2

@barcelonaLM słuchałem przed chwilą w Podróży bez Paszportu pana Meissnera i zwrócił uwagę na ciekawą rzecz, że ruski mają tam spore magazyny amunicji m.in., na którą może mieć ochotę Ukraina;)

1

@Faro Insta stories Karim wrzucał jakieś i się zaczęło w komentarzach ponoć;)

4

Z tego co czytam na białej stronie, to sam kapitan Benzema nakręcił na swoim Insta ten cały hejt na Alabę, brawo;)

1

@Jakub1513 jeśli to jakaś jelitówka, to trzeba to po prostu przetrwać, natomiast warto uzupełniać elektrolity i witaminy;)

0

@Jakub1513 coca-cola, węgiel aktywny, gorzka czekolada spróbuj, ale jak ci się odbija caly czas, to najlepiej wywołać odruch wymiotny po prostu, palce do gardła i cześć

2

@AmigoBlancos Kowal niewiele się różni w wypowiedziach i populizmie od Janka Tomaszewskiego...

0

@tristan87 Kuszczak legenda Man Utd, brawo!

0

0

@maroon dokładnie

0

Tusk mówi teraz, że Obajtek to oligarcha Putina, wyjątkowo bezczelny polityk i człowiek...Boli go wielki, polski Orlen;)

1

@Kidd Czesław Michniewicz ponoć szykowany za Niego:)

0

Mogła Barca na zmiennika kupić Hamulica ze Stali Mielec, szkoda, super grajek, to będzie nowy Edin Dżeko;)

2

To Anka odpowiada za formę i zdrowie Lewego jako Jego osobisty coach i dietetyk! Zamiast mu normalnie zrobić czasami schabowego z kapustą czy kotlety mielone z buraczkami czy po prostu pierogi, żurek, to dostaje jakieś vege dziadostwo bez glutenu i efekty są...Facet musi raz na jakiś czas zjeść mięso

0

@P33ck gigachad wśród trenerów!

1

Brawo Kylian Mbappe! Brawo Leo Messi!

0

Jak Real kupi Mbappe i Kvaradonę np. to będzie po Nas...Jeszcze pewnie Osimhena oglądają:/

0

@ZwyklyKibicBarcy04 może problemy osobiste?

0

I to jest cały Kylian Mbappe! Klasa grajek:)

5

Xavi do grudnia!

0

@MarianekFCB gramy w polskiej ekstraklasie w nagrodę

7

Patrzyłem na ten dzisiejszy Real i zastanawiam się mocno jak słaby jest obecny Liverpool, który został praktycznie zezłomowany ostatnio;)

0

Niech Barca com przygotuje okolicznościowe koszulki mistrzowskie jak kiedyś;)

2

Czyli już po Atletico...

0

@TheNekro94 a może jest po prostu mega pozytywnym, lekko zakręconym człowiekiem;)

0

Piotrek Żyła jedna z legend polskich skoków, coś Ty Piter narobił hehe:)

0

2 medale dla Polski? Why not;)

0

Oby 3 Polaków na podium najlepiej i dziękuję dobranoc!

0

Granerud forma w dół

0

Oby wywiad eksluzywny z Piotrkiem po konkursie:)

1

Pięknie Piotruś!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?