0

No Mourinho ładnie odbudował Romę:)

5

@Encore bo klucz to nie tylko pieniądze tylko dobre zarządzanie klubem i odpowiedni plan;)

5

Niezłe ujęcie:


1

@Emhyr przede wszystkim niech Lewy odpocznie i wejdzie w drugiej połowie

0

@Ptasior a taki jest plan?

0

@13th trochę dużo, pozdrawiam;)

5

Feta Lechii Gdańsk po awansie w 2008 roku:


0

Raków i Al Nassr La Zabawa;)

0

Słabo wygląda Raków na tle Lechii

1

@Marcelinho99 Santos w ogóle nie rozumie jak ważne dla Polaków są mecze z Niemcami i jaki kontekst historyczny i polityczny mają takie starcia! Druga sprawa to ma być pożegnanie Kuby Błaszczykowskiego a on chce wystawic drugi garnitur i zepsuć całą uroczystość bo boi sie meczu z Mołdawią(!), no bądźmy poważni...PZPN zarobi sporo na takim meczu a Santos przypominam jest pracownikiem Naszej federacji a zaczyna jakieś dąsy już...

2

Czytam właśnie że Santos nie wyklucza wystawienia rezerwowego składu w meczu z Niemcami. Ja w takim nie wykluczam Marka Papszuna po sezonie jako selekcjonera reprezentacji Polski:)

2

Dziś wieczorem, jeśli ktoś nie oglądał jeszcze na Tvn 7 świetny miniserial pt. Czarnobyl, godz 21.00 jak pamiętam 2 odcinki, jutro kolejne 2 a w piątek ostatni;)

1

@A4ron zgadza się Emery naprawdę świetny trener;)

5

Jakby co to Vinci leci na Tvn7;)

0

@Jacu327 Haaland:)

0

@Keson aaa ok;)

1

Castellanos 11 bramek w lidze na ten moment, bardzo dobry wynik jak na pierwszy sezon w Europie:)

1

Carletto chyba dzisiaj z 1kg gum przeżuł hehe;) On jest twarza jekiejs

0

Kto przed Castellanosem ostatnio strzelił Realowi 4 bramki? Lewy?

0

@Lisek acha ok a widziałeś Jego statsy w MLS? On ma 24 lata, 1 sezon w Europie, Lewy tez ostatnio zawalił i co to zmienia, każdy napastnik pudłuje;)

2

Barca zamiast szukać właśnie takich młodych, głodnych sukcesów chłopaków jak Hojlund czy Castellanos to wolimy wydawać miliony na powrót emerytów/ przedłużanie kontraktów...A później zdziwienie że odpadamy szybicutko w Europie:/

1

Jest Castellanos, Argentyńczyk, 24 lata, do wzięcia, to my emeryta Messiego bierzemy;)

6

Ech szkoda mi Vinicjusza, spokojny chłopak z faweli i go prowokują

0

Ładnie Real wszedł w mecz;)

0

Czyli co rozumiem, że na tej kolacji Alba i Busi negocjują nowe kontrakty z dyrektorem sportowym Leo Messim tak?

3

Haha widzę na stronie Marci drugi news jest o tej fladze fanów Atletico z Polski na meczu Barcy, temat widzę poważny, bo aż 723 comentarios pod artykułem:)

1

Nasi "przyjaciele" Niemcy, dalej rasa Panów:


0

Napoli się widzę nie pie...! Hehe

0

Współczuję mu sędziować tak trudny mecz, chyba jednak słuszna decyzja;)

0

Ciekawe czy obronią jakiś rzut karny;)?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?