Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piękna polszczyzna, brawo Prezes;)
https://mobile.twitter.com/RafalStec/status/1641920165766938630
0
Hej macie jakieś info, Haaland dziś zagra?
1
@Faro Kylian Mbappe:)
11
Uważajcie na siebie jak spawacie!
https://mobile.twitter.com/HumansNoContext/status/1640806141532819474
0
@MateuszGotowka99 wiesz nic do Niego nie mam, ale to repka Hiszpanii, trzymajmy jakiś poziom
0
Kiedyś w ataku Hiszpanii wychodził Raul z Morientesem, później genialny duet Villa-Torres, obecnie na szpicy 33 letni Joselu w 1szym jaja lekkie;)
1
C'mon Scotland! :)
1
Cristiano jest wielki!
0
Mówię tylko polska myśl szkoleniowa, czekam na komentarz Janka Tomaszewskiego!
2
Gramy w grupie także z Wyspami Owczymi, które potrafiły ostatnio w swojej grupie LN zdobyć 8pkt wygrywając u siebie 2-1 z Turcją i Litwą;)
0
Niech wraca Czesiu i Grzegorz Krychowiak!
1
Wracaj Maestro, wracaj Czesiu Michniewicz!
1
@Emhyr a co Lewy taki skwaszony?
0
@Kidd przepraszam, przesadziłem masz rację
0
Ale że Krychowiaka nie wziął Santos to jestem w szoku, Naszego dyrygenta środka pola kadry jak kiedyś śp. Kaziu Deyna, Grzesiu tęsknimy i pamiętamy:/!
2
@Waslak12 Kiwi np.
2
@michal26 szykuje się prawdopodobnie koalicja PiSu i Konfederacji w nowym sejmie
2
Włosi wracają do gry w Europie, Tomek Hajto się załamie;) La Liga trochę wstyd, widać wpływ Tebasa...
1
@Zip Arsenal Sporting!
1
Danielson syn Daniela:)
0
Tak to jest jak się piro w hali odpala:/
1
Dawid "Copperfield" Kubacki, wielkie brawa!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Maestro Dawid Kubacki!
2
Ładne skoki teraz...
1
Najnowszy sondaż wyborczy:
https://mobile.twitter.com/MateuszPluta02/status/1636366455410237444
0
@ToWinaSedziego też mnie wkurza ta ramka:/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@talizmo tu miałem największe wątpliwości, jednak Eintracht to nie taka mocna weryfikacja wg mnie, ok zgodzę sie na 4.5 gwiazdki:)
1
Siła zespołów po 1/8, skala 5 gwiazdkowa, wg mnie - opinia subiektywna;)
Bayern, Man City, Real *****
Napoli, Benfica ****
Chelsea ***
Inter, Ac Milan **