Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niezłe emocje w Mediolanie;)
0
@Kondziubarca trochę tragifarsa...
0
No to sobie AS Roma pograła
0
@Emhyr otóż to:P
0
Może jest opcja, że Barca pójdzie na współpracę z prokuraturą, zostanie 60-ką i opowie o innych klubach;)
1
Z bokserskiego podwórka:)
https://mobile.twitter.com/boxingfun/status/1634916025295839233
0
@Elnuum relegacja o 1 lub 2 klasy w dół, kara finansowa i/lub wykluczenie z pucharów europejskich...
0
Nie no to boisko w Kielcach to tragedia...Ale Łukowski co gra w takich warunkach, to jest klasa naprawdę, powienien Santos dać mu szansę w kadrze!
0
Ciekawe ile osób ma dziś Salaha na kapitanie w Fantasy hehe:)
2
Miliard w Rozumie i Janusz Weiss, genialny program to był...
0
Wincjusz kartka, nowe nie znałem haha
2
Raków wrócił do formy na dobre, fani ze Świętego Miasta mogą powoli chłodzić szampany;)
2
Coś Ty narobił Leo?! ;)
https://mobile.twitter.com/WarNewsPL1/status/1633765925299126276
0
Co ten gość chciał zabić Messiego?!
0
Tylko Goncalo Feio może ogarnąć to całe PSG!
0
Sane Mane pozamiatane:) Prawie;)
1
Dramat wielki dramat ta gra PSG
1
Ta linia pomocy PSG jakby taka nieekskluzywna;)
0
Mbappe przychodź do Nas, mamy jedną z najlepszych linii defensywnych w Europie, wygrasz trofea:)
1
@P33ck on poprzedni sezon sama liga włoska: 32 mecze 9 bramek 5 asyst, bardzo dobre statsy;) Pedro Pedrito:)
12
B-21 Raider Proszę Państwa!
https://mobile.twitter.com/Artur_Micek/status/1633161170008915968
1
O godz. 15 konferencja prasowa właściciela Motoru Lublin ;)
2
@barcelonaLM daj spokój, obrzydliwe memy dotyczące JP2, ataki na kościół, wartości, rodzinę...kampania wyborcza-nienawiści rusza pełną parą...
4
Te nowe bomby szybujące JDAM dla Ukrainy robią wrażenie:
https://mobile.twitter.com/bayraktar_1love/status/1633014924690481154
0
Hej próbował ktoś z Was zalogować sie na stronę Łączy Nas Piłka bilety i kupić bilet na mecz Polska-Albania? Ja cały czas próbuję i lipa...
1
@AFA90 myślę kierunek Arabia Saudyjska:)
1
Mam pytanie czy ktoś z Was wysyłał może maila z informacją do Barcelony dotyczącą artykułu na stronie meczyki pl, który obraża i szkaluje Nasz klub i prezesa? Może prawnicy Bracy chcieliby się temu bliżej przyjrzeć;)
0
@Kluivert_P każdy zasługuje na miłość nawet Sasha Grey
6
Nieźle;)
https://mobile.twitter.com/BartoszFlorek_/status/1632449313539338241
2
Sędziów widać mamy dobrze dogadanych;)