Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No Mourinho ładnie odbudował Romę:)
5
@Encore bo klucz to nie tylko pieniądze tylko dobre zarządzanie klubem i odpowiedni plan;)
5
Niezłe ujęcie:
1
@Emhyr przede wszystkim niech Lewy odpocznie i wejdzie w drugiej połowie
0
@Ptasior a taki jest plan?
0
@13th trochę dużo, pozdrawiam;)
5
Feta Lechii Gdańsk po awansie w 2008 roku:
0
Raków i Al Nassr La Zabawa;)
0
Słabo wygląda Raków na tle Lechii
1
@Marcelinho99 Santos w ogóle nie rozumie jak ważne dla Polaków są mecze z Niemcami i jaki kontekst historyczny i polityczny mają takie starcia! Druga sprawa to ma być pożegnanie Kuby Błaszczykowskiego a on chce wystawic drugi garnitur i zepsuć całą uroczystość bo boi sie meczu z Mołdawią(!), no bądźmy poważni...PZPN zarobi sporo na takim meczu a Santos przypominam jest pracownikiem Naszej federacji a zaczyna jakieś dąsy już...
2
Czytam właśnie że Santos nie wyklucza wystawienia rezerwowego składu w meczu z Niemcami. Ja w takim nie wykluczam Marka Papszuna po sezonie jako selekcjonera reprezentacji Polski:)
2
Dziś wieczorem, jeśli ktoś nie oglądał jeszcze na Tvn 7 świetny miniserial pt. Czarnobyl, godz 21.00 jak pamiętam 2 odcinki, jutro kolejne 2 a w piątek ostatni;)
1
@A4ron zgadza się Emery naprawdę świetny trener;)
5
Jakby co to Vinci leci na Tvn7;)
0
@Jacu327 Haaland:)
0
@Keson aaa ok;)
1
Castellanos 11 bramek w lidze na ten moment, bardzo dobry wynik jak na pierwszy sezon w Europie:)
1
Carletto chyba dzisiaj z 1kg gum przeżuł hehe;) On jest twarza jekiejs
0
Kto przed Castellanosem ostatnio strzelił Realowi 4 bramki? Lewy?
0
@Lisek acha ok a widziałeś Jego statsy w MLS? On ma 24 lata, 1 sezon w Europie, Lewy tez ostatnio zawalił i co to zmienia, każdy napastnik pudłuje;)
2
Barca zamiast szukać właśnie takich młodych, głodnych sukcesów chłopaków jak Hojlund czy Castellanos to wolimy wydawać miliony na powrót emerytów/ przedłużanie kontraktów...A później zdziwienie że odpadamy szybicutko w Europie:/
1
Jest Castellanos, Argentyńczyk, 24 lata, do wzięcia, to my emeryta Messiego bierzemy;)
6
Ech szkoda mi Vinicjusza, spokojny chłopak z faweli i go prowokują
0
Ładnie Real wszedł w mecz;)
0
Czyli co rozumiem, że na tej kolacji Alba i Busi negocjują nowe kontrakty z dyrektorem sportowym Leo Messim tak?
3
Haha widzę na stronie Marci drugi news jest o tej fladze fanów Atletico z Polski na meczu Barcy, temat widzę poważny, bo aż 723 comentarios pod artykułem:)
1
Nasi "przyjaciele" Niemcy, dalej rasa Panów:
0
Napoli się widzę nie pie...! Hehe
0
Współczuję mu sędziować tak trudny mecz, chyba jednak słuszna decyzja;)
0
Ciekawe czy obronią jakiś rzut karny;)?