4

Kluby miejskie, brawo Wy!


2

Napoli piękny zespół i widać ludzie tam pracujący dają całe serce i pasję dla tego klubu i prezes oczywiście top! Muszę się wybrać do Neapolu:)

3

Napoli piękny show! Zobaczymy co X-kom przygotuje dla Rakowa;)

0

Hubert Idasiak teraz wychodzi;)

0

Fajna ta feta w Neapolu, spoko, że Eleven pokazuje:)

5

Trzeba pogratulować Rakowowi wielkiego sukcesu, przechodzicie Medaliki do historii polskiej piłki:)

2

@jedrek7000 ten mecz powinien pójść pod lupę służb;)

0

Ten Wahi z Montpellier chłopak 20 lat, Francuz, 4 bramki, 17 bramek w tym sezonie w lidze, dobry skurczybyk:)

1

@arsenallondyn0
Spróbuj ten link:

https://www.youtube.com/live/wq-VBIKNTUQ?feature=share

2

Ładny ten stadion w Szczecinie:)

2

Raków bez Papszuna, z zaciskaniem finansowego pasa, coś czuję że może być ich zjazd w przyszlym sezonie

2

@stone80 bo dali wolne pilkarzom, żeby wszyscy chętni mogli spokojnie polecieć i ponegocjować nowe kontrakty w Arabii;)

0

Czyżby flaga Japonii?! ;)


0

No nic szkoda Osasuny, walczyli i starali się, nie udało się, ale szacunek dla nich!

0

Ale było blisko...

1

W Argentynie to każdy ma tatuaż?

1

Gorąco na trybunach także;)

2

Haha brawo Osasuna!

1

Dwa dwa dwa zero Lens, asysta Franka, co tu się dzieje!

1

Można wyłączyć...

0

A najlepsze, że Lechia sprzedaje bilety na mecz Lechia-Legia za...70zł, brawo marketing!

0

@FcPortoFan1999 no z tą atmosferą w szatni to PSG jeszcze może tego mistrza przegrać;)

1

Seko Fofana (ulubiony piłkarz Smoka;) i Lens wychodzi na 1-0!

0

@Arkon to są same mięśnie hehe;)

3

Jesli wynik Lechia Zagłębie 1-2 się utrzyma, to żegnamy już oficjalnie Lechię z ekstraklasy, kto by pomyślał, że taki ośrodek i miasto spadnie

3

Alexis Sanchez strzela na 1-0 dla Marsylii, ale gol nieuznany;)

0

Fajna atmosfera w Lens!

1

Nie przegapcie o godz. 21 meczu - szlagieru ligi francuskiej Lens-Marsylia, walka o awans do LM a może i dalej o mistrza, Franek w składzie Lens, emocje gwarantowane;)

0

@arasz1819 Tottenham też szuka trenera;)

1

@FcPortoFan1999 Dzięki za miłe słowa:) No Rzeszów obecnie bardzo ładnie się rozwija, zwłaszcza infrastruktura. Obserwując zmiany na przestrzeni lat, to obecnie czyste, spokojne, coraz nowocześniejsze miasto, w którym jest coraz wiecej firm a co za tym idzie pieniędzy na sport, bardzo mocne zespoły siatkowe a i piłka ostatnio ładnie sie rozwija. Stal Mielec wiadomo mocny ośrodek piłkarski nie od dziś;) Cieszy mnie to bardzo, że Podkarpacie idzie do przodu:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?