0

Trnava i chyba kończy się zabawa

0

Ciekawe kto poleci pierwszy Xavi czy Guardiola? ;)

0

@tbas no pasuje mieć topowych piłkarzy;)

1

Man City bez Gundo, Mahreza, Silvy, De Bryune, słabo widzę ten ich sezon bez wzmocnień pomocy i ataku

0

@Odcinkowy ja mam na Polsat Sport też;)

1

Brawo Sparta Praga!

2

Gratulacje dla Rakowa, ale ten Aris bardzo słabo się zaprezentował

1

Tudora brać do Barcelony!

0

@michaleu Chelsea to chyba pierze pieniądze, bo jak to logicznie wytłumaczyć;)

0

Mati ma rację nie da się grać w piłkę w takich warunkach;)

1

0

@Compadre Uwzględniono: wyjazdy, oprawy, u siebie, ulica czy nawet wspieranie zgód

0

Ranking ekip kibicowskich Polska, w dalszym wątku 2,3 i 4 liga:

https://x.com/OldTrafford1964/status/1691353299730026496

0

@Encore ciekawe kto najwięcej zarobił przez powiedzmy ostatnie 10 lat, Benfica, Ajax czy właśnie Brighton? ;)

2

@Destroyer_of_Worlds a Robinho np.? Kaka wg mnie miał świetną karierę:)

1

@FcPortoFan1999 na luzie;)

5

Pięknie Nam ta Polska się rozwija pod skrzydłami Pisu;) Tak naprawdę poza Konfą nie ma większej alternatywy

0

@Criss18Barca Tak Stano to człowiek dobrej zmiany, Mazurek nie wiem;)

1

To za kilka minut Czesiu Michniewicz zaczyna swoją wielką przygodę w Arabii;)

0

W Polsce prawa do pokazywania saudyjskiej ligi ma Tvp Sport tak?

3

Przecież z połowa składu Barcy to na polską ligę sie nadaje, bez zadziornosci, umiejętności i ambicji:(

1

Abde widać kot niezły, jaką my jakość na tej ławce:/ Kiedyś Fabregas, Yaya Toure czy Larsson na ławce siedzieli bo taka była konkurencja...

2

Ta Barca to dramat niestety, Xavi chyba do grudnia, Mancini jest wolny

1

No i ch... no i cześć:/

0

Nie słuchają coś Xaviego...

0

Team dnia Bayern czy PSG? ;)

0

Ech trzeba było brać Daniego Olmo...

4

16 minut do derbów Łodzi;)

4

Arabska LM = Europejska LM, chyba zgoda?

0

Cristiano strzela na 1-1! Maszyna:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?