Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@barcelonaLM słuchałem przed chwilą w Podróży bez Paszportu pana Meissnera i zwrócił uwagę na ciekawą rzecz, że ruski mają tam spore magazyny amunicji m.in., na którą może mieć ochotę Ukraina;)
1
@Faro Insta stories Karim wrzucał jakieś i się zaczęło w komentarzach ponoć;)
4
Z tego co czytam na białej stronie, to sam kapitan Benzema nakręcił na swoim Insta ten cały hejt na Alabę, brawo;)
1
@Jakub1513 jeśli to jakaś jelitówka, to trzeba to po prostu przetrwać, natomiast warto uzupełniać elektrolity i witaminy;)
0
@Jakub1513 coca-cola, węgiel aktywny, gorzka czekolada spróbuj, ale jak ci się odbija caly czas, to najlepiej wywołać odruch wymiotny po prostu, palce do gardła i cześć
2
@AmigoBlancos Kowal niewiele się różni w wypowiedziach i populizmie od Janka Tomaszewskiego...
0
@tristan87 Kuszczak legenda Man Utd, brawo!
0
A w Polsce się podniecamy paczkomatami;)
https://mobile.twitter.com/swiat_kolpakow/status/1630241367682105344
0
@maroon dokładnie
0
Tusk mówi teraz, że Obajtek to oligarcha Putina, wyjątkowo bezczelny polityk i człowiek...Boli go wielki, polski Orlen;)
1
@Kidd Czesław Michniewicz ponoć szykowany za Niego:)
0
Mogła Barca na zmiennika kupić Hamulica ze Stali Mielec, szkoda, super grajek, to będzie nowy Edin Dżeko;)
2
To Anka odpowiada za formę i zdrowie Lewego jako Jego osobisty coach i dietetyk! Zamiast mu normalnie zrobić czasami schabowego z kapustą czy kotlety mielone z buraczkami czy po prostu pierogi, żurek, to dostaje jakieś vege dziadostwo bez glutenu i efekty są...Facet musi raz na jakiś czas zjeść mięso
0
@P33ck gigachad wśród trenerów!
1
Brawo Kylian Mbappe! Brawo Leo Messi!
0
Jak Real kupi Mbappe i Kvaradonę np. to będzie po Nas...Jeszcze pewnie Osimhena oglądają:/
0
@ZwyklyKibicBarcy04 może problemy osobiste?
0
I to jest cały Kylian Mbappe! Klasa grajek:)
5
Xavi do grudnia!
0
@MarianekFCB gramy w polskiej ekstraklasie w nagrodę
7
Patrzyłem na ten dzisiejszy Real i zastanawiam się mocno jak słaby jest obecny Liverpool, który został praktycznie zezłomowany ostatnio;)
0
Niech Barca com przygotuje okolicznościowe koszulki mistrzowskie jak kiedyś;)
2
Czyli już po Atletico...
0
@TheNekro94 a może jest po prostu mega pozytywnym, lekko zakręconym człowiekiem;)
0
Piotrek Żyła jedna z legend polskich skoków, coś Ty Piter narobił hehe:)
0
2 medale dla Polski? Why not;)
0
Oby 3 Polaków na podium najlepiej i dziękuję dobranoc!
0
Granerud forma w dół
0
Oby wywiad eksluzywny z Piotrkiem po konkursie:)
1
Pięknie Piotruś!!!