Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale ten KKS Kalisz ciśnie Legię;)
1
Można być za lub przeciw Trumpowi, ale te zarzuty i sprawa karna(!) za takie coś to mówiąc delikatnie lekkie przegięcie;)
"Dochodzenie biura prokuratura okręgowego Manhattanu obejmuje m.in. zarzuty o to, że w trakcie kampanii wyborczej 2016 roku Trump zapłacił rzekomo aktorce porno Stormy Daniels 130 tys. dol. za milczenie w sprawie ich rzekomego związku. Stało się to w trakcie jego prezydenckiej kampanii wyborczej."
0
Ciekawe czy Messi zaakceptuje hierarchię w zespole, że np. karne wykonuje Lewy;) A i mam nadzieję, że bedzie choć trochę pomagał w grze obronnej, jeśli ma grać w linii pomocy!
13
@tomek8756 zespół Brauna...
0
@Aragorn33 dokładnie jakieś jaja:/
0
@kondziu88 wyświetla mi się cudowronek
0
@FcPortoFan1999 niestety masz rację...
2
@IronSanHybrid ile jest teraz agresji w kobietach to dramat:/
1
@msmsms ja obstawiam, że taki scenariusz jak bardzo prawdopodobny;) Wiadomo teraz jest kampania i nikt tego nie powie wprost przed wyborami, ale jak będziesz miał możliwość dostać fajne stanowisko lub ktoś z Twojej rodziny na 4 lata, to inne wartości schodzą na drugi plan...
0
@maniak33333 to tylko on zdobył te trofea?! Myślałem, że grali tam także tacy magicy futbolu jak Henry, Ronaldinho, Villa, Eto'o, Xavi, Iniesta, Puyol i wielu innych genialnych piłkarzy;)
0
@Messibestplayerintheworld PSG wiadomo jest jakie jest, ale zaangażowanie Leo w wielu meczach nie przystoi profesjonalnemu piłkarzowi tej klasy
0
Czyli Leo Messi jeśli odejdzie, to drugi, kolejny klub zostawi rozbity;)
0
PSG i ich obrona xD
0
@michal26 czyli co nie będzie już pięknej Sanny jako premier?
1
To już koniec, nokaut Napoli!
5
@kubix05 wielki Polak i wielki Papież! Dziś brutalnie atakowany przez wiadomo jakie media...Wstyd i hańba
0
Ten Brahim Diaz z Milanu co mecz chłopak rozgrywa;) Ten luz, to prowadzenie piłki,drybling klasa zawodnik!
3
@Emhyr Chelsea to klub mem obecnie:)
1
@Michael24 no i w sumie to, że jak skończą się pieniądze to zespoły typu City, Chelsea czy PSG wrócą na swoje miejsce;)
1
Najlepsze jest to ze Chelsea czy Man City przed przyjściem Abramowicza oraz szejków to były zespoły środka tabeli, Chelsea miala całe 1 mistrzostwo zdobyte 50 czy 60 lat temu, City 2 mistrzostwa, gdzie im było do historii Man Utd, Liverpoolu czy Arsenalu a teraz wielkie kluby;)
0
Gol gol i szok w Neapolu!
0
Jacek Bartosiak teraz na żywo w Krakowie na UJ:
https://www.youtube.com/live/haTtzoJC-qw?feature=share
0
@Poro6niec jak na emeryta nienajgorsze;)
0
@ObiwanKenobi Mentzen to wynalazek Tiktoka i tam jest Jego główny elektorat
0
I to różni właśnie Bayern od Borussii w tych najważniejszych momentach grają najlepiej;)
0
No w szoku jestem, znakomicie wygląda Legia, Raków bezzębny totalnie
1
I tak Legia Panowie i tak Legia;)
0
Arsenal znowu się będzie męczył czy jak?
0
Czytałem ponoć, że Florentino Perez rozważa by zaproponować 2-letni kontrakt Messiemu, grubo się dzieje:)
4
@ToWinaSedziego śpiewają o Barcelonie;)