko poszło na Cou i Dembele, bardzo liczyłem na tego drugiego, jarałem się tym transferem tak jak gdy przychodził Suarez.

0

@misterio Dokładnie tak. Bardzo mu tak dobrze, oczywiście nie mówię o kontuzjach. Dla mnie to zwyczajny idiota..

0

@Encore Mega by ucieszył balona dla Mou!

0

Tylko w Hiszpanii są takie limity? Tak teoretycznie jakbyśmy byli w innejl ligi też byłyby takie cyrki i problemy?

2

@GREGRTS To są chore zasady Tebasa.

1

@Konstanty23 Nie do końca załapałem o co Ci chodziło. :D Ja też w Laportę komplrtnie nie wierzę.

0

@Xxxbarca4ever Tak to drugie. ;)

0

@Czajka90 Szkoda, bo trzymałem za nich kciuki, ale i tak szacun dla Artety. W Anglii jestem za Liverpoolem, ale mam nadzieję, że Arteta też się doczeka mistrza. Ogólnie fajnie jakby posiedział sporo czasu w Londynie, tak jak kiedyś to z trenerami bywało. Na ten moment ile jeszcze będzie trwać jego kontrakt?

0

@Konstanty23 Żadna różnica :D To jeden z niewielu piłkarzy w naszej kadrze, który potrafi jednym podaniem odmienić mecz. "Jak był kontuzjowany, to żadna różnica", a jak miała być jak nie grał? To, że ostatnie mecze miał słabsze, to nie znaczy, że kolejne takie będą.

Serio liczysz, że się nie uda? Bez niego nasza pomoc będzie wyglądać żałośnie. Pedri nie będzie mógł zagrać, a nie daj boże wyleci na dłuższy czas to mamy tylko Torre, ewentualnie Gavi, de Jong, życzę powodzenia, przecież ro będzie dramat. Tak brak rejestracji Olmo mega wpłynie na zarząd.

0

@FcPortoFan1999 Myślisz, że dziś Omorodion ukuję gola?

0

@Czajka90 Przecież to bardziej w żartach. Nie łatwo było zdobyć mistrza przy takim City. Wicemistrzostwo to był wielki sukces Artety.

9

@Emial22 Zdecydowanie Busquets.

0

@tbas Tak zawsze. :D

0

@Xxxbarca4ever No i niech se kupują. Piszesz tak jakby to był fifa, jak jeden transfer może sprawić dominacje. Śmieszne.

1

@FcPortoFan1999 Zapowiada się pasjonująca walka o wicemistrzostwo! ;) Ciekawe ile lat jeszcze potrzebuje Arteta na mistrzostwo. ;p Dobrze, że wygrali. Liverpool pierwszy, a Arsenal drugi dla mnie najlepszy scenariusz.

0

Widzę, że LR ładnie tam głosowała w plebiscycie u footrolla na dziadów roku. :D

0

@BORO_12 Mimo wszystko jak się uda to jakiejś kompromitacji nie będzie, nie miej już terazvs sam się ośmieszył.

0

@Prorokk Nie gadaj głupot chłop potrafi podaniem odmienić mecz. Olmo zagrał 20 spotkań a Ty takie śmieszne wnioski, twoim podejściem Raphinha by biegał w Chelsea lub Arabii. Wiadomo masz ost słabsze mecze jesteś nikim. Tak jakby w każdym meczu grał gówno u nic nie wnosił, co jest kłamstwem. Na pod względem kontuzji na ten moment nie wygląda dramatycznie, opuścił 6 spotkań na 25 przez kontuzje.

2

@agaFCB Ten kolor jest super, a i reprezentuję Barcę ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?