0

Ale ten KKS Kalisz ciśnie Legię;)

1

Można być za lub przeciw Trumpowi, ale te zarzuty i sprawa karna(!) za takie coś to mówiąc delikatnie lekkie przegięcie;)

"Dochodzenie biura prokuratura okręgowego Manhattanu obejmuje m.in. zarzuty o to, że w trakcie kampanii wyborczej 2016 roku Trump zapłacił rzekomo aktorce porno Stormy Daniels 130 tys. dol. za milczenie w sprawie ich rzekomego związku. Stało się to w trakcie jego prezydenckiej kampanii wyborczej."

0

Ciekawe czy Messi zaakceptuje hierarchię w zespole, że np. karne wykonuje Lewy;) A i mam nadzieję, że bedzie choć trochę pomagał w grze obronnej, jeśli ma grać w linii pomocy!

13

@tomek8756 zespół Brauna...

0

@Aragorn33 dokładnie jakieś jaja:/

0

@kondziu88 wyświetla mi się cudowronek

0

@FcPortoFan1999 niestety masz rację...

2

@IronSanHybrid ile jest teraz agresji w kobietach to dramat:/

1

@msmsms ja obstawiam, że taki scenariusz jak bardzo prawdopodobny;) Wiadomo teraz jest kampania i nikt tego nie powie wprost przed wyborami, ale jak będziesz miał możliwość dostać fajne stanowisko lub ktoś z Twojej rodziny na 4 lata, to inne wartości schodzą na drugi plan...

0

@maniak33333 to tylko on zdobył te trofea?! Myślałem, że grali tam także tacy magicy futbolu jak Henry, Ronaldinho, Villa, Eto'o, Xavi, Iniesta, Puyol i wielu innych genialnych piłkarzy;)

0

@Messibestplayerintheworld PSG wiadomo jest jakie jest, ale zaangażowanie Leo w wielu meczach nie przystoi profesjonalnemu piłkarzowi tej klasy

0

Czyli Leo Messi jeśli odejdzie, to drugi, kolejny klub zostawi rozbity;)

0

PSG i ich obrona xD

0

@michal26 czyli co nie będzie już pięknej Sanny jako premier?

1

To już koniec, nokaut Napoli!

5

@kubix05 wielki Polak i wielki Papież! Dziś brutalnie atakowany przez wiadomo jakie media...Wstyd i hańba

0

Ten Brahim Diaz z Milanu co mecz chłopak rozgrywa;) Ten luz, to prowadzenie piłki,drybling klasa zawodnik!

3

@Emhyr Chelsea to klub mem obecnie:)

1

@Michael24 no i w sumie to, że jak skończą się pieniądze to zespoły typu City, Chelsea czy PSG wrócą na swoje miejsce;)

1

Najlepsze jest to ze Chelsea czy Man City przed przyjściem Abramowicza oraz szejków to były zespoły środka tabeli, Chelsea miala całe 1 mistrzostwo zdobyte 50 czy 60 lat temu, City 2 mistrzostwa, gdzie im było do historii Man Utd, Liverpoolu czy Arsenalu a teraz wielkie kluby;)

0

Gol gol i szok w Neapolu!

0

Jacek Bartosiak teraz na żywo w Krakowie na UJ:

https://www.youtube.com/live/haTtzoJC-qw?feature=share

0

@Poro6niec jak na emeryta nienajgorsze;)

0

@ObiwanKenobi Mentzen to wynalazek Tiktoka i tam jest Jego główny elektorat

0

I to różni właśnie Bayern od Borussii w tych najważniejszych momentach grają najlepiej;)

0

No w szoku jestem, znakomicie wygląda Legia, Raków bezzębny totalnie

1

I tak Legia Panowie i tak Legia;)

0

Arsenal znowu się będzie męczył czy jak?

0

Czytałem ponoć, że Florentino Perez rozważa by zaproponować 2-letni kontrakt Messiemu, grubo się dzieje:)

4

@ToWinaSedziego śpiewają o Barcelonie;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?