4

Gundo jaki napastnik jaki dzik:)

1

Już można składać zamówienia na stronie wydawnictwa, na nowy 10 tom z serii Mistrzostwa Polski lata 1983-1990:) Dla fanów polskiej piłki to jak Biblia i pozycja obowiązkowa;)


3

United ile szczęścia haha

8

Sympatyczny Andrzej Seweryn zaprasza na marsz 4 czerwca:


2

Hurkacz z całą sympatią do Niego, nie ma po prostu charakteru fightera ani mentalu na bycie wielkim mistrzem, przegrywając nie pierwszy raz z ogórkami w Wielkim Szlemie...

0

@draxidox może jeżozwierz:)

0

Widzę, że Argentyna U20 już poza turniejem, no to nieźle...

0

To Montiel faworyt do Złotej Piłki chyba obok Alvareza i Lautaro Martineza, zależy kto wygra LM;)

0

@FcPortoFan1999 no tak teraz looknalem na tabelę Serie A;)

0

Czyli Roma bez LM?

0

Smalling mógł zostać bohaterem;)

0

Dlaczego Cristiano dzisiaj nie gra?!

11

4 lata temu w Polsce narodziła się legenda;)


0

Ta Kanadyjka Gray jest niebywała dzisiaj:/ Jeszcze przegramy tego tie-breaka...

0

Straciliśmy siły chyba...

3

Wspaniała walka Naszych, czy będzie rewanż za ten mecz na wodzie z 1974 roku?! Oby:)

0

Opatrzność Boża teraz!

5

Man City i Polska U17 to najładniej grające obecnie zespoły na świecie:)

0

Polska gol nr 2 Proszę Państwa!

1

@Uukasz_93 ale tu obrona zaspała

0

U17 gra tak z 10 razy lepiej niż seniorzy;) Ambicja, walka, futbol na Tak, brawo!

4

Haha pięknie, Jawohl!

3

@LM10GOAT Juan Foyth

3

Tak się bawią "szejkowie" z Wieczystej Kraków:


3

Brawo Turbogrosik! Myślę zasłużona nagroda;)

0

Gual ładnie się ubrał xD

2

Jeśli ktoś jeszcze nie zamówił koszulki Barcy z serii Momentos od Goudy to dziś do wieczora ostatnia szansa;) Do wyboru 2 opcje:

https://www.goudastore.pl/index

5

No myślałem, że Poznań to rozsądni i mądrzy ludzie..:/


2

Acuna "brawo", niepodrabialny jest ten gość haha

1

Helikopter po Marka Papszuna przyleciał;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?