Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Kluby miejskie, brawo Wy!
2
Napoli piękny zespół i widać ludzie tam pracujący dają całe serce i pasję dla tego klubu i prezes oczywiście top! Muszę się wybrać do Neapolu:)
3
Napoli piękny show! Zobaczymy co X-kom przygotuje dla Rakowa;)
0
Hubert Idasiak teraz wychodzi;)
0
Fajna ta feta w Neapolu, spoko, że Eleven pokazuje:)
5
Trzeba pogratulować Rakowowi wielkiego sukcesu, przechodzicie Medaliki do historii polskiej piłki:)
2
@jedrek7000 ten mecz powinien pójść pod lupę służb;)
0
Ten Wahi z Montpellier chłopak 20 lat, Francuz, 4 bramki, 17 bramek w tym sezonie w lidze, dobry skurczybyk:)
1
@arsenallondyn0
Spróbuj ten link:
https://www.youtube.com/live/wq-VBIKNTUQ?feature=share
2
Ładny ten stadion w Szczecinie:)
2
Raków bez Papszuna, z zaciskaniem finansowego pasa, coś czuję że może być ich zjazd w przyszlym sezonie
2
@stone80 bo dali wolne pilkarzom, żeby wszyscy chętni mogli spokojnie polecieć i ponegocjować nowe kontrakty w Arabii;)
0
Czyżby flaga Japonii?! ;)
0
No nic szkoda Osasuny, walczyli i starali się, nie udało się, ale szacunek dla nich!
0
Ale było blisko...
1
W Argentynie to każdy ma tatuaż?
1
Gorąco na trybunach także;)
2
Haha brawo Osasuna!
1
Dwa dwa dwa zero Lens, asysta Franka, co tu się dzieje!
1
Można wyłączyć...
0
A najlepsze, że Lechia sprzedaje bilety na mecz Lechia-Legia za...70zł, brawo marketing!
0
@FcPortoFan1999 no z tą atmosferą w szatni to PSG jeszcze może tego mistrza przegrać;)
1
Seko Fofana (ulubiony piłkarz Smoka;) i Lens wychodzi na 1-0!
0
@Arkon to są same mięśnie hehe;)
3
Jesli wynik Lechia Zagłębie 1-2 się utrzyma, to żegnamy już oficjalnie Lechię z ekstraklasy, kto by pomyślał, że taki ośrodek i miasto spadnie
3
Alexis Sanchez strzela na 1-0 dla Marsylii, ale gol nieuznany;)
0
Fajna atmosfera w Lens!
1
Nie przegapcie o godz. 21 meczu - szlagieru ligi francuskiej Lens-Marsylia, walka o awans do LM a może i dalej o mistrza, Franek w składzie Lens, emocje gwarantowane;)
0
@arasz1819 Tottenham też szuka trenera;)
1
@FcPortoFan1999 Dzięki za miłe słowa:) No Rzeszów obecnie bardzo ładnie się rozwija, zwłaszcza infrastruktura. Obserwując zmiany na przestrzeni lat, to obecnie czyste, spokojne, coraz nowocześniejsze miasto, w którym jest coraz wiecej firm a co za tym idzie pieniędzy na sport, bardzo mocne zespoły siatkowe a i piłka ostatnio ładnie sie rozwija. Stal Mielec wiadomo mocny ośrodek piłkarski nie od dziś;) Cieszy mnie to bardzo, że Podkarpacie idzie do przodu:)